Τραγουδιστής αναζητά

Γεια χαρα!!!
Ειμαι τραγουδιστης απο Αθηνα με μεγαλο ρεπερτοριο ξενου και ελληνικου υφους σε μορφες metal, rock & έντεχνο με εμπειρια απο live, δικες μου συνθεσεις και στιχους.
Αναζητω μπαντα που να εχει βλεψεις και στοχους επαγγελματικους (ηλικιες απο 20 και πάνω με εμπειρια και καλη γνωση του οργανου) ή καποιο μαγαζι παρομοιου χαρακτηρα που να χρειαζεται τραγουδιστη.

Για περαιτερω πληροφοριες και προτασεις επικοινωνηστε μαζι μου στη διευθυνση reptalex22@yahoo.gr ή στο 6932725509

                                                [b] Ευχαριστω[/b]

Είμαι τραγουδιστής 23 ετών από Αθήνα και ζητώ άμεσα συνεργασία με POWER BAND!!!
Yπάρχει μεγάλη εμπειρία από live και μεγάλο πάθος για το συγκεκριμένο είδος.
Έχω κάνει φωνητικά σε ωδείο και παράλληλα παίζω κιθάρα συνθέτωντας κομμάτια πάνω σ’ αυτό το στυλ.
Οι βλέψεις και οι στόχοι μου είναι απολύτως σοβαροί κι απαιτούν δουλειά, δουλειά και δουλειά με σκοπό κάτι επαγγελματικό με στόχο ακόμα και το εξωτερικό, αν υπάρχει καλή συνεργασία και ταύτιση μεταξύ των μελών.Επιρροές από STRATOVARIUS, YNGWIE MALMSTEEN, SONATA ARCTICA κτλ.

Για περαιτέρω πληροφορίες και προτάσεις επικοινωνήστε μαζί μου εδώ ή στη διεύθυνση reptalex22@yahoo.gr
[CENTER] Ευχαριστώ[/CENTER]

Hi dude,eimai o Greg kai eimaste na formaroume mia Power/Prog band me epirroes Dream Theater/Stratovarius/Sonata Actica/Blind Guardian/Helloween etc.Eimaste ki emeis apo A8hna…epikoinwnhse mazi mou an endiaferesai sto gregguitarist@hotmail.com(isxyei kai msn)

Cya,Greg