Χατζηγιάννης

Αν βγουν στην σκηνη με Ροθ, σαφως και ειμαι δικος σας. Αν βγουν με τον ακατονομαστο, τοτε ειμαι ο παλιος καλος πολεμιος. :smiley:

Scorpions είναι όλα τα μέλη,από όλες τις εποχές…
είσαι ή όχι scorpionάκι?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χου ρε! Εγω ειμαι μονο zeppelinακι και queensrychακι. Αντε και γκρουπι της Αννεκε. (Καρδουλα)

την γκόμενα του Rudy την έχεις δει ποτέ?

Α, αυτη ηταν στο πμ που μου εστειλες? Οπως πολυ σωστα απαντησα, Anneke uber alles. (Το σοκ δεν περναει.)

το γαμήσαμε το topic του Χατζηγιάννη :lol: :lol: :lol:
θεά η Anneke…

Σιγουρα πιο ομορφη απ’την Χατζηγιαννης. (για να επιστρεψουμε ον τοπικ :stuck_out_tongue: )

δεν είναι μόνο η φωνή που είναι απίστευτη,είναι κι αυτή η εκφραστικότητα που έχει η άτιμη,οι γκριμάτσες και οι μορφασμοί,το βλέμμα της…απίστευτα πράγματα…καμία σχέση με Χατζηγιάννη :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

eeee edw vrizoume xatzigiannh…den mporw na pw padws einai wraio gomenaki o xatzigiannhs…exei thn thn pio gamath apotrixwsh sthn ellada…vriskete;

ειναι ο μονος “καλλιτεχνης” που αντιπαθω… πραγματικα…
η φατσα του κ το στυλ του ειναι σαν 5χρονο που του πηραν το γλειφυτζουρι… καημενος δλδ…
οσο για την μουσικη του, πολυ αντιγραφη… χρωσταει πολλα λεφτα σε πνευματικα δικαιωματα για τα
τραγουδια που εχει αντιγραψει…
τελος παντων… αυτος μας ετυχε τι να κανουμε… να τον χαιρομαστε.

Τώρα το πήρα χαμπάρι αυτό το thread…
xatzigiannis ή αλλιώς ‘‘χώρος για κράξιμο’’ ε? :lol: :lol: :lol:

Συγνώμη απο τους fans του :–

Καλα το οτι αντιπαθω οσο δεν παει τον Χατητετοιο εννοειται…

Αλλα εσκασα στα γελια με τη δηλωση του Κατσιμιχα οτι τα τραγουδια του τα ακουει η 7χρονη κορη του. Ασε ρε φιλε, ενω τα δικα σου τα ακουνε οι σκεπτομενοι ακροατες!! Ας γελασω…

ε απο τον χατζηγιαννη καλυτερο στιχο εχει

Μου φαινεται σα να ?ναι χθες μα πανε τοσα χρονια, που σαν βιολι το σωμα σου στα χερια μου κρατουσα
Με το ραδιοφωνο κλειστο μεσ τ? απαλο σκοταδι θα τρομαζες αν ηξερες ποσο σε αγαπουσα

είναι κλασσικό δίστιχο για πάρτυ!!!
ας σοβαρευτούμε λιγάκι εδώ μέσα ω ρε:D :smiley:

Λόγω παρέας αρκετές φορές βρίσκομαι σε μέρη που παίζουν σκυλάδικα και άλλα ελληνικά mainstream… Μπορώ να πω ότι προτιμώ τον Χατζηγιάννη 1000 φορές από το να ακούω Πετρέλη!!
Ειδικά ένα τραγούδι του που λέει “δεν έχω χρόνο για άλλο πονο…” (δε θυμάμαι πως λέγεται) μου αρέσει. Δεν είναι τίποτα φοβερό, αλλά δεν ντρέπομαι να πω ότι το βρίσκω ευχάριστο, αν και ίσως ανούσιο, άκουσμα…:slight_smile:

:wink: συμφωνώ

Καλα και με σκυλαδικα εγω δεν εχω προβλημα… Αμα λογω παρεας παω σε κανα ρεμπεταδικο, κλαμπ κλπ θα τα ακουσω δεν με ενοχλουν… Αλλα οχι και να βαλω σπιτι να ακουσω… Δεν εχει νοημα…

Σωστός, αλλά μην λέμε και σκυλάδικα τα ρεμπέτικα, ε? :wink:

Εεεεεεεπ!!!

Τι σχεση εχουν τα σκυλαδικα με τα ρεμπετικα??? Οχι τετοια χοντρα λαθη παρακαλω!!!