Πολύ σοβαρός ΚΙΝΔΥΝΟΣ!

Μια γυναίκα σε ένα νυχτερινό κέντρο διασκέδασης το Σάββατο το βράδυ αρπάχτηκε από μια συμμορία 5 ανδρών, οι οποίοι σύμφωνα με τις εκθέσεις του νοσοκομείου και της αστυνομίας, την βίασαν πριν την παρατήσουν στο Bandstand Mumbai. Καθώς εκείνη ήταν ανίκανη να θυμηθεί τα γεγονότα της προηγούμενης νύχτας, αποτελέσματα εξετάσεων επιβεβαίωσαν αργότερα τους επαναλαμβανόμενους βιασμούς μαζί με τα ίχνη Pohypnol στο αίμα της και Progesterex, το οποίο είναι ουσιαστικά ένα μικρό χάπι στείρωσης. Το φάρμακο χρησιμοποιείται σε πάρτι από επιτήδειους για να βιάζουν και να στειρώνουν τα θύματά τους. Το Progesterex είναι διαθέσιμο στους κτηνιάτρους για να στειρώνουν τα ζώα. Υπάρχει φήμη ότι το Progesterex χρησιμοποιείται μαζί με Rohypnol, την ημερομηνία του βιασμού. Το μόνο που πρέπει να κάνουν είναι να ρίξουν τα φάρμακα στο ποτό του κοριτσιού. Με το Rohypnol, το κορίτσι το επόμενο πρωί δεν μπορεί να θυμηθεί τίποτα απ΄ όσα πραγματοποιήθηκαν την προηγούμενη νύχτα. Το Progesterex, που διαλύεται στα ποτά εξίσου εύκολα, είναι τέτοιο που το θύμα δεν συλλαμβάνει από τον βιασμό και ο βιαστής δεν ανησυχεί ότι θα υπάρξει πιθανότητα να αναγνωριστεί από τεστ πατρότητας μήνες αργότερα.

Τα αποτελέσματα του φαρμάκου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ - είναι ΜΟΝΙΜ*Α. Το Progesterex σχεδιάστηκε για να στειρώνει τα άλογα.

Οποιαδήποτε γυναίκα πάρει αυτό το φάρμακο ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ. Οι νυφίτσες μπορούν να βρουν αυτό το φάρμακο σε κτηνιατρικές σχολές ή σε οποιοδήποτε πανεπιστήμιο. Είναι τόσο εύκολο. Και με το Progesterex πρόκειται να σημειωθεί έξαρση των βιασμών παντού στα πανεπιστήμια. Πιστέψτε το ή όχι, υπάρχουν ακόμα και sites στο internet λέγοντας στους ανθρώπους πώς να το χρησιμοποιήσουν. Παρακαλώ διαβιβάστε αυτό σε οποιονδήποτε ξέρετε, ειδικά στα κορίτσια. Να είστε προσεκτικοί όταν είστε έξω και μην αφήνετε ποτέ το ποτό σας αφύλακτο. Παρακαλώ κάνετε την προσπάθεια να διαβιβάσετε αυτό προς όλους που ξέρετε …

Παιδιά, παρακαλώ ενημερώστε όλους τους φίλους και τους συγγενείς σας.

:?

kati mou leei oti an paw agglia tou xronou…de 8a pinw tpt sta club…

Παιδιά μάλλον είναι φάρσα για 2 λόγους

1)δεν υπάρχει τέτοιο φάρμακο που να προκαλεί στείρωση

2)αφού έχει βρεθεί χάπι που προκαλεί άμεση στείρωση τότε γιατί όσες γυναίκες θέλουν να κάνουν στείρωση πάνει στο ειρουργίο και κάνουν αφαίρεση???

Μού είχε έρθει πριν μερικές μέρες με mail , δεν νομίζω πως είναι φάρσα , και mazestix σταμάτα να λες βλακείες επιτέλους . Η θέση αυτή ανήκει στον Τelisvas .

Οσο , για την Bloodykiss , μικρή μου καλώς ή κακώς μεγαλώνεται σε μια εποχή που είναι πολύ δύσκολη , για τους έφηβους , πρέπει να έχεται μάτια και στον κώλο , δεν είναι εποχή να εμπιστεύεστε απολύτως κανέναν , και πόσο μάλλον όταν πρόκειται να βγείτε εξωτερικό οι κίνδυνοι που έχετε να αντιμετωπίσετε είναι πολαπλάσιοι .

well koita…apo mikrh mia zwh monh mou ta vgazw pera…
to na paw na zhsw sthn agglia 8a einai duskolo alla eimai sklhro karudi opote de me xalaei tpt…

Τι εννοείς μόνη σου τα βγάζεις πέρα? Τι σόι κακουχίες έχεις δει? Όσον αφορά την Αγγλία, εξαρτάται που θα μείνεις… στο Μάντσεστερ μια κοπέλα που ξέρω τη λήστεψαν 3 φορές και παραλίγο να τη βιάσουν 1 και όλα αυτά σε 1 χρόνο! Δεν είναι τόσο απλά!

Μαλλον ειναι μουφολογια αυτα για το Progesterex.
Δειτε αυτο το link
http://www.uistudenthealth.com/question/default.asp?asgid=3&agid=1&id=163

maestro de milaw gia tetoia…apla de fovamai…k lew gia notia agglia…

Aneksarthta apo to an to sugekrimeno einai farsa h oxi,better be safe than sorry.Kai pantou uparxoun kindunoi,xreiazetai foverh prosoxh.
Akoma kai sthn Amerikh,pou oloi fwnazoun egklhmatikothta kai egklhmatikothta,ok,ekei ginetai ths trelhs,alla polla proasteia einai polu pio hsuxa kai asfalh apo auta tou Hrakleiou(h polu pou menw).

Καλά, Ηράκλειο είσαι ρε (άσχετο)?! Μόλις μου’δωσες αφορμή για κάτι που έχω ήδη σκεφτεί από κάποιο καιρό τώρα! Τσέκαρε καινουριο θέμα στη ίδια κατηγορία! :wink:

lolz

Όπως καταλαβαίνεις μιμούμαι τον κολλητό όταν αυτός δεν προλαβαίνει να απαντήσει…

Αλλά το όλο θέμα είναι ψέμα και αν θες σου δίνω περισσότερες λεπτομέρειες που τις έχει γράψει ένας φίλος(αλλά εγώ δεν κατάλαβα τπτ από ιατρικούς όρους)

Αγαπητοί έφηβοι…Ο Angel έχει δίκαιο…δεν μπορείτε να εμπιστεύεστε κανέναν εκτός από εμένα και τον Τέλη… :roll:

Το νου σας και οι δύο :twisted:

[quote=“MAZESTIX”]

Όπως καταλαβαίνεις μιμούμαι τον κολλητό όταν αυτός δεν προλαβαίνει να απαντήσει…

Αλλά το όλο θέμα είναι ψέμα και αν θες σου δίνω περισσότερες λεπτομέρειες που τις έχει γράψει ένας φίλος(αλλά εγώ δεν κατάλαβα τπτ από ιατρικούς όρους)

Αγαπητοί έφηβοι…Ο Angel έχει δίκαιο…δεν μπορείτε να εμπιστεύεστε κανέναν εκτός από εμένα και τον Τέλη… :roll:[/quote] :

Κολλητε μην ασχολεισαι με τους ζηλοφθονες και τους εμπαθεις… Ας τους νεκρους να προχωρουν, που ελεγε και ο Σταλιν… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Έτσι έτσι!!!Αυτό είναι avatar Τέλη!!!

Να δούμε εσύ πότε θα αλλάξεις, το έχουμε φάει στη μάπα εδώ και πόσο καιρό αυτό το Χ, δεν είναι καιρός να επιλέξεις επιτέλους κάποια φωτογραφία; 8)

Πραγματικά το σκέφτηκα και έλεγα να κρατήσω το “Χ”…ή να βρω ένα που να λέει “Under Construction”

είναι προτότυπο ρε

Βάλε το blank.gif τουλάχιστον να μην έχει τίποτα.
Το Χ είναι σπαστικό, πραγματικά.

Αυτό???Ειναι λιγότερο σπαστικό ε??? :lol: :lol: :lol: :lol: