ΟΣΟΙ "ΚΡΗΤΙΚΟΙ" ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!

Τι θα λέγατε όσοι είστε (αυτή την περίοδο) Κρήτη (για οποιονδήποτε λόγο, μόνιμα, διακοπές, φοιτητές)) να βρισκόμασταν καμιά μέρα? Τώρα που’χει φτιάξει ο καιρός είναι ό,τι πρέπει! Αν μπορείτε φυσικά…

Θα μπορούσε να κανονιστεί οπουδήποτε, αρκεί να βολεύει όλους ή τους περισσότερους! Let me know! Εγώ την κάνω σε μια βδομαδούλα περίπου για Αθήνα…

Ε, αφού την κάνεις για Αθήνα, να βρεθούμε σε μια βδομάδα Αθήνα :stuck_out_tongue:

Φυσικά ρε συ! :stuck_out_tongue: Απλά τώρα είναι ευκαιρία να δω όσα παιδιά είναι Κρήτη πριν φύγω… το ένα δεν αναιρεί το άλλο! :wink:

Βρείτε τα μεταξύ σας… :stuck_out_tongue:

pas sto rout?

Ποιό?! :?:

8a er8eis hrakleio?

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να έρθω Ηράκλειο, απλά λέω να κανονιστεί απ’όλους (όσοι είναι) πρώτα! Αν είμαι μόνο εγώ Χανιά, τότε προφανώς θα έρθω :slight_smile: , αλλά αν είναι και άλλοι, μπορεί να τα πούμε πχ Ρέθυμνο! :wink: Δεν έχω κάτι κατά νου, γι’αυτο ρωτάω να δω τι θα πείτε όλοι!

sorry kiolas alla egw na paw re8umno to vrhskw polu xlwmo…k de nomizw oute h eleanna na mporesei…pame akoma sxoleio 3ereis…

Αμάααννν!! :stuck_out_tongue: Ελπίζω να’ναι και καένας μεγαλύτερος μέσα! :lol: Πλάκα κάνω! Τότε άνετα κανονίζεται στο Ηράκλειο… :wink: . Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου. Εγώ πάντως είμαι 100% μέσα!

ok :)))))))))))

Peste mou pote kai eimai mesa.

auto de xreiazotan na to peis ennoeitai…e3alou de nomizw na einai k alloi apo edw…

Oπως εγώ …

…k polloi alloi

Oπως εγώ …[/quote]

Εεεεε… τώρα, είσαι από Κρήτη, μένεις Κρήτη ή έτσι το πες? Γιατί δε θυμάμαι κιόλας αν έχεις πει από που είσαι… :roll:

Στείλτε στο maestro@rocking.gr πότε μπορείτε… Σάββατο? Κυριακή? Παρασκευή? Έχετε και καθημερινές υποχρεώσεις! :slight_smile:

auto to savvato les?

Πάντως το άλλο δε γίνεται, γιατί θα χω φύγει… πείτε μου εσείς αν και πότε μπορείτε…

ax ti mou kaneis k th kuriakh grafw k ta 2 vivlia ths istorias diagwnisma…:frowning: