Ανασα σταχτη

παιδια θελω να κανω μια ερωτηση στα μελη του φορουμ

εχω το ανασα σταχτη το βυνιλιοτο οποιο μου το δωσε μαζι με ολη του την δισκοθηκη ο ξαδερφος μου που παντρευτηκε και εφυγε ελβετια

ο δισκος αντικειμενικα μουσικα αξιζει για 10 ευρω αλλα βλεπω στο νετ οτι βαραει 300 και 400 ευρω εγω ποσο να τον βαλω οταν βλεπω ατομα εδω μεσα να βαζουν
sodom kai kreator 20-30 ΕΥΡΩ??πραγματικα εκανα προσπαθεια να τον ακουσω πολλες φορες μπας και μου αρεσει και τον κρατησω αλλα δεν παλευεται!!
τι να κανω δεν ξερω δεν θελω να γινω μαλακας εμπορας και να ζηταω τρελα ποσα για ενα δισκο??
μουσικη ειναι στην τελικη!!!

Χάρισέ το μου :slight_smile:

Μουσικα ειναι για 300-400 αλλα δωστον 10…

Εγω θα σ προτεινα να τον κρατησεις παντως. Ειναι ιστορια!

ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΡΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΝΩ Κ 11Ε ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ.
Η ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ
ΧΟΥΧΑΑΑΑΑΑΑ

λοιπον για να μην γινεται οτι να ναι και να ναι ολα κομπλε θα βαλω καποιους δισκους και θα τους δωσω ΜΟΝΟ σε αυτον που θα τους παρει ολους και κανει και την πιο καλη τιμη

Ανασα σταχτη-ανασα σταχτη
ναυτια-ευρωπαικη ανναγενηση
ξεχασμενη προφητεια/mushroom attack
αντι/κοινονικα αποβλητα
ολεθρος-7¨
ωστικο κυμα-κωδικας σιωπης
fade sense-σκλαβοι του μισους

ολα τα δισκακια ειναι σε τελεια κατασταση εκτοσ απο το ξεχασμενη που εχει το εξοφυλλο κατι σημαδακια

Ανασα Σταχτη-Ναυτια και το σπλιτακι ΑΝΤΙ με Κοινωνικα Αποβλητα ποσο τα δινεις π.χ.?

Εδιτ: Ακυρο, τωρα ειδα οτι τα δινεις πακετο, δεν πειραζει.

ωστικο κυμα dino 15 eyrw an einai to cd 10 an einai h kasseta me ta exofilla!!
alla me psinei kai olo to paketo!!

παιδια ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον σας θα περιμενω κανα 2 μερες ακομα και μετα θα απαντησω!!!τα μυνηματα ειναι παρα πολλα και δεν προλαβαινω να απαντω σε ολους
ευχαριστω πολυ και παλι!!

παιδια να διεκρινησω οτι εγω δεν θα λειτουργησω ως δημοπρασια εδω μεσα ο καθενας θα πει την προσφορα του και εγω θα αποφασισω δεν θα καθομαι να λεω αυτος μου εδωσε τοσα αρα εσυ δωσε παραπανω!!ο καθενας ας κανει την προσφορα που νομιζει και μπορει να δωσει ετσι με αυτο τον τροπο θα αποφευχθουν οι εμπορες οποτε θα τα παρει αυτος που πραγματικα ενδιαφερετε να τα ακουσει!!
επισης προτεραιοτητα εχουν αυτοι που ειναι απο βορεια ελλαδα μιας και βρισκομαι εδεσσα και επειδη δεν προλαβαινω να τρεχω ταχυδρομεια αν υπαρχει ατομο να ερθει απο δω!!
βαζω και μια λιστουλα με πραματα που ψαχνω μπας και παιξει και καμια τραμπα!!
βινυλια εννοειτε!!μονο αυτα ολα τα υπολοιπα που με ενδιαφερουν απο αυτες τισ μπαντες τα χω!!
atrocity-haluccinatios
bulldozer-neurodeliri
deicide-once upon the cross
carcass-swanswong
manilla road-out of the abyss
iron maiden(soundhouse tapes)αυτο και να το χεις σιγα μην το δινεις αχαχχα
tiamat-the astral sleep
enslaved-frost
in battle-welcome to the battlefield
annihilator-king of the kill
running wild-black hand in,under jolly roger
grave digger-tunes of war
rhapsody-legendary tales

έχεις p.m.

88 γεννηθείς ?

plaka-plaka,
poly dynath erwthsh apton en xristw aderfo sardamapalo BBB

Φίλε, δώστε 300e, (αν βρεις μλκες να το αγοράσουν)
αφού τα δίνουν… μερικοί και το θεωρούν betoven

tss

το πακετο πουληθηκε!!!
σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον