Να την χαιρομεθα

Σημερα εχει γεννεθλια το πιο αξιαγαπητο κοριτσι του φορουμ. Ενα κοριτσι για το οποιο μονο καλα λογια θ’ακουσεις. Γι’αυτο θελω να της ευχηθειτε ολοι σας παλιολεχριτες.
Λοιπον, σημερα μπαινει στην τριτη δεκαετια της ζωης της, η Rangel. Χρονια πολλα, ευτυχισμενα με υγεια κι επιτυχιες εκ μερους μου.

Χρονια Πολλα και καλα Ριτσακι! Παντα ευτυχισμενη κουκλα! :wink: :smiley:

Eίσαι μεγάλο ζουζούνι… :oops:

Τhank u…

Χρονια Πολλα!!! :smiley:

Χρονια σου πολλα και καλα!

Χρονια καλα κ ποιοτικα :wink:

:-({|= =D> =D> :-({|=

[size=6]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!![/size] :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! :smiley: :smiley:

Χρόνια πολλά Ρίτσα!!! Να τα εκατοστήσεις! :smiley:

:-({|= :-({|= Χρόνια Πολλά σε σέναααα…χρόνιααα πολλά και ευτυχισμένα! :-- :–

καλά, έτσι επικοινωνείτε στο σπίτι?

rocking.gr φέρνει την ελληνική οικογένεια πιο κοντά! 8) 8) 8) 8)

Rangel :
[size=7]Χρόνια Πολλά! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! Να τα εκατοστήσεις! [/size]

Rangel να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς και ονειρεύεσαι να γίνει πραγματικότητα…(Και να ακούς πάντα Disturbed… 8) Αντε να έρθουν και για κάνα live…I am down with the sickness…)

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους…
ΥΓ :
Karvou…τι νομίζεις ? ότι εμείς αφήνουμε ποστ - ιτ η μία στην άλλη ??? Με ΠΜ επικοινωνούμε… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Davidian , ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!! :smiley:

Χρονια καλα Rangel πολυχρωμη κι εντοιχισμενη :lol:

Χρονιά πολλά και καλά!!
Ο,τι επιθυμείς Ριτσα!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
ότι επιθυμείς μωρό μου γλυκό να είσαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Όχι ρε μάτια μου απλά δεν βρισκόμαστε στο σπίτι και το τηλέφωνο πάντα είναι κατειλλημενο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων…
Βαριόμαστε να γράφουμε, ποστ-ιτ δεν χρησιμοποιούμε λόγω προστασίας του περιβέλλοντος…

Τελικά μπορώ να βρω πολλές δικαιολογίες για να μην της μιλάω :twisted:
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

χρονια πολλα καλα με υγεια κ πολυ αγαπη!

Χρονια πολλα και καλα :smiley:

Χράνια πολλά και καλά…Αν και λίγο καθυστεριμένα…