Επόμενο δημοψήφισμα που θέλετε να γίνει

Για πάμε να βρούμε το επόμενο και να αρχίσουμε να το σχεδιάζουμε σιγά σιγά. Για αρχή ας αποφασίσουμε το θέμα…

Best album 1980-1989
Best Song 1980-1989
…όλα τα polls, θάχουν το ενδιαφέρον τους, αλλά αυτά τα δυο, θά’χουν τον μεγαλύτερο ανταγωνισμό
:):!:

Εγώ πιστεύω μεγαλύτερο ανταγωνισμό θα έχουν τα κομμάτια και η δεκαετία 2000-2009 για δίσκους.

ν.δ. ή χάος!

poll για το επόμενο poll ?

[SPOILER][/SPOILER]

best song 2000-2009…και τα υπολοιπα θα εχουν ενδιαφερον εκτος απο οτι εχει σχεση 80-89.ειναι 99,9% σιγουρο οτι θα βγουν παλι maiden,οχι οτι μας χαλαει να γινει αυτο, αλλα ας κανουμε κατι διαφορετικο.

το ψήνετε να κάνουμε κάτι σαν heavy metal champion’s league με ομίλους κτλ???

Kάναμε :stuck_out_tongue:

…εεε ας κάνουμε κιένα Europa:p :slight_smile: :!:

Δηλαδή; Πως το εννοείς;

Βασικα για ολα ψηνομαι .
Ξεκινα με τη σειρα Best album 1980-1989

90’s χωρις το 90 ή χωρις “μεγαλες” μπαντες (εκ των πραγματων θα νικησει κανα black album η painkiller)

80’s δισκοι καλο με η χωρις τους "μεγαλους, αλλα παλι καλο ειναι να αποφυγουμε παλι τα ιδια…

00’s εχουμε κανει ηδη εδω και καιρο το δημοψηφισμα για δισκους και ειναι τοση η ποικιλομορφια που δε ξερω αν θα τσουλησει.

Τρολαρα μωρε, το ιδιο ακριβως που εκανες εσυ ειναι :stuck_out_tongue:

Εγώ προτείνω “καλύτερο σόλο” 80ς 90ς κλπ :stuck_out_tongue:

Καλύτερο άλμπουμ ανά 5ετιες (σε προκριματικά) π.χ. 80-84, 85-89, 90-94 κ.ο.κ. και μετά σε διασταυρώσεις τα πρώτα x άλμπουμ από κάθε γκρουπ κλπ.

90-99 ή 00-09 θα έχει πιο πολύ ενδιαφέρον…το ρίχνω στο δεύτερο.

Ωραία, ο λαός μίλησε. Έστω και στις λεπτομέριες (μία ψήφος) πάμε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά να αναδείξουμε το καλύτερο album της δεκαετίας 2000-2009.
Για να μην ξεκινάω νέο thread θα συνεχίσουμε λίγο εδώ γιατί θέλω τη βοήθεια σας. Προτείνετε album που θα απαρτίσουν την τελική 80άδα που θα αγωνισθεί. Για ξεκινάτε σιγά σιγά…

Βαλε κανενα δισκο απο Aureon,Mastodon,Agalloch,Alcest,S.O.D.,Opeth,Nevermore,Oprhaned Land,Watain,Rotting Christ,Rush,Nile,Helloween,My Dying Bride,Riverside,Behemoth,Witchcraft(???),Amon Amarth,Destroyer 666,Nasum,Blut Aus Nord,Summoning,Forsaken, Candlemass,Solitude Aeturnus,Darkthrone,Dark Tranquillity,Nightwish,Leviathan (blacksters),Accept,Cradle Of Filth,fuck ειναι εκατονταδες

Καλύτερο album ή καλύτερο metal album;

metal album