Μανταμ τσβετα

ΒΑΛΣΑΜΗ ΛΕΓΕΤΑΙ; ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΒΑΛΣΑΜΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

ΑΝΝΙΤΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΕ! ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ! ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ! ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΡΕΠΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ…ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ…

ΓΙΑ ΕΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΔΕ ΦΑΙΝΕΣΑΙ! ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ;

ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΡΕΠΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΡΕΠΤΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΟΙΤΑ ΜΕ. ΚΟΙΤΑ ΚΟΙΤΑ ΚΟΙΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ! ΕΙΜΑΙ 64 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ, ΟΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΝΝΙΤΑ!

Ειναι παραξενο που πολλοι ανθρωποι σε μεγαλη ηλικια κανουν οπως κανουν τα μικρα παιδια. Κλαινε και παρακαλανε να τους δωσουν αυτο που θελουν. Την παω πολυ τη μανταμ τσβετα. Ειναι απο τις αγαπημενες μου τηλεοπτικες περσονες κι ας ηταν μιας χρησης, και το επεισοδιο αυτο ειναι απο τα καλυτερα τηλεοπτικα σουρεαλ trash σκηνικα. Στην αρχη επαθα ενα σοκ με την εκμεταλλευση και την ξεφτιλα της γυναικας αυτης και με την αννιτα που γουσταριζε πολυ το ολο σκηνικο, αλλα τελικα εχει πολυ πλακα το βιντεο αυτο. Προσεξτε την τελεια σκηνοθεσια, τις ατακες της αννιτας, τις αντιδρασεις της, το βλεμμα της. Η μουσικη επενδυση ειναι απιστευτη. Το κλαμα της τσβετα τα σπαει. Ολο το σκηνικο ειναι απιστευτο και το συναντας εξαιρετικα σπανια και μονο στην ελληνικη τιβι (δεν ξερω αν σε αλλες χωρες γινεται αυτο) οπου κυριαρχει η σοβαροφανεια, η υποκρισια και η αυτολογοκρισια.

Εσας πως σας φαινεται; Ενταξει, ειναι εκμεταλλευση για τηλεθεαση αλλα εχει τρελο γελιο.

Αγαπημενο μου ημερολογιο…σημερα ειδα στον υπνο μου την Αννιτα Πανια…λεει μπηκα στην εκπομπη της φωναζοντας…ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΥΤΕ WIFI ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ YOUTUBE ΝΑ ΜΠΩ…ΤΙ ΝΑ ΠΩ…
κλειδωσανε ολα τα blog?? #-o

what??