Καλύτερες κυκλοφορίες του 2007!

σπαμ τελος

πες μου ποτε πιανεις στερια και εγινε:)

όταν θα πάρεις πάνω από 37% σε quiz :smiley:

λίγο απίθανο δλδ αλλά ποτε δεν ξέρεις.

έφταιγε που δεν είχε πολλές ποζεράδικες ερωτήσεις#-o

Εγω εχω να πω χρονια πολλα και ευτυχισμενο 2008 στον αγαπητο lones…, εεε whit…, εεε denander anyway και οτι οντως εχει δικιο τελικα…

Καταρχήν σου εύχομαι καλή χρονιά κ κοίτα να αλλάξεις μυαλά γιατί δεν σε βλέπω για πολύ καιρό εδώ μέσα.:wink:
Έπειτα, δεν δέχομαι ένας τυχαίος να μου πει τι πρέπει να ακούσω κ τι όχι. Το τι ξέρω κ τι δεν ξέρω είναι δικός μου λογαριασμός κ δεν νομίζω να σου πέφτει λόγος. Αν εμένα μου ακούγεται Manowar, έτσι είναι, τι να κάνουμε; Χαίρομαι πάντως που με διαβάζεις, είσαι σε σωστό δρόμο κ ίσως κάποια μέρα, όταν ξεβουλώσεις τα μικρά αυτάκια σου κ αποφασίσεις να διευρύνεις λίγο το μυαλουδάκι σου, να μάθεις κ κάτι.
Δηλώνεις μουσικός. Εγώ έχω σπουδάσει μουσική, παίζω 4 μουσικά όργανα, έχω κάνει φωνητική κ αν μη τι άλλο, δεν δέχομαι να μου τι λέει ένας πιτσιρικάς. Δεν δέχομαι υποδείξεις λοιπόν. Αν δεν ανακαλέσεις, σε παρακαλώ πολύ να μην μου ξανααπευθύνεις το λόγο.
Ειρωνίες σε όλα τα posts πετάς εσύ κ αφού δεν συμορφώνεσαι, μόνο έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεσαι από δω κ πέρα.

Το Pagans Mind είναι τρελή σαβούρα!!!

Καλή Χρονιά!!

τον ζηλεύετε όλοι τελικά.

Δεν πα να παίζεις 25 μουσικά όργανα…με αυτά που γράφεις δείχνεις απλά ότι δεν ξέρεις.
Φυσικά και δε σε διαβάζω απλά είδα το link σε ένα άλλο forum που έπεσε το γέλιο της αρκούδας μαζί σου όσον αφορά τις βλακείες που έγραφες για το Crescent Shield…ε μετά διάβασα και γω τη κριτική και ξέσπασα σε τρανταχτά γέλια…Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω και το link τι λένε για σενα…πολύ γέλιο…

Το αν είμαι πιτσιρικάς μικρή μου Βουτυριάδου αυτό δεν θα το μάθεις ποτέ…το αν είμαι άσχετος από την άλλη το έδειξα στο quiz σας…

Αν ήσουν σωστή και αν δεν την είχες “δει” κάπως θα δεχόσουν την κριτική γιατί και οι κρίνοντες κρίνονται…αλλά έδειξες το ποιόν σου με αυτό που έγραψες και την αλαζονεία σου…όπως και η πλειοψηφλια των συντακτών του rocking που γλειφετε και παρακαλάτε για προσκλήσεις για τις συναυλίες…δεν πειράζει…συνέχισε έτσι…έχετε γέλιο…

Σε παρακάλω άκου τις σαβούρες σου μικρή μου και άσε το Pagan;s Mind για τους γνώστες.Θα μου κακοφαινόταν αν ψηφιζόταν από άτομα που δνε μπορούν να πάρουν πανω από 35% σε ένα απλό quiz.

O καθένας ακούει αυτό που του πρέπει…αχ είχες σπουδάσει μουσική δε θα άκουγες τους κουλο-primordial.

Περαστικα Μαράκι.Σου εύχομαι καποτε να αποκτησεις γνωσεις ώστε να μπορείς να γράψεις σοβαρες κριτικές.

ρε δεν αφήνεις τα 35% και τα 80% να κάνεις κανα 69% να στανιαρεις?

Ο Ρούντι έχει δίκιο ε.
Bασικά την ψήνεις για το πρώτο μπαν του έτους όπως πας!

ΨΗΦΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ DOWN ΡΕ.
http://eventful.com/demand/D0-001-000096572-4

Eίπε ο Ζαφείρης εκ Δραπετσώνας 19 ετών που αυτά δεν τα ακούει ούτε ο ίδιος ο Anselmo αφού τα γράψει.:lol:

Χαχα έκανες 2 λάθη. Βρες τα μόνος σου.

Nα σε δωροδοκήσω μικρό μου πόνι με το δώρο από το quiz που θα μου δώσει ο kourou-αδας να μου πεις εσύ γιατι ουτως ή άλλως ποτέ δε θα κερδίσεις?

Μιας και έχεις τόσες πολλές γνώσεις περί μουσικής, γιατί δεν μαθαίνεις και να μιλάς για να τα πηγαίνουμε καλά; Και μη βρίζεις γιατί δεν θα μείνεις για πολύ στο φόρουμ κι έτσι δεν θα μπορείς να επιδεικνύεις τις γνώσεις σου. Κρίμα τέτοια εγκυκλοπέδια! :lol:

Αφήνω το forum για τον Montecristo που ακούει Tool για να γελάω και εγω με κάτι.Και για σένα που ακούς Down όνομα και πράμα ε ταιριαστό όνομα για την άθλια μουσική τους.

Ποιό το πρόβλημα σου με τα ακούσματα που έχουν οι άλλοι; Α και εγώ δεν είπα ποτέ κάτι για τη λίστα σου. Απλά με ενόχλησε το οτι προσβάλλεις τους άλλους χρήστες με βάση αυτά που ακούνε. Δεν το συνεχίζω. Καλή χρονιά.

Ti να πεις για τη λίστα μου.Όλα ποιοτικότατες κυκλοφορίες είναι.

Αν είδες στα πρώτα μου ποστ δεν πρόσβαλλα κανέναν μιλούσα αποκλειστικά για τις κυκλοφορίες μέχρι που ο Montecristo έβαλε τα τσιράκια του και κατόπιν τον εαυτούλη του να με ειρωνευτούνε όπως κάνει με τον καθένα εδώ μεσα που δεν σας προσκυνάει.όλα έχουν αποθηκευθέι και θα χρησιμοποιηθούν για να την ΄κάνουν και άλλοι users από εδώ μέσα και να μείνετε 5 άτομα τίποτα alternative ατομάκια σαν κάτι ChrisP΄τίποτα γλειφτρόνια σαν τον Tolkki και τίποτα ψαγμενο-αsχετοι σαν τον Outshined που λέει τους άλλους μεταλλοπατέρες το τσουτσέκι που ακούει Soundgayrden θα μας την πει κιόλας αλλά μόλις πει κάποιος άλλος κάτι τον ειρωνεύεται εν ψυχρώ πχ τον Eagleheart.

Πολύ χαίρομαι που ξεσκεπαστήκατε για το ποιος τελικά είναι ο απόλυτος και ποιος δέχεται τη γνώμη του άλλου και ποιος όχι.

Συνεχίστε.Το rocking έχει καταντήσει το metal hammer του διαδικτύου.Ξεπέρασε ακόμα και το electric requiem.Μιλάμε για τρελά γέλια.

Cozy τι έγινε ρε φίλε έγιναν οι Wolfmother τεράστιο group ή ακόμα?:lol:

Mήπως στο electric requiem που ανέφερες ήσουν παλία χρήστης με νικνεημ Joey Allen; Γιατί τότε όλα εξηγούνται!

Τώρα να αναφέρω εγώ τις δικές μου αγαπημένες κυκλοφορίες η θα θεωρηθώ off-topic; :lol:

Zafrock:

Occupation:
Sudent

έλα ρε υπάρχει τέτοιο επάγγελμα?:lol: :lol:

μα τι βλάκες…

Το δικο σου επαγγελμα (ξερολας) τι ενσημα εχει ? Βαρεα ?

Καλος πασχας