Βρώμικο: Μιχαλακοπούλου ή Γαλάτσι?

Πολύ δύσκολη η επιλογή…

Καμια άλλη πρόταση???

Που ακριβως στο Γαλατσι ???

Όπα. Εγώ νομίζω πως το δίλημμα είναι Μιχαλακοπούλου ή Μαβίλη;!
Που έχει καλό βρώμικο στο Γαλάτσι και δεν το έχω πάρει χαμπάρι;

  1. Στην Βεικου εκει στο αλσος. Εχει και μεγαλο parking.
    Μιλαμε για θρησκεια…

  2. Μαβιλη δεν εχω τσεκαρει, καποια στιγμη θα γινει…

Θα το τσεκαρω λιαν συντομως!!! :wink:

καλα ειστε σαπιοι τελικα. σα δε ντρεπεστε. φατε καμια σαλατα ρε! :stuck_out_tongue:

[size=2]που σε ρε μοντε τωρα που θελω στηριξη…[/size]

Βρωμικο εχει καλο και επι της Βουλιαγμενης στο υψος του Αγ. Δημητριου.

Τι τοπικ ειναι αυτα ρε, μας ανοιγετε την ορεξη. :smiley:

Στο “Τρελό Βιολί” στο Παγκράτι… :wink:

μεγαλε παγκρατιώτης εισαι; που εισαι και δε σ’εχω πετυχει; :wink:

μεγαλε παγκρατιώτης εισαι; που εισαι και δε σ’εχω πετυχει; :wink:[/quote]

Νέο Κόσμο μένω!
Αλλά ύστερα από αλκοολικές ακολασίες περνάω σχεδόν πάντα μια βόλτα από εκεί για να στρώσει λίγο το στομάχι… :lol: :lol: :lol:

Χαμοστερνας λιγο πριν την Πειραιως οπως επισης κι εξω απο το Γκαζι.Το καλυτερο μακραν ειναι της Ρωσιδας στο Χαιδαρι στη λεοφορο Καβαλας σχεδον εξω απο το παλιο “Ανασα”

ΛΟΛ! το τοπικ θα πρεπε να ονομαστει “Οδηγος για βρώμικα! Τα 100 + 1 μερη που πρέπει να γνωρίζετε!” :lol: :lol: :lol: :lol:

μεγαλε παγκρατιώτης εισαι; που εισαι και δε σ’εχω πετυχει; :wink:[/quote]

Νέο Κόσμο μένω!
Αλλά ύστερα από αλκοολικές ακολασίες περνάω σχεδόν πάντα μια βόλτα από εκεί για να στρώσει λίγο το στομάχι… :lol: :lol: :lol:[/quote]

Γειτονας εισαι και εγω Ν. Κοσμο μενω. Καλο βρωμικο εχει στην Λ. Αλεξανδρας.

εν τω μεταξυ, ξερω απειρο μεταλόκοσμο που μενει νεο κοσμο…τι έχει η περιοχη…μέλι;;; :roll: :roll: :roll:

…σίδερα, μέταλλα και λαμαρίνες έχει … επειδή ο νέος κόσμος είναι γεμάτος συνεργεία αυτοκινήτων και μαγαζιά με ανταλλακτικά! 8)

Με τόσο μέταλλο πώς να μην έχει μεταλλόκοσμο; :wink:

Μαλλον στο υψος του Αη Γιαννη εννοεις. Στο Μπραχαμι ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν εχουμε βρωμικα. Και κατι πρεπει να κανουμε ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ! ! !

Χμ, δε μένω και μακριά. Ωραία, θα τσεκάρω!! 8)

τα πιο ελλεινα βρωμικα (οχι τα καλα) ειναι παντα εξω απο τις συναυλιες…ειναι τοσο βρωμικα που ουτε γευση δεν εχουν…

Ξεχασες τα γηπεδα :wink:

Καλά, είχαμε πάρει έξω από τους Tool γιατί πεινάγαμε τρελά, και λέει ένας φίλος μου: “Το μόνο που θυμίζει hot dog είναι η μουστάρδα!! Το υπόλοιπο είναι απλή μάζα!”