Δισκάρες που προτείνουμε στους συμ-φορουμίτες μας

αντρικη αγαπη και συμπονια με καρδουλες και κομφετι.

people in hell want ice water-graven image

:lol::lol::lol:

Πρόσεχε μόνο γιατί κάτι τέτοια έκανε και ο Bleeding στον Angmar και τώρα μπορεί και να κουβαλάει τα παιδιά του.

Εδιτ: Στον αποπάνωπάνω πάει αυτό.

Εγω νομιζα ειναι εξωφυλλο απο κανα γκεη αλμπουμ,απο αυτα που ακουει ο emo_whatsisname.

! και νομιζα οτι ο μπλιντιν ειχε το πανω χερι.

:frowning:

Τι λέτε δω μωρέ ξεφτίλες!
Εγώ ειμ’ ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ φαίνεται και στο αβατάριμ’

Ντάξ μωρέ. Επείδη σε πιάσαμε πάντως και σου βγήκε και η ρετσινιά, για να μην αλλάξεις ιδιότητα σου έχω και εναλλακτικό Avatar

ακουσε τους πρωτα…

παραρδελα, σβήνεις ώρες ώρες? για το αποπάνω “εξώφυλλο” μιλάει :lol:

Ισως να το εχει ξαναπροτεινει ο λεπερ τζιζους αλλα επειδη το λιωνω μια βδομαδα τωρα θα το μοιραστω και με εσας

catharsis - passion
hardcore με cojones οχι μλκιες.Στα +οι κορυφαιοι στιχοι .

Double post αλλα ειναι για καλο σκοπο.

Lvmen-heron
Και αυτη εδω η δισκαρα με εχει στοιχειωσει το τελευταιο μηνα.Αυτοι εδω παιζουν ενα κραμα sludge/hardcore με αρκετα instrumental και περιεργα φωνητικα ανα σημεια.Το σιντι αυτο παντως ηταν οτι καλυτερο ειχα ακουσει το τελευταιο διμηνο.Οσοι γουσταρουν Swans και Neurosis[ποιος δεν γουσταρει Neurosis] θα το λατρεψουν το σιντι.

Θα το τσεκάρω αυτό.
Και τους Catharsis.

Οι Swans πολύ μπροστά από την εποχή τους.

αααα…:slight_smile:

Τωρα εγω κανονικα θα ποσταρα "Ωρες ωρες…:roll: ",αλλα δεν το ποσταρω,επειδη ειμαστε ολοι φιλαρακια και κανουμε χαβαλε,ειδατε!

there you go:wink:

εσυ να πας δεαρ.

Το πολυ καλο δευτερο solo του Ιρλανδου τραγουδιστη Ricky Warwick(πρωην Almighty).

Ζαχαρη στ’αυτια των οπαδων του αμερικανικου rock πτης σχολης Bruce Springsteen,Neil Young και λοιπων συγγενων.Εχει και μια διασκευη Iron Maiden,για τσεκαρετε.

Είναι πολύ καλός δίσκος και ευχάριστος λόγω της εποχής.:thumbup:
Πράγματι πολύ southern αισθητική, το μόνο ίσως που με χάλασε είναι η πολύ jam προσέγγιση που βγάλανε, με κουράζει λίγο αυτό να “δείξουμε πόσο παικταράδες είμαστε”, γιατί όλοι είναι παικταράδες.
Τα Running (διασκευή, ε και?), Leaving Letter Blues, Moonshine, Rolling In From The Sea είναι κομματάρες.

Οσοι γουσταρετε At the Gates(και αγνοειτε το παρακατω),αρχιστε να κατεβαζετε χθες.

Eucharist-Mirrorworlds

και το ομωνυμο για δειγμα

γαμηστερο melodic death…

(o drummer ειναι αδερφος με τον drummer των At the Gates btw)

\

Συμπαθητικος δισκος