Αθλητική επικαιρότητα

καλα δεν παιζει να μην ειναι και των μεγαλων μεσα. απλα θα το κανουνε λιγο απο δω απο κει κτλ κτλ… κλασικα πραγμαυα. τεσπα, αργει γμτ το τσαμπιονς λιγκ, η πριμερα και η πρεμιερ…

Μην ξεχνάμε πως στο ντέρμπι ΠΑΟ - Ολυμπιακός τον Οκτώβρη, στο ημίχρονο (ενώ ο Ολυμπιακός κέρδιζε 0-1) δόθηκε η εντολή για να πλακώσουν στο ξύλο τον Βασσάρα. Αυτό είναι αποκάλυψη από όταν συνέλαβαν τους 200τόσους μαφιόζους πριν κάτι μήνες. Το ματς στο τέλος έληξε 2-1 υπέρ του ΠΑΟ, που είχε τον Πατέρα πρόεδρο.

Και μια και Πατέρας- Μαρινάκης είναι κολλητοί που στήριξαν και οι 2 τον Μπέο, δεν αποκλείω να εννοεί και τους 2 το άρθρο. Ο Μαρινάκης είναι πρόεδρος ΠΑΕ και ο Πατέρας πρώην πρόεδρος διοργανώτριας αρχής πρωταθλήματος.

Τον Αδαμίδη και τον Πηλαδάκη εννοεί το άρθρο.

ο πηλαδακης ειναι ανίκανος να φτάσει εως εκει και ο αδαμιδης δεν μπορεί γιατι στα ημίχρονα ειναι ήδη πιωμένος…:stuck_out_tongue:

Χμ… λενε οτι ο ζαγορακης την κοπανησε για αγιο ορος παντως. Φιδια θα μου πεις… αλλα και αυτη η ξαφνικη εμφανιση επενδυτων;;; ειδωμεν.

Εγώ είμαι περίεργος να δω πόσο πίσω θα πάει η ιστορία. Τα τελευταία χρόνια έχουμε δει ελληνικές ομάδες να κάνουν πορείες γιατί υπέγραψαν συμβόλαιο με το … σωστό κανάλι.

Πάρτε ποπ κορν.
Καλά δεν θα γίνει αλλά μακάρι να πέσουν ΠΑΟ/ΟΣΦΠ/ΑΕΚ/ΠΑΟΚ στη Β.
Και ξαναλέω ΔΕΝ ασχολούμαι αλλά γελάω.Ακούς ChrisP;Μη σε ξαναπιάσω να κλαίς σε μπασκετική συζήτηση για δεν ασχολείσαι πια :lol:
Α και όσοι θα πάνε γήπεδο του χρόνου ειναι τελείως μα τελείως…Μουνόδουλοι :slight_smile:

Α μπα… συμφωνα με sportdog η ΑΕΚ δεν εμπλεκεται σε τιποτα κ πουθενα.
ΥΓ: Οχι απο επιλογη βεβαια αλλα απο ανικανοτητα.

μερικές υπόθεσης στημένων ειναι σε άλλη δικογραφία…όπως το ξανθη-παναθηανικος…
και αν δεν φανεί τις επόμενες ώρες/μέρες δεν είναι γιατι θάφτηκε …

ναι ρε πούστη, θέαμα.!!

ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της εθνικης που εμπλέκεται , μιλάει αργά και βασανιστικά?? ελπιζω όχι…(τελείως στην τύχη αυτό)

Σύμφωνα με τον Θωμαϊδη έχει συλληφθεί και ο Λίβας για τις πλαστές ενημερότητες. Δικηγόρος του Αστ.Τρίπολης (και του Ολυμπιακού παλιότερα)

edit:

  1. Είναι μπλεγμένος Έλληνας διεθνής ποδοσφαιριστής μεγάλης ομάδας που έπαιζε μεγάλα ποσά στα στημένα ματς
  2. 93,000 σελίδες είναι η δικογραφία
  3. Μέσα έχει και πολύ μπάσκετ
  4. Μέσα είναι μπλεγμένος και πασίγνωστος Έλληνας διεθνής μπασκετμπολίστας μεγάλης ομάδας που μιλάει συχνά με έναν από τους συλληφθέντες και μιλάνε και για… ντόπες
  5. Πολλές αναφορές στο διαιτητή Καλόπουλο (αυτόν που ακύρωσε τον Κατσουράνη :wink:)

(πηγή: ραδιόφωνο σπορ-φμ)

Γι αυτον,λογω συγκυριων παει [B]και [/B]εσας καπου το μυαλο σας συγκεκριμενα ?? :-k

ΕΛ.ΑΣ: “Εγκληματική οργάνωση [B][U]διεθνικού[/U][/B] χαρακτήρα”

μετά τον κουγια θα ευχαριστήσω και την ελλας.!! (ε δεν την γλιτώνω,!!)

Και μέσα σε όλα όπως φαίνεται την πάτησε και ένας μπασκετμπολίστας που όπως φαίνεται είναι τεράστιο όνομα. Αυτός πάει για ντοπάρισμα βέβαια.

http://www.gazzetta.gr/article/item/203636-nea-stoiheia-gia-ton-basketbolista

Δεν πάει καθόλου το μυαλό μου πάντως. Όποιος και αν είναι θα πρόκειται για μεγάλη απογοήτευση. Μεγαλύτερο ενδιαφέρον πάντως για μένα έχει αυτή η υπόθεση παρά το νεκρό ποδόσφαιρο στην Ελλάδα.

Υπαρχει ενας πολυ πιθανος.Do the math (που λεει και ο κριμσον) και θα τον βρεις !Δν ειναι δυσκολο …

και όμως… :dunno:

Κάτι λένε για κάποιον που είχε σχέση με την κόρη ενός από τους συλληφθέντες αλλά δεν τα παρακολουθώ αυτά ποτέ. Που να φανταστώ ότι θα φαίνονταν χρήσιμα σε τέτοιες περιπτώσεις :lol:

Εμ,διαβαζε και καμμια εσπρεσσο ! :lol:

Αυτον που λενε σκεφτηκα και εγω αμεσως,ως πιθανο βεβαια και χωρις να ξερω κατι σιγουρα,οποτε αναμενουμε γτ μπορει να λεμε και μλκιες.Βεβαια ειναι λιγο συγκεγχυμενα τα περι ντοπας που ακουγονται γι αυτον.

Για τον Ταπούτο λέτε?

Μπαααα…

Μαντευω οτι λετε για τον Σπανουλη. :-s

Ουτε ,ωραιο παιχνιδι βρηκαμε και για σημερα.!! :lol: