Αθλητική επικαιρότητα

Νίλσεν???

μπουρουσης

συγνωμη που διακοπτω αλλα επιασαν τον μπεο:roll:
πεφτω απο τα συννεφα.
http://www.sport-fm.gr/article/483687

:lol: Ο κρισπ προφανως και καταλαβε… οι υπολοιποι ας συνδυασουν τα στοιχεια

Πφφφφ… κρατα λιγο το quiz

μην λετε ονόματα…δεν εχει πλάκα…
νιλσεν λέει.!! χαχαχα

ε οταν μιλαμε για πρεζα κατευθειαν ερχεται η φατσα του μπουρουση στο μυαλο,σορρυ,ηταν ενστικτωδης αντιδραση :Ρ

Πλάκα κανεις, πότε έγινε αυτό??? 8O 8O 8O

Τι συζηταμε εδω και τοσες σελιδες ρε midnight ? :stuck_out_tongue:

Όπως αποκαλύπτει το «Βήμα», στην τηλεφωνική επικοινωνία ακούγεται ο διεθνής μπασκετμπολίστας να ζητά από μεγαλοπαράγοντα επαρχιακής ΠΑΕ το «φάρμακό» του έτσι ώστε να ενισχυθεί ενόψει των τελικών του πρωταθλήματος.

[B]Από την εξέλιξη της συζήτησης προκύπτει πως ο παράγοντας «φρόντιζε» για τις αναβολικές ουσίες των ποδοσφαιριστών της δικής του ομάδας, οι οποίοι όπως έλεγε χαρακτηριστικά «δεν μπορούν να κοιμηθούν το βράδυ» παίρνοντας τις απαγορευμένες ουσίες.[/B]

πες και το όνομα να αρχίζω να φωνάζω…

Οπως ειπε και ο Βεργης,θα γινει ενα πρωταθλημα στη Β (ή Δ δν ξερω) του χρονου μουρλια !!! :lol:

http://www.sportlarissa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=7419:2011-06-23-11-20-09&catid=10:ellada&Itemid=16

Ειμαι κακος ανθρωπος που χαιρομαι. :lol::lol::lol::lol:

Υπαρχει θεος…?

Μονο που δεν θα είναι του χρόνου…άμα βρεθεί κάποιος να τα κάνει όλα αυτά…
σιγά μην προλάβουν…ειδικά για τα φετινά…

Ένταλμα και για τον προπονητή Παπακώστα που αναζητείται!

που το είδες αυτό??

Τι εγινε Crimson,φοβασαι μηπως τα εστηνε οταν ηταν στη Λαρισα???:stuck_out_tongue:

gazzetta το χουν, εγω το ακουσα στο σεντρα

χαχαχα…λες τα να έστηνε υπέρ μας…? :smiley:
ποσο θέλω να βγει το θέμα με το ντοπιγκ και μετά να πούμε για τον ρόλο των δημοσιογράφων,!! πόσο το θέλω.!!

*βέβαια συνεχίζετε να μην με πιστεύετε.!! είπαμε…γραφικός

ράδιο ΣπορΦμ. Αυτός και ο Μάκης Ψωμιάδης αναζητούνται ενώ έχει εκδοθεί ένταλμα σύλληψης.

ΟΛΟΙ οσοι εμπλεκοντε μεσα…οποιος και αν ειναι.