Αθλητική επικαιρότητα

2020-01-28

2 Likes

Μ αρεσει που χρησιμοποιεις τα λεγομενα του γραφειου τυπου της ομαδας σου (τον gayρο δλδ) για να ειρωνευτεις αλλα δεν έχετε καταλαβει ότι εμεις θελουμε να τη ριψοκινδυνεψουμε, έτσι από περιέργεια.

1 Like

Ευγέεεεεεεεεεεενιε… πιπέρι στο στόμα παλιόπαιδο.

karvou το ρπ σημαίνει ρωσοπόντιος… Μάλλον θίχτηκε ο yevgen που είπα τον ρωσοπόντιο, ρωσοπόντιο. Τί να πω, ας μου κάνει μήνυση για ρατσιστική χρήση του όρου :laughing:

χαίρομαι που θέλετε να την ριψοκινδυνέψετε για τον ΠΑΟΚ

χαίρομαι που δεν χέζεται ο βουλευτάκος να ψηφίσει πλειστηριασμούς , εκπαιδευτικά , υγεία δεν ξέρω τι σκατά αλλά χέζεται μήπως πέσει ο ΠΑΟΚ

7 Likes

Τι να κανουμε, απο καπου πρεπει να ξεκινησουμε. Μακαρι να την ριψοκινδυνευαμε για αυτα που αναφερεις, αλλα δεν καταλαβα γιατι μας κουνας το δαχτυλο. Δεν βλεπω να χεζεται κανενας βουλευτης επισης, βλεπω να αλλαζουν νομους οποτε γουσταρουν για να περασουν ο,τι τους βολευει.

Εγω απο την αλλη χαιρομαι που το ρατσιστικο ποστ του unreal παραμενει εκει αγερωχο και ειρωνικο να το βλεπετε και να καμαρωνετε οι mods και οι users.

Είναι ρατσιστικό το ρωσοποντιος ρε συ τώρα; κάπου έχει χαθεί το μέτρο ε. Πετάμε εκει την ατάκα περί ρατσισμού απλα για να την πετάξουμε. Σοβαρευτείτε.

Αντε να εξηγησουμε τα αυτονοητα γιατι το παιζετε ηλιθιοι. Οχι, απο μονο του δεν ειναι ρατσιστικο, αλλα 1ον γιατι το εγραψε ως “ρπ” και οχι κανονικα και 2ον για ποιο λογο να αναφερθει η καταγωγη του στο συγκεκριμενο ποστ αν οχι για προσβλητικο;

Από πότε η καταγωγή ενός ανθρώπου θεωρείται προσβλητική; Δηλαδή αν εσένα σε έλεγε Έλληνα είναι ρατσιστικό; Ηρεμα ρωτάω.

“ρπ ιβαν σαμπιντι” έγραψε ο άλλος, δες λίγο τι κάθεσαι και υπερασπίζεσαι.

Εμένα αν με πουν Έλληνα θα προσβληθώ πάντως, είστε και φαίνεστε.

Δεν υπερασπίζομαι απλά χαλαρώστε λιγάκι. Αντί να ασχολείστε με πιο σοβαρά πράγματα κάθεστε και τσακώνεστε για τον Σαββίδη και τον Μαρινάκη.

1 Like

Εγώ χαλαρός είμαι. Ο (“κατηγορούμενος ως”) πρεζέμπορας κυβερνάει τη χώρα, ποια είναι τα πιο σοβαρά πράγματα, τι σαππόρτ θα έχουν οι σλιπνοτ για να αξίζει το 60άρι;

Απο μονος σου απαντας, γιατι να με πει καποιος ελληνα χωρις λογο, εγραψε ο unreal ο “ελληνας κουλης” δηλαδη;

Τεσπα συνεχιστε να κανετε οτι δεν καταλαβαινετε, συμφωνω με τον απο πανω για την προσβολη παντως. Καλυτερα ρωσοποντιος, τουρκος και βουλγαρος.

Αν θες, ασχολησου εσυ με πιο σοβαρα θεματα, εγω οταν βλεπω τετοια σχολια σε φορουμ μουσικης μαλιστα, μου γυρνανε τα αντερα.

Τα ξαναλεμε οταν χρειαστει.

Εντάξει χαλαρώστε αδικημένοι μέσα σε ενα 24ωρο άλλαξε νόμος για εσάς, μην έχετε και παράπονο. Και φυσικά δεν είναι η πρώτη φορα ε. Τα λέμε

Δεν φταις εσύ, εγώ φταίω που σου απαντάω σοβαρά :sweat_smile:

Μη χανόμαστε

Α σοβαρά μίλαγες :joy:

(y)

Ψηφοφορος της νδ υποθετω αν κρινω απο το IQ σου :joy:

Αδερφέ εδώ εσυ υποστηρίζεις παοκ και μιλάς για IQ?

Shadowking χαλάρωσε ρε, ασχολήσου με πιο σοβαρά πράγματα.

Τον χαβαλέ μου κάνω, σόρρυ κιολας ε