Αθλητική επικαιρότητα

Ε δες το. Είναι ένα παιχνίδι που κάνει ο Αιμίλιος και παίζουν δύο οι οποίοι προσπαθούν να πείσουν για μια θέση που τους τυχαίνει, δε χρειάζεται καν να την πιστεύουν. Ακούγονται αλήθειες που πονάνε εκατέρωθεν :stuck_out_tongue:

Ο Βαν Ντάικ χθες είπε ότι θέλει μεταγραφές η ομάδα αν είναι να παίζει όπως έπαιζε τα τελευταία 5 χρόνια, τι κάνουμε εκεί?

Ασε, απο αυτες εχουμε μπουχτισει. Στειλτους ενα email αν μπορεις, να παρουν θεσεις για το αν οι φανελες των ομαδων ειναι υπευθυνες για τα αποτελεσματα τους, και για το αν υπαρχουν εδρες απορθητες που απο μονες τους δινουν προκριση, εκει να δεις αληθειες που θα πονεσουν!

Δίνουμε 100 εκατομμύρια για κάθε παίχτη που χρειαζόμαστε σε κάθε θέση. Κατά προτίμηση σε υπερτιμημένους Άγγλους τύπου Γκρίλις :stuck_out_tongue:

Ο Κέην τι είπε; Θα πάει Σίτυ με 200 το καλοκαίρι; Μακάρι, θα κάνει ωραίο δίδυμο με Χάαλαντ, θα δούμε μπαλάρα από Πεπ.

Όσα δώσανε και για επιθετικούς δηλαδή, nice. Εντωμεταξύ ο Γκρίλις είναι ο καλύτερος παίχτης της Σίτι φέτος

https://www.gazzetta.gr/football/stoiximan-superleague/2206949/superleague-gia-ti-synantisi-me-mpaltako-i-super-league

Ελα ρε Βαγγέλα, σώσε το ελληνικό ποδόσφαιρο γαμώ την τρελα μου. Σε εσένα στηριζόμαστε.

1 Like

Καταλαβαίνω που το πας, έχεις δίκιο από τη πλευρά που το βλέπεις, αλλά από την άλλη δεν βλέπω τις υπόλοιπες Φιλιππινέζες του Νιάου (Μπαλτάκος. Τζακ, Μάνταλος και σία) να κάνουν κάτι προς τη σωστή κατεύθυνση. Εντολές εκτελούν.

3 Likes

Αποτυχημενο meme. Παιζει να μην εχει πει ποτε κανενας στην ιστορια της ανθρωποτητας οτι ο Μπενζεμα σκοραρει χατ τρικ μονο απεναντι σε μικρες ομαδες (ή ας πουμε οτι ειναι πιο πιθανο να μην το εχει πει ποτε κανενας, απο το να το λενε πολλοι… ισως 1 στους 100?). Παιχταρας ΟΛΚΗΣ, απο τους πιο υποτιμημενους σεντερ φορ των τελευταιων 15 χρονων, για προφανεις λογους. Η θρησκευτικη πωρωση στο “Ο Κριστιανο κερδισε αυτους τους τιτλους για την Ρεαλ” φτανει σε επιπεδα αιρεσης για οσους την πιστευουν, οποτε καπως επρεπε να συντηρηθει αυτος ο μυθος.

1 Like

Δεν πιστευω οτι το υποστηριζει αυτο καποιος που δεν ειναι απολυτος μυρωδιας.

Παντως ο Μπενζεμα ειναι τεραστια παιχτουρα. Και τον βλεπεις ρε παιδι μου οτι δεν ειναι και ατομιστης καθολου, ειναι και σταρ αλλα ταυτοχρονα ειναι και εργατης της ομαδας. Φανταστικος.

3 Likes

Αυτό θα ήταν τέλειο για πρωταπριλιά, αλλά είναι μάλλον αληθινό

4 Likes

Ποιο να είναι το αγαπημένο τους ποτό άραγε με το οποίο μπεκρουλιάσανε; :champagne: :thinking:

1 Like

Όντες Πολωνοί, φαντάζομαι τη βότκα την έχουν για νερό.

1 Like

Απ’όσο καταλαβαίνω, φταίει και για αυτό η ΑΕΚ καθώς ήθελε με τον Άρη Έλληνες διαιτητές. Έχω πηγές που λένε πως ήταν ο Τίγρης μεταμφιεσμένος σε σέξυ αεροσυνοδό και έβαζε κρυφά βότκα στον χυμό λεμόνι των καημένων Πολωνών.

1 Like

Σύνδρομο καταδίωξης;

2 Likes

Δε φταιει η ΑΕΚ, αλλα βρηκαμε τι θα φταιει αν η ΑΕΚ χασει βαθμους :wink:

Δεν ξέρω ποια είναι η δικιά σας εμπειρία, αλλά εγώ με όσους ανθρώπους έχω συνεργαστεί σε κεντρική, βόρεια και ανατολική Ευρώπη, η δυνατότητά τους να είναι νεκροί από αλκοόλ στις 11 το βράδυ και 8 το πρωί να είναι έτοιμοι για δουλειά σα να μη συμβαίνει τίποτα, σχεδόν καθημερινά, είναι από τα μεγαλύτερα μυστήρια της ζωής για μένα

3 Likes