Αθλητική επικαιρότητα

Το αστείο δεν ήταν το 7x7 ρε, το αστείο ήταν ότι εσύ το συνεχίζεις και δεν το καταλαβαίνεις ότι είναι κουραστικό :stuck_out_tongue:

Οκει, θα σεβαστώ τι μου λες και θα σταματήσω

:+1: :heart:. :heart:

1 Like

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι του απαντατε, αυτο θελει, αυτο τρεφει τον εγωισμο του, πωπω ολοι ασχολουνται μαζι μου, τι γαματος που ειμαι. Αυτοματο φλαγκ μεχρι να μας αδειασει την γωνια, απλο ειναι, μην αλληλεπιδρατε καν.

Η μπλε καρτα μια χαρα ιδεα ηταν σαν βαση, φυσικα παντα πεφτουμε πανω στους ‘τι ωραια ηταν η μπαλα τα παλια χρονια πριν το παθητικο οφσαιντ που παιζαμε σε ξερο και τρωγαμε πασατεμπους και σαμαλι στο ημιχρονο’ οποτε καθε αλλαγη πρεπει να περασει απο χιλιες αντιδρασεις.

2 Likes

Ναι, και το “χρυσο γκολ” ηταν φοβερη ιδεα ρε, το εφαγαν τα κυκλωματα των παρελθοντολαγνων που ηθελαν να ειναι ολα οπως παλια :stuck_out_tongue:

4 Likes

Σταματήστε να ταΐζετε το τρολ μωρέ.
Δεν καταλαβαίνετε ότι για αυτό υπάρχει;
Έλεος πια.

2 Likes

Μονο που το χρυσο γκολ δοκιμαστηκε και απετυχε. Οπως και το ασημενιο γκολ. Η ιδεα της μπλε καρτας δεν αλλαζει τοσο δραματικα την “δικαιοσυνη” ενος αποτελεσματος οσο το χρυσο ή το ασημενιο γκολ. Καποια στιγμη πρεπει να σταματησεις να κανεις false equivalences, νομιζω τωρα τελευταια τις κανεις ολο και πιο συχνα :stuck_out_tongue:

Χρυσα τα λεει ο Μοργκοθ, μιας και λεμε για χρυσαφια

2 Likes

1 Like

https://www.sport24.gr/stivos/dilosi-vomva-apo-ton-tentogloy-an-perasei-i-allagi-tha-stamatison-to-mikos-tha-kano-triployn.10276256.html

  1. Για άλλη μια φορά γαμάτος Τεντόγλου…

  2. Τι ηλίθια αλλαγή είναι αυτή που προωθούν ;;; Γιατι να καταργηθεί η βαλβίδα ;;;; Δεν βρίσκω κανέναν απολύτως λόγο για κάτι τέτοιο…Αν είναι έτσι και στο άλμα εις ύψος ας βάλουν ένα ταμπλό και να νικάει οποιανού η παλάμη είναι ψηλότερα…

3 Likes

Και άργησε να πεθάνει κιόλας. Το γεγονός ότι συζητήθηκε πολύ του ήταν.

Απόδειξη ότι και χρυσό μετάλλιο σε παγκόσμιο να πάρεις αν δεν είσαι πρωινός τύπος δεν την παλεύεις :joy:.

Μίλτος μορφή.

3 Likes

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 23 days.

Eating Popcorn GIFs | Tenor

3 Likes

Πολιτισμένο ξύλο στην πολιτισμένη Σουηδία.

https://twitter.com/HooligansTV_eu/status/1774539931580301483

Αυτα τα σχολια εντωμεταξυ τα βρισκω φανταστικα.

Συγκρινεις ας πουμε Σουηδια με Ελλαδα…?

Και μέσα στο άρθρο γράφει:

Η αστυνομία δεν έχει αναφέρει επίσης αν ο ανήλικος δράστης είναι μαθητής του σχολείου.

Αλλά οκ ας γράψουν συμμαθητής, πιο εύκολο το κλικ

10 Likes

Φυλακη και να μη βγει ποδοσφαιριστης σου λεει μετα…

3 Likes

τελικος κυπελλου τουρκιας η Φενερ κατεβηκε με την u19, δεχτηκε γκολ στο πρωτο λεπτο και αποχωρησε απο το γηπεδο!! Η Γαλατασαραι πανηγυρισε και παιζει διπλο με τις ρεζερβες της
και πριν κατι μερες οπαδοι της Τραμπζονσπορ ειχαν μπει στο γηπεδο και επαιξαν μπουνιες και κλωτσιες με παικτες της Φενερ χωρις καμια ουσιαστικη τιμωρια. Ο λογος που η Φενερ το εκανε ολο αυτο σημερα δεν ηταν ομως εκεινο το σκηνικο αλλα το οτι παιζει στο Κονφερενς την Πεμπτη και ηθελε αναβολη του τελικου

γατακια οι της greek superleague

3 Likes