Αθλητική επικαιρότητα

gamise ta, efuge apo ton golgotha tou campionato gia ta kafeneia tis premier, gamise ta manmu

Καλά εν προκειμένω σίγουρα ισχύει αυτό, αφού η Juventus 2012-2016 ήταν μια από τις 5 καλύτερες και πιο πετυχημένες ομάδες της προηγούμενης δεκαετίας στον κόσμο, και την Manchester Utd. μετά την φυγή του Ferguson την λες και καφενείο έστω και λίγο αυστηρά.

Αλλά πέρα από αυτό, εννοείται ότι θέλει μεγαλύτερο skill για να τα καταφέρει κάποιος στην Ιταλία από ότι στην Αγγλία. Στην Αγγλία αρκεί να είσαι τρεχαντήρι. Δεν περιμένω από κάποιον που βλέπει μόνο αγγλικό ποδόσφαιρο να μπορεί να κάνει την σύγκριση.

Υπερτιμημένος για εμένα.

1 Like

Μαγικά πράγματα, ο Ολυμπιακός θα πάρει πίσω τον βαθμό από το ματς με τον Παναθηναϊκό που διακόπηκε, αλλά ο Παναθηναϊκός θα πάρει 3 βαθμούς :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Λενε οτι αυτη θα ειναι η αποφαση του CAS.

2 Likes

Αναμενόμενη απόφαση. Με λίγα λόγια, σαν να έχασε ο Ολυμπιακός το ματς χωρίς άλλες επιπτώσεις.

Έτσι είναι ακριβώς. Όταν το διάβασα όμως, δε θυμόμουν ότι είχε αφαιρεθεί ένας βαθμός από τον Ολυμπιακό κι έφαγα τεράστιο σκάλωμα, νόμιζα ότι του έδωσαν πίσω τον βαθμό της ισοπαλίας :joy: και σκεφτόμουν “μα καλά, ΑΕΚ και ΠΑΟΚ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ” :joy:.

Θέλω ξεκούραση :roll_eyes:

1 Like

Εμ, τι το λες και δεν το κάνεις;;;

5 Likes

7 Likes

ΩΙΜΕ - ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΕΚΑΛΕΠΤΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΙΜ-ΜΠΙΠ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΗΓΚ :bangbang:

6 Likes

Τι εννοείς, Prowler;

Μίλα καθαρά

Εσυ γιατι δεν κανεις σταυροφορια να φανε μπαν οσοι πετανε ειρωνειες τωρα? Τι αλλαξε?

Μια χαρά ήταν η μπλε κάρτα σα σκέψη, δε σας ενοχλεί δηλαδή στην Πρέμιερ που στο πρώτο 45λεπτο σχεδόν σε όλα τα ματς είναι fair game ο,τι κι αν κάνουν και μετά βγαίνει η κίτρινη για φάουλ και λέει ο διαιτητής “είναι η 3η φορά που το κάνεις”?

Είναι πολύ uneven το πώς σφυρίζουν και κατά τη διάρκεια του ίδιου αγώνα, και από την κούτρα μου λέω πως έχει να κάνει και με τον ανθρώπινο παράγοντα, λέει ο κόρακας"είναι νωρίς ακόμη, ας μη βγάλω κάρτα από τώρα".

nnnkkk μην απαντας με λογικη και επιχειρηματα, πως τολμας.

Δεν πουλανε οσο πουλανε ειρωνειες καφενειου που απεχουν απο την πραγματικοτητα.

Μεγαλο λαθος η μη επικυρωση της μπλε καρτας.
Κριμα. Ενα βημα πισω για το ποδοσφαιρο μας. Δεν ειναι οραματιστες.

2 Likes

Σε ενα παιχνιδι που το ρολοϊ δε σταματαει; Μια μαλακια και μιση μου φαινεται εμενα, οχι μια χαρα.

Δεν καταλαβαινω γιατι δεν κοβεις λιγο τη μαλακια. Σου εχει ζητηθει δεκαδες φορες.

1 Like

Είπα και πιο πάνω ότι και το ρολόι πρέπει να σταματάει :stuck_out_tongue:

1 Like

Άρα μιλάς για άλλο άθλημα :stuck_out_tongue:

1 Like

Α ναι σόρι δεν το διευκρίνησα, μιλούσα για 7x7

2 Likes