Φωτογραφιες οργανων

ρε bluez ποσο την πηρες την σλαιντιερα???

359euro απο γερμανια

ok καταλαβα thomann :stuck_out_tongue:

Aμαν αυτο το θελω!!!
Εχει άλλο?Εχεις λινκ?Εχεις κατι οτιδηποτε?:stuck_out_tongue:

Ναι απο εμφανιση κατι λεει. Σε αριστερο κατι τοσο καλο; λολ. Εχει και 3 μαγνητες.
Λοιπον ειχα βρει ενα fender squier affinity jazz bass το οποιο υπαρχει και σε αριστερο… Δεν ειχα ρωτησει πολλα θυμαμαι γιατι το χα βρει τυχαια κι απλα μου χαν πει οτι ειναι οτι πρεπει γι’αρχαριους. Επισης και ibanez που μου διαφευγουν αυτη τη στιγμη. Αλλα μαλλον το fender γιατι ειναι σταθερη αξια, πιο οικονομικο και κλασσικο διοτι ακομα δεν εχω πολλες απαιτησεις.

Fender ή Squier ? Εχω την εντυπωση πως δν γινεται και τα 2 μαζι.

Ψαξε και τα cort ειναι καλα , οικονομικα και για την τιμη τους σε σχεση με αλλα οργανα της ιδιας τιμης , ειναι πολυ καλυτερα. Το Jazz Bass οπως και το Precision της Fender ειναι πολυ καλα οργανα . Αλλα επειδη εισαι και αριστεροχειρας ψαξε καλα και πολλα . :wink:


Ετσι ειναι και τα δικα μου,σε αυτο ακριβως το χρωμα αλλα εγω εχω 2 τομ μπροστα. :slight_smile:
Edit:Tama Superstar ειναι

Εμενα ετσι μου ειπαν. λολ. Δε τα παω καλα, δεν εχω κατσει να ψαξω αν και θα πρεπε. Μαρκα Fender μοντελο Squier Affinity Jazz Bass. Το τσεκαρα, ποσο ασχετη ειμαι και ποσο εξω να πεσω; :stuck_out_tongue:
Τελικα θα παρω κανα αλλο ειμαι σιγουρη :stuck_out_tongue:
Thanks man για τις συμβουλες!:slight_smile: (αν και το πολλα με την κατασταση μου δεν πανε μαζι)

Tπτ ρε. Οτι θες στειλε pm.
Αν ενοεις οικονομικη , μια απ’τα ιδια αλλα μαζευε και θα παρεις αυτο που θες ! :slight_smile:

Οικονομικη παλευεται, ολα κι ολα. Την αριστερη εννοω :stuck_out_tongue:
Ok, αν ειναι κατι θα σου πω, μην ενοχλω το θρεντ.

H δικη μου ειναι σε Α και οχι σε C αλλα κατα τ’αλλα ειναι πανομοιοτυπη.
:smiley: :blues:

:emoticon που λιποθυμάει:

Που τα έχεις αυτά ρε μέσα στο σπίτι?

Nαι μεσα στο δωματιο μου και οταν μαζευομαστε ολοι για καμια προβα κανουνε ακροβατικα για να κουνθουμε!Για την φασαρια που προκαλουμε αφηνω τον σχολιασμο αποκλειστικα και μονο στους γειτονες… :lol: #-o

Επισης ξεχασα να πω οτι εχω διαφορετικα πιατινια μιας και εγω προς το παρων εχω Paiste και σε καμια βδομαδα θα παρω Zildjian! :yahoo:

ετοιμαστητε! λογικα αυριο θα σηκωσω φωτο απο το καινουριο μου αποκτιμα το οποιο ειναι πιο μεγαλο σε υλικια ακομα κ απο την μαμα!:stuck_out_tongue: :wink:

πλακα κανεις…
Την ερωτευτηκα…Για πες,αγορασες strato κ την “περιποιηθηκες” η ειναι έτοιμη custom model??
Ultimate respect απο εμενα:wink: :respect: :respect:

η συγκεκριμενη ειναι μια μεξικανα στρατο την οποιοα την αποκτισα μεσω μιας ανταλαγης!
το Pickguard το αγορασα μαζι με τους μαγνητες(χειροποιητοι bill lawrence παρακαλω) κ το εβαλα μετα!
οπως κ το τρεμολο κ τα κλειδια αλλαχτηκαν! :wink:
ειναι αυτη που πλεον με συνοδευει!:smiley:

Ibanez S470 :slight_smile:

να κ το καινουριο μου μανουλι! :smiley:

](http://img255.imageshack.us/my.php?image=dsc02032gd0.jpg)[/IMG]

οπα!!! τι ειναι αυτη ρε σακη?? τι φαση ειναι?
δειτε φατσα πανω στην κιθαρα…χαχαχαχαχα ενα μισος!!!χαχαχαχαχαχα

εδω και το δικο μου fenderaki…


αυτη ειναι η κιθαριστα μου εδω και 2 χρονια . πολυ μπασατη ομως .

αλλα 15 μαρτιου θα παρω το κατωθεν μωρο :smiley: