Μου αρέσει

Μου αρέσει που είδα επιτέλους σοβαρές ροκόφατσες στην Πάτρα στην συναυλία των Scorpions…
Είχα τους πατρινούς για πιο πολύ σκυλάδες παρά για ροκάδες!!!

ΥΓ
Πολύ καλό το βρώμικο έξω απο το στάδιο

που βγηκε προγραμμα εξεταστικης - γραφω 21 εως 29 - 7 μαθηματα και κανενα δεν πεφτει πανω σε big4 και rammstein…8)8)

Mου αρέσει που αποφάσισα να κάνω λίγη ουρανογραφία την νύχτα και τραβήχτηκα κάπου ερημικά ώστε να μην ενοχλούν τα φώτα.Και όχι μόνο αυτό ερχόντουσαν διάφορα ζευγαράκια και αντίκριζαν έναν τύπο ψηλό,με ένα βιβλίο και ένα χαμηλό φως, να κοιτάζει τον ουρανό.Και να παίζει Helter Skelter…
Xαλάστρας και έτσι!!!

οταν λες ουρανογραφία???(για εμας τους ασχετους:p)

Τι ειναι η ουρανογραφια;

Ρε φίλε εσύ είσαι πάρα πολύ ρομαντικός!!!

Κλαίω ρε γαμώτο.

Δηλαδή κοιτάζω αστέρια,αστερισμούς,γαλαξίες κτλ.Απλά τα αναγνωρίζω στον ουρανό.Δεν είχα τηλεσκόπιο δυστυχώς:(:frowning:
Είμαι πολύ ρομαντικός το ξέρω!!!

Εσύ είσαι ο ανώμαλος που λέγαν οτι τριγύρναγε ξεβράκωτος στο κάστρο της Λιβαδειάς με μια χτένα στο χέρι?

δηλαδή για να καταλάβω πηγές σε εναν γαμι@@να για να δεις τα άστρα και οι αλλοι διπλά σου μαμιοντουσαν??
καλη φαση…:stuck_out_tongue:

Εσύ σκάσε!

Ναι ξεβράκωτος και με ένα τηλεσκόπιο στον ώμο…
@Νeo:Πήγα κάπου να μην έχει φώτα.Τώρα άμα ο άλλος θέλει να πηδήξει μια χαρά μπορούσε!!Εγώ δεν ενοχλούσα!Ίσα ίσα μπορούσε να κάνει και καμιά παραγγελιά να γουστάρει το γκομενάκι να πούμε

Όχι δεν αλλάζω θέμα…


σσδσδσδ

Μαν, εσύ δεν είσαι που είχες διώξει την μικρή ΤΑΤΣΟΜΑΝ?

Ε τώρα γίνεσαι αισχρός…

moi???

Necromayhem θα γούσταρα τρελά να σε βρίσω άσχημα αλλά θα είχε πιο πολύ πλάκα να μου το έλεγες από κοντά!!!Πρέπει να είμαστε και κοντά σχετικά από ότι έχω καταλάβει!
Ελπίζω να το τσεκάρουν αυτοί που πρέπει:)

[RIGHT]________[/RIGHT]

ajahahsdhasodhasodh
aahyaahahasdihasodh