Μου αρέσει

συμπληρωση 180 κυκλοφοριων απο τα κολοκυθακια, χωρις ουτε ενα bootleg και χωρις διπλες κοπιες :smiley:

με τι μαλακιες χαιρομαι ε… 8)

σιγά. αυτές οι μικρές απολάυσεις της ζωής έχουν τη μεγαλύτερη αξία.:wink: (αλλά μικρή απόλαυση δεν τη λες καθόλου. με κάνει να νιώθω μειονεκτικά λίγο:p)

μειονεκτικα λεει χαχα σιγα… εχεις χρονο… ξεκινα να μαζευεις κ εσυ! 8)

είχα ξεκινήσει καλά. τα τελευταία χρόνια (ενοίκια κτλ. δεν είναι και μεγάλη δικαιολογία βέβαια) τα χάλασα λίγο…

ον τόπικ: το φαγητό της γιαγιάς:D

^^*το φαγητό της γιαγιάς δεν ειναι για το μου αρεσει. ειναι παγκόσμιος νόμος και ακατάρριπτος.

…που άκουσα τους εξής δίσκους σερί
[B]Gravity Says I - The Figures Of Enormous Grey And The Patterns Of Fraud
Green Carnation - Light of Day, Day of Darkness
in the woods - three times seven on a pilgrimage[/B]
και έχασα την μπάλα(με την καλή έννοια) για ακομη μια φορά.

…που μετά έριξα τον πιο γλυκό ύπνο.

που ζήτησα 3 μέρες άδεια για να κάτσω 8, και αντ΄αυτού πήρα 2 για να κάτσω 11. Less is more!

Eπίσης μου αρέσει που έχω νέες μουσικές και μπάντες στα σκαριά.

να ξυπνάς και να βρίσκεις ένα φρέντο μέτριο από το Mikel στο ψυγείο, έτοιμο για σένα. αξία ανεκτίμητη :smiley:

o mikel σιγα σγια θα κατακτησει τον κοσμο ετσι πως το παει

βγάζει τα κέρατά του ρε! τώρα άνοιξε και 2 στα Γιάννενα! πάντως είναι ο καλύτερος καφές που υπάρχει ε! ειδικά τα εσπρεσσοειδή

εγώ του κάνω σποκλεισμό. και ούτε τα γλυκά τους μου αρέσουν γιατί είναι πανάκριβα, μικρά και κατεψυγμένα. εκτός των άλλων την τελευταία φορά που πήραμε καφέ απόγευμα κιόλας δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε και εγώ και μια φίλη μου μέχρι το πρωί (αλλά να μου πεις για άλλους καλό είναι αυτό).

δεν μου αρεσει εξαιτίας του ντόρου που γίνεται…κόψτε κατι ρε παιδιά…

ρε απορω πως απο την πρωτη μερα που ανοιξε θεσσαλονικη,ειχε 70 καγκουρες να πινουν καφε…

δεν ξέρω τι γίνεται και πόσο προωθείται.
αλλά εμένα προσωπικά δε με ενθουσιάζει. και μόνο το ότι παραγγέλνεις ένα brownie που το ψάχνεις στο πιάτο, είναι στεγνό και μόλις βγήκε από την κατάψυξη ενώ πληρώνεις 5 ευρώ το θεωρώ υπερβολή. συν τον καφέ που από όταν τον ήπιαμε είχα τέτοια υπερένταση για δυό μέρες. μάλλον είμαι και προκατειλημμένη γιατί τις καφετέριες τις προτιμώ πιο ζεστές και όμορφες.

μέχρι τώρα συμπέρανα ότι τον καλύτερο καφέ κάνουν στο κυλικείο του νοσοκομείου. έχει και φοιτητικές τιμές για μας.

εμ μου θελεις και ΜΠΡΑΟΥΝΙ :smiley:

πακετακι καφε και νερο 1 ευρω απο ναυαρινου και αλητεια

εδω ειναι η αλήθεια. σιγα μην παω στο προκατ για καφέ.

*καλά… μην τρέξει και ο κόσμος στα νοσοκομεία για καφέ :stuck_out_tongue:

ότι να ναι λέτε. φρέντο καπουτσίνο σαν τα μικέλ δύσκολα βρίσκεις. πρέπει να ρίχνουν ναρκωτικά μέσα

ανεκτίμητο. κάνεις και τη βόλτα σου, ανοίγει και το μάτι σου. [SPOILER]θέλω και γω τώρα:([/SPOILER]

σοβαρά τώρα. ξέρεις τι κατανάλωση κάνουν? κάθεσαι όπου θες, έχει και ζεστούλα.:slight_smile:
άνοιξε και καφετέρια απέναντι από το νοσοκομείο στη μέση του πουθενά και μαζεύει ένα σωρό κόσμο.

σε μένα ρίχνουν διεγερτικά.

βσκ οποτε λεω να παρω απο κει παω και βλεπω σα τα κορακια να εχουν στιβαχτει μια πληθωρα απο καγκουρια και αηδιαζω και δε παιρνω καφε στο φιναλε.

ακομη ενας λόγος να μην μας αρεσει.!!:stuck_out_tongue:

[SPOILER]γαμημένο χέρι… μην πας και γράψεις παραπάνω… σε παρακαλώ…:lol:[/SPOILER]

έτσι ρε Ντεκ! αν είσαι προγκ φαίνεται!

καλά εσείς οι γιατροί, μέχρι και το φαγητό του νοσοκομείου θα βγάλετε ότι είναι καλύτερο και από τα ντελικάτα εστιατόρια :stuck_out_tongue: