Μου αρέσει

και το ιώδιο της θαλασσας μαζί με το αλάτι μια χαρά απολυμαίνει. :stuck_out_tongue:

να μην εχω την πιεση του διαβασματος καθε στιγμη και ας βουτηξω και σε παγωμενη λιμνη.
επισης, σημερα μαθ. κατ. την ωρα αναμονης για να παρουμε τα θεματα, λεω: ας ριξω μια ματια σε μια μικρη αποδειξουλα που δεν εχω δει. μπαμ, πεφτει.

fixed :smiley:

Αλέξη, έπαθα ακριβώς το ίδιο με την απόδειξη!!! Δεν το πίστευα!!!

και τον ορισμο της διαμεσου στα μαθ. γενικης τον εμαθα στο δρομο για το σχολειο και επεσε επισης :smiley:
μιας και το 'φερε η συζητηση, δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με τους βαθμους που εγραψα και δικαιολογημενα με τις πουτσες που 'βάλαν, συμπεριλαμβανομενου οτι εκανα και 'γω κατι πιπες.
οπως κι αν έχει, [SIZE=“6”]ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΙΩΝΟΥΜΕ(!)[/SIZE]

ταίλυα ταίλυα

και θεωρείται προσβολή/σαρκασμός/ειρωνεία αυτό ασπούμε; ξεχιλιζει από αυτα το φορουμ.

*ας πούμε
*ξεχειλίζει

Το γαμήσατε.

Εγώ δεν κατάλαβα καν τί έγραψε. :stuck_out_tongue:

[SPOILER]εγώ διάβαζα κάτι σε φάση “Τα Ίλια” και λέω δε ρωτάω τι είναι αυτη η περιοχή-κι-εγώ-δεν-ξέρω-τι για να μη φανώ άσχετη[/SPOILER]

που την Κυριακη, η ομαδα μπασκετ που συμμετεχω, παιζει στον μεγαλο τελικο της διοργανωσης!!
Ελπιζω να ολοκληρωσουμε την εκπληξη κερδιζοντας την κουπα και εχοντας φτασει μεχρι εδω, απο την τελευταια θεση που οδηγουσε στα πλει-οφ.

…άντε με την κούπα, λοιπόν:):!:

Που εκλεισα εισητηρια για φθινοπορινο-χειμωνιατικες συναυλιες!
The Ocean - Shining , Dillinger Escape Plan, Baroness, Nick cave and the bad seeds, Lamb of God.
Σορρυ αλλα καπου ηθελα να το γραψω!

Πωωωωωω :frowning: :frowning: Θέλω και εγώ!

Το τελευταίο καιρό έχω αγοράσει ένα μικρό σημειοματάριο, αυτά που έχουν κενές σελιδούλες χωρίς γραμμές και κάθομαι και γράφω ότι σκέφτομαι, ή ότι φιλοσοφία βγάζει το μυαλό μου. Με έχει βοηθήσει τόσο πολύ. Δεν περίμενα κάτι τέτοιο. Και μου αρέσει άπειρα όλο αυτό που γίνεται. Καταλαβαίνω πολλά πράγματα για εμένα και νιώθω και καλύτερα ψυχικά, όπου το τελευταίο καιρό είμαι λίγο βυθισμένος στις σκέψεις μου. Αυτά.

Ωραίος!!Τελευταία κι εγώ μπήκα στον πειρασμό να το κάνω, να απαλλαγεί και το φόρουμ από τις εξομολογήσεις μου. Δεν ξέρω. Και το πολύ γράψιμο με κουράζει μετά από λίγη ώρα, μήπως να αρχίσω να κρατάω ηλεκτρονικό ημερολόγιο που με βολεύει περισσότερο; :smiley:

αυριο ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ
ΠΕΡΑΣΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ
ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ ΘΑ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟ ΛΑΙΒ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

… το album των Αshes of Ares. O Matt Barlow αψογος,οπως παντα!

Μπα πάρε αυτό που πήρα και εγώ. Γενικά βοηθάνε αυτά δεν ξέρω, τα γουστάρω άπειρα τα βιβλιαράκια ανάλογου τύπου

… τα ουσιαστικα τα ληγοντα σε [I]?ισμός[/I], που αποδιδουν στη νεοελληνικη ξενους όρους που δηλωνουν θεωρια, θρησκεια, καλλιτεχνικο κινημα, φιλοσοφικη, πολιτικη, οικονομικη ή επιστημονικη αποψη λ.χ. εξπρεσιονσμός, μηδενισμος, αλτρουισμος, ζαμανφουτισμός, οπτιμισμός/πεσιμισμός, πολυθεϊσμός, πλουραλισμός, πνευματισμός…

Επιπλεον μου αρεσουν τα[I] I, The Mourner of Perished Days[/I] και[I] Night of Blood in a World Without End[/I] απο [B][U]αυτο το νεο δισκο[/U][/B]

Επισης, μου αρεσει που ειμαι μονη στο σπιτι και τα ακουω στο τερμα…