Μου αρέσει

:-k :-k

Μου τη σπαει που θα πρεπει να δωσω εξηγησεις περι ονοματων σε εναν nameless :stuck_out_tongue:

νιχιλισμός (παράβαλε γαλλική λέξη nihilisme) - μηδενισμός
σπιριτουαλισμός (πρβ. γαλλ. spiritualisme) ? πνευματοκρατία, πνευματισμός
παγανισμός (πρβ. γαλλ. paganisme) ? ειδωλολατρία, πολυθεϊσμός

[SPOILER]Παντως μου αρεσει και σε ευχαριστω που με διαβαζεις προσεκτικα nameless, και (νομιζεις οτι) με διορθωνεις:p[/SPOILER]

Επιτέλους ένα Σαββατόβραδο μετά απο πολύ καιρό που θα αράξω σπίτι μου και απλά θα χαλαρώσω 8)

Μου αρεσει [U]αυτο που ακουω[/U] και περισσοτερο μoυ αρεσει αυτο που διαβαζω στο bandcamp

[SPOILER] Digital Album
Immediate FREE download of 9-track album in your choice of 320k mp3, FLAC, or just about any other format you could possibly desire.
[B]IF YOU JUST PUT 0 YOU CAN DOWNLOAD IT FOR FREE, THERE’S NO NEED TO PAY [/B][/SPOILER]
Μου αρεσει να ακουω ο,τι ακουτε κι εσεις, αλλα περισσοτερο μου αρεσει να ακουω αυτα που δεν μπορειτε να ακουσετε επειδη δε σας ενδιαφερουν. Ή επειδη δεν τα ξερετε ή επειδη δε σας ενδιαφερει να τα ανακαλυψετε, εστω και μεσω μιας συμφορουμιτισσας. Νο problem at all! Cheers! :smiley:

Μου αρεσουν τα πωρωτικα σημεια, γιατι συνηθως ειναι τοσο συντομα και τα περιμενεις με τοση λαχταρα που θυμιζουν το εφημερο των ωραιων πραγματων στη ζωη. Που πρεπει κι αυτα να μαθεις να τα εκτιμας και να τα χαιρεσαι για οσο λιγο - ελαχιστο - διαρκουν και να μη ζητας να ειναι για παντα.

πχ. 1:13 και 2:51 [B][U]εδω[/U][/B]

Καλημερες, φορουμ! :slight_smile:

Αν σου αρέσουν τα πορωτικά σημεία υπάρχει και το αντίστοιχο θρεντ

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4947

…που μετα απο 2 βδομαδες διακοπη,ξαναρχιζει το Sleepy Hollow!! Yay! :yahoo:

Που ξυπνησα μια χαρα το πρωί και άκουσα την τσίτα και αυτό
στη στουντιο εκτελεση,(απλά σε αυτή τη συναυλία ήμουν μέσα…) :smiley:

Καλή συνεχεια σε όλους…

Mου αρεσει η παλια φατσα του φορουμ. Μου αρεσε δηλαδη. Πώς μπορεσατε? :frowning:

Άλλη αίσθηση να βλέπεις ερασιτεχνικό βίντεο από καλό λάιβ στο οποίο ΗΣΟΥΝ. Περίεργη φάση ικανοποίησης :smiley: Το συγκεκριμένο κιόλας…

:smiley:

μ αρεσει που εχω αφησει μουσια κι εχω γινει ανθρωπος σπηλαιων. ισως πρεπει να τα παρω λιγο

…που μετά απο καιρό ξαναθυμήθηκα πως ενα Live από τα μωρά στη φωτιά είναι γλυκεία, ανόθευτη, [B][SIZE=4]ΚΑΥΛΑ[/SIZE][/B]!

2 ωρες και 20 λεπτά πάρτι!

Στης Ινδίας τα στενά, στα νερά του Γάγγη
βρέθηκα χαράματα να χορεύω funky
όσο κι αν προσπάθησα να το εξηγήσω
στην Ασία ένας μικρός μου είπε είστε πίσω, είστε πίσω.

Αν έχεις μέσα σου όνειρα με φώτα, μάγια ή χρώμα,
ξερίζωσέ τα, θάψε τα κάτω βαθιά στο χώμα,
χάιδευε μόνο τα ξανθά μαλλιά και το ποτήρι,
τι όλα περνούν, πες μου ω, μηδέν
πόσο θα ζήσω ακόμα.

Κι τ’χρον :smiley: :smiley: :smiley:
(Κι άλλο θέλαμε γαμώτο)

Μου αρεσει το στολισμα του δεντρου, τα κερακια, το χαμογελο, η Κυριακη,
ο,τι θυμιζει Κυριακη…
Και αυτο το κομματι μου αρεσει


Το ακουω και ειμαι χαμογελαστη… μελαγχολικη… χαμογελαστη… μελαγχολικη…
Οι διαθεσεις πανε κι ερχονται σαν τα χριστουγεννιατικα λαμπακια του δεντρου :stuck_out_tongue:

Μου αρεσουν οι αναμνησεις, δε μου αρεσουν οι αναμνησεις… :-s
Αποφασισα: μου αρεσει το τωρα, δε μου αρεσει το χτες.

Ζηλεύω, εμείς μάλλον την επόμενη βδομάδα θα ξεθάψουμε τα χριστουγεννιάτικα. Δεν ξέρω, για κάποιο λόγο χαίρομαι πολύ για τα φετινά χριστούγεννα, και τα περιμένω πώς και πώς. Και μ’ αρέσει. :slight_smile:

Κυκλοθυμική και εσύ; :stuck_out_tongue:

ε, ναι, και μου αρεσει… :stuck_out_tongue:

Και σε οποιον αρεσει! 8)

Και εμένα μου αρέσει (που είμαι)

Σε άλλους όχι :stuck_out_tongue:

Το’ πα και το ξαναλεω, κυριε ιδεαλιστη (idealist βγηκες στο τεστ - εγω artisan): σε οσους αρεσουμε, για τους αλλους δε θα μπορεσουμε.
Θα μπορουσα να το πω και πιο χυδαια αυτο, γιατι απο τοτε που γραφτηκα στο ροκινγ εχω … φτιαξει και βριζω, το οποιο και μ’ αρεσει.