Μου αρέσει

Κι εμενα, κι εμενα! :lol:
Denise Milani λεγεται!

immortal σκέφτηκα εγώ…αλλά αν δεν κάνω λάθος,το βασικό για μπάντα με τον τόλκι είναι να ακούνε όλοι Manowar:lol: :stuck_out_tongue:

Μαρτυριαρη…[-X :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To 9αρι που πηρα…

Που επιτέλους καθάρισα το σπίτι από τους σοβάδες και την σκόνη…

Mε αριστα το 20?:lol: :stuck_out_tongue:

Δεν ειναι λυκειο η κοπελα. Αλλα να μου πεις, εσυ εχεις ξεχασει τι θα πει “γραμματα”. γερο. :stuck_out_tongue:

Ον τοπικ:

…που όσο στραβή ηταν η χτεσινη μέρα απ’ το πρωί, τοσο καλό ήταν τελικά το βραδυ που ακολουθησε.

οπλο?

… που οι τελευταιες τρεις μερες ηταν απο τις ωραιοτερες που εχω ζησει!:roll:

Που επιτέλους τελειωσα το καθάρισμα…Καλά έτσι και δεν τελείωσαν ακόμη(όπως λέγανε) το αποπάνω και μου το κάνουν πάλι γιαπί θα τους βάλω να το καθαρίσουν κιόλας…

που ισοφαρισε ο οσφπ τη λατσιο (δεν ειμαι γαυρος, απλα το γκολ της λατσιο ηταν μ*** :roll: )

που τσιμπησα υπολογιστη (pentium3) απο το μοναστηρακι με 10 ευρω…

8O 8O 8O

Speechless.

οποτε ειμαι αθηνα φροντιζω κυριακη να κανω τη βολτα μου στο μοναστηρακι…ετσι και προχτες, περναω απο εναν και καθεται πανω σ’ενα tower…το κοιταζω…ασκονιστο…τι θε ρε μαστορα γι’αυτο??? 15 ευρω μου λεει…με 10 του λεω, στο πηρα κι’εφυγα…ετσι κι’εγινε…p3 1000ρης, 256 μνημη, καρτα γραφ. S3 προϊστορικη,cdrw και δισκο 6,4gb…θα το’χανε κλεψει απο πουθενα αφου βρηκα win98 εγκατεστημενα…

ενα ακομα πειραματοζωο στη συλλογη μου… :–

Που εφτασα τα 400!!!

:drunk: :band: :dance: :trumpet:

Nα τα χιλιάσεις…:lol: :stuck_out_tongue:

Και βάααααλε…Τα πρωτα 200 χρόνια είναι τα δύσκολα…

…το χειμώνα μόλις έχω κάνει μπάνιο, φοράω πιτζάμες και κουκουλώνομαι κάτω από τις κουβέρτες μέσα σε μαξιλάρια για να ζεσταθώ… σα χαζό κάνω τότε, χαζοχαίρομαι χωρίς λόγο :lol: :smiley: =D>

με παρέα βέβαια είναι ακόμα πιο ωραία… :oops:

που είμαι σε γραφείο και pc στη δουλειά.γιεα.χλίδα.

Του πηρε το σκαμπο του κακομοιρη του μεροκαματιαρη!#-o

Που θα καθεται να ξαποσταινει τωρα ο ανθρωπακος ρε ασπλαχνε καπιταλα?:frowning: