Μου αρέσει

Που κοντεύω να κάνω όλα τα θρεντ εδώ food related…

8O Είναι αλήθεια!! Παντού μιλάς για φαγητό!!! (να υποθέσω σχετίζεται και με το οτι είναι μεσημέρι και τελειώνεις τη δουλειά?.. [SIZE=“1”]άρα πεινάς και ετοιμάζεσαι για φαί??[/SIZE]) :roll:

Nαι καλό μου…το βρήκες…περιμένω να σταματήσει η στάση της ΕΘΕΛ να πάω για μαμ…

χαχαχαχαχα του πηρε το σκαμπο λεει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[και παλι ακομα και για windows 98, δεν νομιζω να ισοδυναμουν τα 10 ευρο που δωσες… μια χαρα σε βρισκω 8) ]

Το σκίτσο που έβγαλα στο μετρό…

…που μου εμπιστευτηκαν audio και μερικα video απο τους Heaven and Hell στη Μαλακασα. :band: :metal::metal:

Βασιλη εισαι θεος ρε !! … :rockon: :bow2::bow2:

Που σήμερα δεν είχα σχολή κι έχω σαπίσει στον υπολογιστή!:smiley: :smiley:

ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΣΧΟΛΗ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

:lol: :lol: :lol:
α μου αρέσει και το νέο μου avatar!:smiley: ρε συ rocking_monster_0666 το cd στο δικό σου δε με τρέλανε πολύ…:-k

Καλό,αν και θα ήταν καλύτερο αν είχε μόνο τον Darren…αυτός είναι ο θεός στη μπάντα:)

ε καλα γουστα ειν αυτα…οι hanoi rocks ομως ειναι θεοι…για μενα εχουν τις πιο γαματες μελωδιες στην πιατσα…απο τις πιο αδικοχαμενες και σημαντικες μπαντες…μου αρεσουν επισης…

α…και οι αναθεμα καλοι ειναι μ αρεσουν…

Σώθηκες τώρα…ήθελα να κατεβάσω κάτι από αυτούς και το πρώτο που βρήκα ήταν το συγκεκριμένο!μόνο τον conny bloom ξέρω σαν μέλος!:smiley:

mike monroe
andy mccoy
cony bloom
andy ac christer
lacy…

…το σημερινο line up…

Βασικά,λάθος ποστ σου έκανα quote#-o :lol: #-o :lol:

για τους Anathema μίλαγα:lol:

αυτο ελειπε να ασχοληθει ο πυραμιδας με glam πουτανακια…
:lol: :lol:

:lol: :lol:
ok…δε μιλάω άλλο!:lol: :lol: #-o
thanks monster για τα μέλη!θα τους ψάξω περισσότερο κάποια στιγμή αφου λες ότι είναι καλοί!

κοιτα εμενα μου αρεσουν πολυ…αν σε αρεσει γενικα η γκλαμ φαση (αφου γουσταρεις και σιντερελλα απ οτι ξερω) ψαξτους…
εμενα απο ποζεριες ειναι απο τους αγαπημενους μου…

oi cinderella μου αρέσουν πολύ,ειδικά το long cold winter!!:bow:

που πήρα 4 στην πρόοδο και με αυτό το 4αρι έχω 0,8 στον βαθμό του μαθήματος, δηλαδή αν τον χειμώνα γράψω ένα 4,2 ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ!!!:smiley: :smiley:

Που απο σημερα μεχρι να φυγω σχεδον θα ρχονται συνεχως παρεες απο Ελλαδα εδω και θα τα γαμησουμε ολα :smiley: