Κιλα, υψος, σωματικη διαπλαση

Λοιπον, ο τιτλος του τοπικ ειναι σαφης πιστευω…

Ποσα κιλα είστε? Τι υψος εχετε? Ειστε τουμπανα? (αν ναι δωστε μου το τηλεφωνο σας γιατι εχω κατι μπλεξιματα τελευταια :smiley: )

Εγω ειμαι 70 νομιζω κιλα και εχω 1.86 υψος.
Οσων αφορα για το τριτο ειναι πως το παρει κανεις. Δεν ειμαι ογκωδης (το διαπιστωσατε αυτο) αλλα πολυ γυμνασμενος (8) ). Αν σφιξω μπορει να σας βγαλω κανα ματι (:lol: )

62 κιλα
1,80 υψος
11% λιπος

Γενικα ειμαι ΜΙΣΗ ΜΕΡΙΔΑ…:smiley: :smiley: :smiley: 8)

Δεν κυκλοφορω με πανω απο 10 μποφωρ!!!:stuck_out_tongue:

83 κιλα
1,82 Υψος
Απο Σωματικη Διαπλαση Κυριλε πραγματα …

1.80 καμια 75αρα κιλα αλλα οι δίπλες στο στην κοιλιά μου δεν είναι από τους πολλούς κοιλιακούς:p . Λίπος για τις κρύες νύχτες του χειμώνα (που 'ντες?)

Καλά …σορρυ κιόλας … αλλά τι τόπικ είναι αυτα? :lol:

102 Κιλά
1,63 Ύψος
σωματότυπο γυμνασμένο… ειδικά το σαγόνι από τις μάσες και το δεξι μου χερί απο τα ανεβοκατέβασμα… του πιρουνιού 8)

Εισαι για ραντεβου?

Αν δεν είσαι πάνω απο 101 τουλάχιστον δεν 8έλω…!!!8)

Δεν βγαίνω με κοκκαλιάρηδες… μου χαλάνε το image8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :roll: :roll:

Δεν ειμαι κοκκαλιαρης…
:smiley:
Εχω κ 5 tattoos…(καλο αυτο ή κακο?)

Oταν ειπες για το δεξι σου χερι και το αναεβικατεβασμα σε αλλου ειδους ανεβοκατεβασμα μου πηγε το μυαλο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μα για αυτό το εγραψα ετσι… :stuck_out_tongue:

Ενα αθωο topic πατε να το κανετε ακαταλληλο δια ανηλικους…Τι γυναικες ειστε εσεις τελος παντων???

Απλά ΓΥΝΑΊΚΕΣ … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :roll:

Καλώς ειπωμένο!

Γυνα’ικες?
Τι ειναι τουτο?

Eίμαι κολόγερος εγω αναμεσα σας…38…τι να πω κι εγω…

γυναίκες—>ΓΥΝΑΊΚΕΣ με κεφαλαία …8)

Με άλλα λόγια μαλακίες απο βιασύνη…:stuck_out_tongue:

:roll:
:lol: :lol: :lol:

1.67 και 57 κιλα…

1.87
95 κιλα 8) 8) 8)