Εξόριστοι - Δημήτρης Κατής

Να ρωτησω εγω κατι… Ο Κατης ζει ακομα με τα λεφτα του μπαμπα ?

Nτοκουμεντο!!!1

λολ ρε πουστη

NTOKOYMENTO 2

8O:lol:

Τι ποσταρεις ρε red rum… Μου σηκωθηκε…

+τρελο αυτοσαρκαστικο χιουμορακι απο τον καλλιτεχνη

“διαγωνισμος για να κερδισουν εμενα”

…“I’d fuck me”

To χει ποστάρει κανείς αυτό??

μάλλον όχι

και το πήρε και το 2008 περικαλώ!

βασικά γράφει μουσική γιά soundtracks και βιντεοπαιχνίδια

Nα’σαι καλά για το bump Red Rum μου έχουν φύγει τα άντερα από το γέλιο! :lol:

Κυκλοφορεί και φωτογραφία από τον γάμο του Κατή με τον Μητσοτάκη κουμπάρο! #-o
Όποιος την έχει να την ποστάρει άμεσα!

Πρέπει να έχει ξαναμπεί, γιατί ο γούγλης μου την έδειξε σαν μέρος του τόπικ. Όπως και να χει, σε σπόιλερ, γιατί είναι μέσα και το τυχερό ημότικον-μπαμπάς της ΥΠΕΞ.



:lol:

Για να μην είμαι μόνο κακός, τα επικολυρικά πρόσφατα OST που βγάζει ο Θέουλας φαίνονται πιο σοβαρές και πχιοτικές δουλειές, από τις γραφικότητες του παρελθόντος. Τα βραβεία που ανέφερε ο Τραμπάκουλας δε λένε τίποτα όμως, αφού κι αυτοί που του τα απένειμαν ούτε που τον ήξεραν.

8O8O8O

TEΛΙΚΑ ΝΑΙ…ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!

Δεν είμαι κανάς φανμπόης των εξόριστων ούτε του Κατή αλλά η όλη φάση τόσα χρόνια μου θυμίζει Manowar:
Κράξιμο για δηλώσεις, κράξιμο για κονέ με μπαμπά, κράξιμο για νονό-μητσομπιπ δε το λέω, κράξιμο για εξωτερική εμφάνιση-καράφλα, κράξιμο για τις “γελοίες” εκπομπές του, κράξιμο για να κράζουμε απλά κάποιες φορές… και από μουσική σπάνια να ακούσεις σχόλια. Σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ. Άσε που το άτομο τα τελευταία χρόνια βραβεύεται για τα έργα του,υπάρχουν κ τα λινκ μερικά πόστ νωρίτερα. Και δε φαίνονται για τίποτα βραβειάκια. Αίσχος λέω εγώ. Αυτά.

Siags το μόνο που γράφεις και συμφωνώ είναι πως είναι άδικο να κοροϊδεύουμε κάποιον για πράγματα που δεν εξαρτώνται απο τον ίδιο, όπως το αν καραφλιάζει ή ποιόν επέλεξαν οι γονείς του για νονό του :roll:…
Κατά τα άλλα, ο Κατής έχει κάνει τις περισσότερες γραφικοτητες που ποστάρονται εδώ ως ενήλικας…
Δεν βλέπω γιατί να τον “σεβαστούμε”…

Τώρα για τα βραβεία του: Mήπως και αυτοί που του τα έδωσαν χρηματοδοτούνται μέσω της Mayo; :stuck_out_tongue: :lol:

Nα τον σεβαστείτε γιατί είναι ο ΚΑΤΗΣ διάολε :!: Θεούλης.

Αυτό διάολε!
“Μπρινγκ δε φέτα!”

Τον Κατή οφείλουμε να τον σεβαστούμε ως πολίτες ενός Κράτος Πρόνοιας, δεν επέλεξε να είναι αυτό που είναι, και δεν φταίει αυτός για την ανυπαρξία κατάλληλων υποδομών που θα μπορούσαν να στεγάσουν άτομα σαν και αυτόν από το υποτιθέμενο ελληνικό Κράτος κοινωνικής ευαισθησίας. Επίσης χαρακτηρισμοί όπως καράφλας, γελοίος, γραφικός, στερημένος σεξουαλικά, γλοιώδης, αγράμματος, αμόρφωτος, ψυχικά νεκρός και φασιτολούμπεν κακομοίρης είναι λίγο παρατραβηγμένοι και καλό θα ήταν να χρησιμοποιούμε την έκφραση “άτομο με ειδικές ικανότητες”.

Για όλους αυτούς σαν και εμένα που έζησαν στα τέλη της δεκαετίας του 80 οι Εξόριστοι πάντα θα κατέχουν μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μας, αρκεί να μην μας προκαλέσουν έμφραγμα. Για όλους εμάς που υποστήκαμε διωγμούς από την κλειστόμυαλη τότε ελληνική κοινωνία, για όλους εμάς που μας σημάδευαν με πυρακτωμένο αστρομέταλλο με την έκφραση ΜΕΤΑΛΑΣ στο μέτωπο, για όλυος εμάς που μαζευόμασταν σε υπόγες τσιμπολογώντας ένα δυο κάστανα από την φου φου ακούγωντας Εξόριστους ενώ τα κυβερνητικά Σάιμποργκ της κυβέρνησης (πλεονασμός;) περιπολούσαν στην Επιφάνεια για να μας βρουν οι Εξόριστοι θα είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό άκουσμα.

Δεν ζήσατε αυτά τα χρόνια οπότε μην σας φαίνοντα υπερβολικά καιι περίεργα τα παραπάνω. Άτομα της γενιάς σας το πολύ πολύ να σκεφτούν “ΛΟΛ μα γιατί κάστανα και όχι μαρς μέλονς” αποδεικνύοντας έτσι, αν μη τι άλλο, ότι είναι εθισμένα σε προγραμμάτα στιγμιαίου chat μέσω ίντερνετ.

Fake Account και μου χεις βάλει Mr. Doctor για avatar. Who Are You ?

Anyway…οι Εξόριστοι τουλάχιστον από αυτά που έχω ακούσει εγώ μουσικά είναι γαμάτο συγκρότημα. Οκ τα video-clip τους είναι άκυρα( Αν και 3 από αυτά έχουν γαμάτη ατμόσφαιρα, ποτέ δεν ξεχνάνε να τα ξεσκίζουν με ποζεριές.) Τώρα στιχουργικά ντάξει δεν είναι και τίποτα φοβερά πράματα. Ίσως κάποιοι τους χαρακτήριζαν ρηχούς. εγώ θα τους πω ως γραφικούς (τους στίχους) στην χειρότερη περίπτωση αλλά μ’αρέσουν πολύ.

Γιατί fake account? Όσο για το ποιος είμαι δεν έχιε σημασία, θα παραμένω για πάντα ο άγνωστος μυστηριώδης τύπος με το πορτοκαλί φτιαγμένο Hyundai.

4 στα 4 ποστ σε θρεντ με τον κατή. μήπως έγραφες τους παλιούς καζαμίες του χαμμερ? :stuck_out_tongue:

@Elohim:

Προσωπικά έχω ζήσει τα χρόνια που αναφέρεις. Οι φίλοι μου και εγώ και τότε γελούσαμε και τώρα γελάμε με τον Κατή. Διαχρονικότητα στη γελοιότητα! :lol:

Τα επιχειρήματα περί κράτους πρόνοιας που θα έπρεπε να τον “φροντίσει”, με συγκίνησαν. Έχω μία αδυναμία στο κράτος πρόνοιας γενικότερα… :roll:
Όσοι έχουν τριψήφιο αριθμό ποστς σε αυτό το φόρουμ το ξέρουν… :lol:

ο Αβράμης έχει μια από τις καλύτερες φωνές που χω ακούσει. Ειδικά στο Άννα που στοιχειώνει κανονικά το κομμάτι. Ξέρει κανείς τι απέγινε ?