Εξόριστοι - Δημήτρης Κατής

Πού ήταν αυτό το σχόλιο;

Αλλά ρε συ, σόρι κιόλας, δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να πιάσει ο Κατσιώνης έστω και στο ελάχιστο τα λέβελς του Κατή. Καταρχάς ο Κατσιώνης ξέρει να παίζει πραγματικά καλά και έχει κάνει πραγματικά καλές δουλειές και είναι πράγματι γνωστός έξω. Πάει, αμέσως-αμέσως, τον σβήνει ο Ντεμέτριος.

Και ακόμα και το Όουντ του Λεονάιντας των Firewind που μου ανέβασε την χοληστερίνη με τα τυρολιπαρά του, πραγματικά δηλαδή, ΤΙ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙ μπροστά στο έπος επών που μας μεγάλωσε;

Ο Κάπτεν Μαρκ, ο Λεονάιντας, ένας βλαχοσταυροφόρος και ο Κατής μπαίνουν σε ένα βουνό…:

2 Likes

Τι, δεν είναι ο Μπλεκ??? Όχι ρε γαμωτο, με τι φαντασίωση ζούσα τόσα χρόνια!!!

Πέρα από την πλάκα πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω ποιος ο σκοπός του άρθρου… και ενώ προσωπικά όπως γράφεις και συ, μάλλον έχω και εγώ θετικό πρόσημο για τους Εξόριστους, διαβάζοντας τέτοια διθυραμβικά άρθρα και ακόμα περισσότερο τα υπερασπιστικά posts, ε δεν μπορώ… κάτι με πιάνει!

Εγώ έχω θετικό πρόσημο για τον Κατή σαν άτομο, τον συμπαθώ και με ένα τρολίστικο τρόπο μου αρέσουν και 2-3 κομμάτια τους.

Αλλά ο άνθρωπος, σοβαρά τώρα, έχει κάνει πρωταθλητισμό αυτοπροβολής, έχει χρησιμοποιήσει το βύσμα της οικογένειάς του στα τέρματα (ο πατέρας του ήταν ο διευθυντής της Απογευματινής), πάει και πληρώνει για κάτι ανύπαρκτα βραβεία και προφανώς και άρθρα, οργανώνει σουαρέ για να παρουσιάζει την δουλειά του και πλακώνουν οι οικογενειακοί φίλοι, γενικά ζει την φασάρα του μόνος του και στα αρχίδια του όλα.

Είναι τόσο σουρεάλ που δεν μπορώ παρά να προσκυνήσω στο τέλος.

Για την πληρότητα της πληροφορίας του topic.