Συναυλιες στο εξωτερικο

Υπαρχει και η Transavia.

1 Like

200 ευρω για τις ημερες των συναυλιων, με αφιξη πριν τα μεσανυχτα (αρα, συν μια διανυκτερευση κερατιατικα). Δεν ειναι 300 ευρω οπως η Aegean, αλλα δεν τα λες και φτηνα εισιτηρια για low cost και αναζητηση πτησης μετα απο μισο χρονο. My 2c φυσικα.

Για Άμστερνταμ δείτε και μέσω Γερμανίας, υπάρχουν πολύ τακτικά τρένα από Κολωνια, Ντισελντορφ, Ντορτμουντ (κανα 2ωρο είναι απόσταση) και γενικά βρίσκεις πολύ πιο φθηνές πτήσεις.

3 Likes

Ακριβα ταξιδια γμτ. Παρισι 4ημερο για δυο ατομα παει στα 700 ευρω μονο με ξενοδοχεια+πτηση. Το Αμβουργο ειναι φτηνοτερο, αλλα και παλι καπου στα 550 ευρω.

Δεν θα κανει ενα 200αρι το καθε διπλο εισιτηριο συναυλίας; Τον ηπιαμε.

2 Likes

150 (πάνω διάζωμα) με 200 (GA) είναι για το Άμστερνταμ (και για τις 2 μέρες, συμπεριλαμβανομένων των γαμησιατικων aka fees). Νομίζω παντού τόσο είναι στην Ευρώπη. 10 ευρώ πάνω, 10 κάτω.

2 Likes

200 για GA είναι εξαιρετικό για 2 μέρες με τα δεδομένα όπως έχουν γίνει πλέον… Δυστυχώς φοβάμαι ότι στην Αμερική θα είναι πιο πάνω αυτό το νούμερο

Στην Αμερική κάτι είδα για dynamic pricing (στην Ευρώπη νομίζω το απαγορεύουν)

Θα μπορουσε να ειναι φεστιβαλ απο το instafest :smiley:

3 Likes

Επανενώθηκαν οι Blur;;;

Ναι ανακοινωσαν προσφατα συναυλιες στην Αγγλια και αποτι φαινεται στα μεγαλα φεστιβαλ.
Οπως και Pulp.

Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, εισιτήριο αρένα μπροστά και για τις 2 μερες οπου θα παίξουν διαφορετικά σετλιστ κοστιζει 200 ευρω;
Bargain που λενε και στο χωριο μου. Αν ημουν φαν τους θα ειχα κλεισει ΧΤΕΣ.

Ελπίζω οτι θα τους δω μια φορα κάποτε, ετσι για την ιστορια αλλα πλεον δεν ακουω μεταλ τοσο συχνα και δυσκολα θα ταξιδεψω εξω για αυτο.

2 Likes

Μία Δουβλίνο και μία Γαλλία είχαν ανακοινώσει, εκτός από το διήμερο στο Wembley. Θέλω να τους δω.

2 Likes

τελικά $99-$325 έχουν τα εισιτήρια στο NJ (before fees). Όπου 99 το ψηλότερο διάζωμα, όπου 325 οι πρώτες σειρές στις κεντρικές κερκίδες. Υπολόγιζε κανά $250άρι δηλαδή για GA.

Όντως είναι καλή τιμή και η σκηνή είναι κυκλική και στο κέντρο (στη σέντρα του γηπέδου ας πούμε) οπότε υπάρχει καλύτερη οπτική για πολύ περισσότερο κόσμο (στη χειρότερη δηλαδή είσαι 50 και όχι 100+ μέτρα από τη σκηνή).

1 Like


Ρουμανία


Σλοβενια

3 Likes

Δεύτερη μέρα, Turnstile, Ghost, Halsey, Blur μετράει υπερβολικά πολύ

1 Like

Πήγα φέτος ρε, του χρόνου υπολόγιζω 3βδομαδο σάπισμα σε κάποιο νησάκι του Αιγαίου.

1 Like

Μπορει να ειναι φθηνοτερα αλλα ειναι κανονικα; Ή κοροιδευουν τον κοσμακη;

2 Likes


Επίσημα Ευρώπη και του χρόνου οι Guns

2 Likes


2 Likes

3 Likes