Συναυλιες στο εξωτερικο

Ελα ρε χαμενε, απο βιασύνη

1 Like

Καθολου κακο lineup και τιμιο 4ημερακι οπως παντα ( εχει και τα σαβουρακια αλλα λογικο )

4 Likes

4 Likes

1 Like

Ναι αλλά με ποιόν ντράμερ;
Τώρα είδα οτι μιλάμε για έναν χρόνο μετά.


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
λογικά θα είναι με minakakis στα φωνητικα

3 Likes

Θα ειναι, το ειπανε.

1 Like

5 Likes

Μολις πηγα να το ποσταρω. Ανακοινωσαν και Πολωνια. Λετε να εχουμε ελπιδες;

Μακαρι να έρθουν και από τα μέρη μας!

20 Σεπτέμβρη Βουδαπέστη . Ωραίος συνδυασμός με Epica στις 19 στο Άμστερνταμ. Για πολλούς το αδερφάκι των nightwish. Ωρεξη υγεία και χρήματα να έχουμε να κάνουμε συναυλιακό τουρισμό.

Για όσους δεν τους έχουν ακούσει και είναι του συμφωνικου μέταλ προτείνω αυτό και βεβαίως τον τελευταίο δίσκο τους pirates που είναι διαμάντι .

2 Likes

:zipper_mouth_face:

2 Likes

Θα τους δω Νυρεμβέργη 1 μηνα μετά!!
Εκλεισα 3ήμερο Γερμανία:
Βερολίνο:Powerwolf/Hammerfall/Wind Rose
Μοναχο:In Flames/Arch Enemy/Soilwork
Νυρεμβέργη:Visions
Τρένο,υπνο και συναυλιες θα μαστε😁
Είμαι πολυ τυχερος,γιατί εχω φίλους εκεί και θα χω διαμονή παντου!
Τους έμαθα απ το Pirates…για το είδος είναι πραγματικά διαμάντι,συμφωνώ!

Δεν είμαστε πολλοι συμφωνικάκηδες εδώ νομιζω!

4 Likes

Να κάνω μία ερώτηση: Υπάρχει κάποιο site / app που να έχει δεδομένα από τα announced tours και να μπορείς να βάλεις εκτός από προορισμό (που ξέρω ότι υπάρχει) και συγκροτήματα - καλλιτέχνες και να συνδυάζει τους προορισμούς; Π.χ. να θέλω να δω Qotsa & Turnstile (παράδειγμα) και να μου κάνει κάποιο match αν είναι π.χ. στην ίδια χώρα σε κοντινά διαστήματα. Τι ζητάω τώρα θα μου πεις, κάτσε και δες τις ημερομηνίες αλλά σε ΑΙ κόσμο ζούμε, έλεγα μήπως υφίσταται κάτι τέτοιο.

1 Like

Πω θα γαμάει κάτι τέτοιο αν υπάρχει

2 Likes

Ρωτα το chatgpt :stuck_out_tongue:

1 Like

Ή φτιαξε την σελιδα και γινε πλουσιος

3 Likes

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν όταν το διάβαζα.

True story, σκεφτόμουνα χρόοονια πριν πόσο χρήσιμο θα ήταν τα κινητά να είχαν εφαρμογή “καθρέφτη”, και λίγο καιρό μετά ήρθε η δυνατότητα του selfie video. Την επόμενη φορά θα το εκμεταλλευτώ, δε θ’ αφήσω κι άλλη ευκαιρία χαμένη.

1 Like

Κάπως έτσι ξεκινάνε οι αυτοκρατορίες αλλά δεν έγω γκαράζ γμτ

1 Like

Ετσι ειχα σκεφτει και εγω την τζαμποσακουλα για τα παιδικα παιχνιδια στην παραλια για να βγαζεις την αμμο και το επομενο καλοκαιρι την ειδα μπροστα μου !