Συναυλιες στο εξωτερικο

Δεύτερη ημερομηνία για Σεβίλλη οι ac/dc

Η πρώτη σχεδόν εξαντλήθηκε .

Μου φαίνεται απίστευτο

Εμενα πλεον δεν μου φαινεται τιποτα περιεργο στις τιμες και στα sold out.

Προσωπικα θα επρεπε να με πληρωσεις πλεον για να παω να δω live AC/DC αλλα απο οτι φαινεται αλλοι ειναι διατεθειμενοι να πληρωσουν μια περιουσια. Καλα κανουν, απλα οσο το κανουν αυτο για καθε μπαντα και καθε φεστιβαλ και καθε αφορμη ενα σωρο κοσμος, μην περιμενετε να πεσουν οι τιμες πουθενα και για κανεναν λογο. Ισα ισα που η ταση ειναι μονο προς τα πανω.

8 Likes

Τα κενα των 4 και των 5 ημερων υπαρχουν γι’ αυτον ακριβως τον λογο. Σχεδον παντου θα μπει εξτρα βραδια εφ’ οσον τελειωνουν τα εισιτηρια.

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν

Πρώτη σκέψη ότι είναι τρολ, λέω δε γίνεται να συμβαίνει. Αλλά μάλλον ισχύει. Καρδιακή προσβολή.

10 Likes

* προσπαθεί ανεπιτυχώς να αρθρώσει λέξη *

4 Likes

Απο τα καλυτερα lineup που εχω δει ποτε νομιζω. Αγνη αλητεια.
Δε ξερω και εγω για τρολλια λεω - δε παιζει.

1 Like

$200 το εισιτηριακι το απλο
$230 αν θες και συλλεκτικη πινεζουλα
$250 αν θες μπλουζακι και ξεχωριστη εισοδο
$400 αν θελεις ερκοντισιο στις τουαλετες, χωρο με ισκιο, πινεζουλα, μπλουζακι, και ξεχωριστη ουρα για εισοδο

Δεν είναι τρολλιά ρε. Δυστυχώς είναι δώρο-άδωρο κυρίως επειδή είναι στην άλλη άκρη του κόσμου και δευτερευόντως επειδή είναι μόνο μια μέρα και δεν προλαβαίνεις να δεις πάνω από 10 μπάντες (αν και τον Νοέμβριο πήγα σε φεστιβάλ με 29 μπάντες και είδα περίπου τις 20 :joy:).

1 Like

Ελα να παμε :sunglasses:

Ετσι στα προχειρα μονο 3-4 θα ηθελα να δω κι αμα :stuck_out_tongue:

Οταν λεω $200 και $250 για τις τιμες, ειναι πριν απο τις εξτρα χρεωσεις φυσικα. Αλλα τουλαχιστον περιλαμβανει παρκινγκ, το οποιο απο μονο του μπορουσε καλλιστα να ειναι $40-$50.

Ήρθα τότε που έπρεπε :sunglasses:

200 δολλαρια μου φαινεται πολυ φθηνο και λογικο για μενα - ενα τοσο ιστορικο φεστ.
Αν δν ειχα το ταξιδι στην Ασια δλδ, θα σκεφτομουν σοβαρα να παω γιολο.

1 Like

Καλημέρα από το…

6 Likes

Διακόσια δολλάρια ρε αρχίδι!

Προβλέπω μεγάλο ντου.

2 Likes

Για μία τελευταία τελευταία συναυλία;

3 Likes

Μακαρι για 500 τελευταίες συναυλιες

1 Like

Στο μπάσο θα είναι κερικίνγκ?

7 Likes

Το είχα καταλάβει όταν μας κοιταγε ο μπαρμπαθωμάς αλλά δεν σας το πα για να μην κάνω σποηλερ

2 Likes