Συναυλιες στο εξωτερικο

ε ναι ρε φιλε, δεν γινεται !!!

Κι εδώ Ελλάδα να τους είχαν κλείσει, θα είχαμε τα ίδια λογικά…Θα έμπαιναν απ το εξωτερικό και θα αγόραζαν αβέρτα. Συν το κόλπο που είχε αναφέρει ο Παντελής

Εκτός μόνο αν ήταν να παίξουν στο χωράφι

Εκεί πάμε χαλαρά :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dafaq, τι εγινε παλι τα γκαζον εϊ τελος?

Θα πρότεινα υπομονή. Θα ξαναβγούνε γκαζόν έϊ. Πάντα η μπάρα μπορεί να πάει λίγο πιο πίσω και η τσέπη να γεμίσει λίγο πιο πολύ.

καλα δεν το λεω για μενα…εκλεισα χτες τελικα…αλλα ναι ενοειτε οτι η μπαρα μπορει να παιξει μπρος πισω αναλογα την ζητηση :slight_smile:

Παντελή νομίζω πως μετά από κάτι τέτοιες αρπαχτές που έκαναν οι Πολωνοι και ο χώρος για το FoS ήταν μεγαλύτερος από τα κανονικά εισιτήρια, οι Metallica έχουν fix προδιαγραφές.

http://www.yandtrocks.com/tour/

Ευρωπαικη περιοδεια y&t το επομενο φθινοπωρο.
Μακαρι να τους φερουν κ απο δω, ειχαμε περασει πολυ ωραια το '12 σε ενα γεματο κυτταρο

Το είχα χάσει τότε. Θα ήθελα να τους δω, πρέπει να είναι πολύ καλοί (και) στο σανίδι.

EDIT: Καλά, οι Metallica είναι; Ημερομηνίες για Νοέμβριο 2019 μωρέ :grin:;

1 Like

O neal morse ανακοινωσε παγκοσμια περιοδεια. Θα παιχτει τπτ για εδω??:thinking:

Νταξ’ μας δουλευουν. Hellfest, διαθεση εισιτηριων απο 10/10, μια βδομαδα μετα sold out χωρις να ανακοινωσουν ουτε 1 ονομα!!

WACKEN sold out με λιγα ονοματα ανακοινωσιμα…

τι γινεται ρε πστ μου !!

Πού την είδες τη βδομάδα; Από την πρώτη μέρα έγινε sold out το Hellfest ρε, έτσι νομίζω.

Hellfest σε 4-5 ώρες εξαφανίστηκαν τα εισιτήρια…

δεν μπορω να το κατανοησω αυτο, ισως μονο ως μεσογειακος λαος που εχεις 1 εκ πραγματα να κανεις ενω οι βορειοι περιμενουν 1 χρονο μονο αυτο και τιποτα αλλο…

και τι διαολο γινεται , υπαρχουν εναλλακτικες ? εισιτηρια μονοημερων ? μαυρη αγορά ? λιστα αναμονης για ακυρωσεις ?

Με 9 ευρω επιπλεον, εχεις δικαιωμα να επιστρεψεις το (τριημερο, μιας και δεν υπαρχουν μονοημερα) εισιτηριο σου μεχρι λιγες μερες πριν το φεστιβαλ και να παρεις τα χρηματα σου πισω. Ετσι, χωρις λογο, επειδη σου καπνισε (οχι σαν κατι αλλους που πρεπει να πεθανεις ξερω 'γω για να δεχτουν να επιστρεψεις το εισιτηριο). Οποτε ναι, οταν πλησιαζει το φεστιβαλ, υπαρχουν διαθεσιμα εισιτηρια απο ακυρωσεις. Δεν ξερω πως διατιθενται ομως.

1 Like

Οι Within Temptation ανακοινώθηκαν ως headliners στο Graspop

1 Like

Στην δευτερη σκηνη θα ειναι μαλλον headliners.

Χαμος λεμε…!

βρε ποιος γαμει τους ετοιμοθανατους kiss τωρα γαμω το φελεκι μου! Υπερτιμημενη μουσικη, που μας ζαλιζουν και τα ουμπαλα…

βλεπω παντως μια ψιλοεπαναληψη απο το 2016 που ημουν…( King diamond, testament, amon amarth…)

Αυτα ειναι … το καλονα ζεις στο κεντρο της Ευρωπης…