Συναυλιες στο εξωτερικο

Μονο cult και henry rollins απο stand up comedy

Ανσελμο live κομματια των Pantera στην Σερβια

2 Likes

Κλαιει η μανα του πελε με το hills of rock, headliners disturbed,whitesnake,garbage. Παει το κραξιμο συννεφο στο φεισμπουκ, πουλανε ολοι τα early bird.:joy:

3 Likes

Μήπως συνεργάζεται και ο Λώρης με τους γείτονες ;;

μπήκα από περιέργεια στο facebook και ένας υπερθεούλης έχει ποστάρει αυτό

το οποίο παρεμπιπτόντως είναι μεγάλη κομματάρα αλλά αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει ακόμα αυτό το γκρουπάκι . Αυτό το στυλ κοντράρει στα ίσια το grunge στο πιο… 90’ς είδος μουσικής

garbage μπορει και να κατεβουν καμια βολτα χμμ

Γκρουπακι οι Garbage… Κάποιος είναι μικρούλης. 1995-2005 ήταν πολύ χοτ μπάντα, και δίσκοι όπως το Version 2.0 έχουν πολύ ψωμί μέσα. Ακόμα κι αν είναι λίγο εκτός καιρού πλέον, δεν είναι λιγότερο από κάτι… Manowar ας πούμε

2 Likes

χα χα χα , ρε σεις και ειναι πολιτιστικη πρωτευουσα το 2019 η Φιλιπουπολη που υποτιθεται επρεπε να το εκμεταλλευτουν… Δακτυλος Λωρη τέτοιο αυτογκόλ ? χα χα χα

1 Like

Με αυτό το σκεπτικό κλείσαμε κι εμείς early bird, αλλά δε μας έκατσε :stuck_out_tongue:!

Queer απιστευτη κομματαρα, οταν παιζω σε παρτυ παντα το βαζω στην αρχη για το mood των πρώτων ποτων. Βασικα την τριαδα:
Garbage - Queer
White town - Your Woman
Moloko - Fun For Me

και κάποιος άλλος αχρείαστα προσβλητικός

1 Like

Τα λες αυτά χωρίς να γνωρίζεις ότι θα έδινα ένα νεφρό να είμαι κι εγώ μικρούλης ξανά :kissing_heart:

1 Like

Manes : We seldom play live, but we are pleased to announce that Brutal Assault 2019 has become the official release live party for Slow Motion Death Sequence. Come and join us in this special ocassion.

Θα κλάψουν Manes και Pedia…δεν χάνεται.

μπαι δε γουει: the official release live party for Slow Motion Death Sequence (ένα χρόνο σχεδόν μετά την κυκλοφορία του…θεούληδες).

Εν το μεταξύ, χωρίς να το πάρει κανείς χαμπάρι, ανακοινώθηκε το πρώτο όνομα για Rockwave καθώς και η πρώτη ημερομηνία.

Slayer
July 13 Rockwave Festival, Athens, Greece

και η πηγή

https://www.facebook.com/slayer/posts/10156679670870390?tn=K-R

Το οριστικό lineup του Netherlands Deathfest IV ανακοινώθηκε:

Και επειδή κανείς δε θα μπορέσει να διαβάσει όλες τις μπάντες από την αφίσα :laughing:

Friday, May 3rd:

7H Target
Anaal Nathrakh
Auroch
Brujeria
Cryptopsy
Electric Wizard
Extinction of Mankind
FUBAR
Morta Skuld
Rippikoulu

Saturday, May 4th

Bethlehem
Butcher ABC
Carpathian Forest
Cenotaph
Cliteater
Father Befouled
Grave Miasma
Graveyard
Gutalax
Jupiterian
Krypts
Pestilence
Tormentor
Unleashed

Sunday, May 5th

Deicide
Encoffination
Holocausto Canibal
Incantation
Intestine Baalism
Mgla
Naglfar
Phlebotomized
Possession
Prostitute Disfigurement
Revenge
Severe Torture
Viscera Infest
Vomitory

Το ξαναλέω για 4η χρονιά αλλά μάλλον πάλι μόνος μου τα λέω, μόνος μου τ’ ακούω: Όποιος πάει μπορεί να μου στείλει ένα PM να βρεθούμε.

released August 24, 2018

Ρε πως περνάν τα χρόνια

Το φεστιβάλ θα γίνει Αύγουστο 2019 και το άλμπουμ κυκλοφόρησε Αύγουστο 2018.

Αυτό που έγραψα είναι ότι θα κάνουν το official release live party for Slow Motion Death Sequence (ένα χρόνο σχεδόν μετά την κυκλοφορία του).

Δεν την πιάνω την ειρωνία με το ποστ σου…

1 Like

Μολις τσιμπησα εισητηριακι 65 Ευρω και για τις 3 μερες εδω Τσεχια :smile:

11. -14. 7.2019 | VIZOVICE, Areál Likérky R. Jelínek

Για πανκροκαδες παιζει το αποκατω τουρ με το γαματο line upPID_Instagram_Bands-NEWS

2 Likes