Συναυλιες στο εξωτερικο

1 Like

2 Likes

Εγω μιας και θα παω Βουκουρέστι σε ενα φίλο μπουμπουνησα ενα Bon Jovi προς τα τελη Ιουλιου.Να βγαινει η φωνουλα του αγοριου???

3 Likes

αναλογα τη μερα του ειναι
αλλα παντα το λαιβ ειναι καλο

1 Like

Καλή ιδέα! Δε μου είχε περάσει καν από το μυαλό, αλλά ψήνομαι κι εγώ να πετύχω Bon Jovi στο καλοκαιρινό τουρ. Αρκετές ημερομηνίες, κάπου θα βολεύει.

2 Likes

Δεν τις εψαξα ολες αλλα εκει εχει καλο εισητηριο κ φτηνα αεροπορικά

1 Like

Electric Wizard @ Shepherds Bush Λονδινο
Thu 17 Oct 2019
:partying_face:

Τελευταια ??

Behemoth, At the Gates, Wolves in the Throne Room θα πας;

Μπα, δεν έχουν πει κάτι τέτοιο. Αλλά είναι και μεγάλοι και ο Pete είναι και σχεδόν κουφός ε.

Πιο πολυ ειρωνικα ρωτησα γιατι εχουν κανει πολλες ‘‘τελευταιες περιοδειες’’ αλλα η αληθεια ειναι οτι θα θελα να τους δω αλλη μια γιατι ειναι συγκλονιστικοι λαιβ. :stuck_out_tongue:

ΩΝΑΜΗΣΟΥΓΑΜΗ

2 Likes

Oι King Crimson στο Royal Albert Hall.

3 Likes

Amorphis/Soilwork δειχνει sold out στην Στουτγκαρδη γαμω την τρελα μου, δεν ειχα κλεισει εισητηριο…να δω εαν θα παω απεξω απο το venue μηπως βρω εαν και χλωμο το βλεπω…next time…

Αυτό με τα sold-out στην Γερμανία και μέσα “παίζεις μπάλα” είναι λίγο παράξενο για εμάς τους Έλληνες.
Π.χ πριν μια εβδομάδα που είδαμε στην Κολωνία Ruins of Beverast και Urfaust είχε γίνει sold-out περίπου 3 μήνες πριν και όταν μπήκαμε μέσα στον χώρο, σου δίνανε και μια μπάλα να παίξεις :yum:

Πάνω από όλα η ασφάλεια του κόσμου φυσικά και προσωπικά ευχαριστήθηκα περισσότερο την συναυλία έτσι, αλλά πολύς κόσμος έμεινε έξω (και στο κλαμπ ζητούσαν εισητήρια και στο ιντερνετ άλλοι τόσοι).

Είναι παρα πολύ εύκολο να χάσεις μια συναυλία εάν δεν κινηθείς εγκαίρως. Μου έχει συμβεί πολλές φορές.

Ναι και μενα μου φανηκε λιγο περιεργο, μιλαμε για συναυλια καθημερινη και οκ ο χωρος 1500 ατομα, πιστευα θα εβρισκα εισητηριο…αλλα οκ klein.

Ρίξε πάντως ένα “ψάχνω εισητήριο” στην σελίδα του Facebook για την εκδήλωση…ποτέ δεν ξέρεις…

1 Like

θα δω τι θα κανω, θελω να δω και το υπολοιπο προγραμμα που εχω εαν μου βγαινει. :slight_smile:
την εχω δει την σελιδα και βλεπω και αλλους που ψαχνουν για εισητηριο

1 Like

Full

1 Like