Συναυλιες στο εξωτερικο

12/3 Riverside στη Σόφια :smiley:

παρολο που ειναι sold out το Ηellfest , μου εχει κολλησει στο μυαλο… Το καλυτερο Line up παγκοσμιως για φετος, τελος…

5 Likes

Σήμερα Στουτγκάρδη σχεδόν απέναντι από το ξενοδοχείο που μένω είναι ο Phil Campbell και οι μπασταρδοι υιοί…είναι sold out και το εισιτήριο έχει κάνα κάνα 30αρι…να το προσπαθήσω η να πάω αλλου για μπύρες; Ρωτάω σε περίπτωση που τους είδε κάποιος Αθήνα με τα μισά λεφτά… :slight_smile:

Κοίτα, εξαρτάται τι θέλεις να δεις. Μια χαρά παίζει ο Phil και οι μπάσταρδοι γιοι του, θα ακούσεις και τραγούδια Motorhead σε καλές εκτελέσεις. Πήγαινε.

1 Like

Διασκεδαστικότατοι, αν σου αρέσει σαν διασκέδαση γενικώς να βλέπεις λάιβ σκληρού ήχου, ε, θα περάσεις πολύ καλά.

1 Like

O Phil με τους Down ηταν σκετη βαβουρα , μαλλον φταει το ειδος και ο συγκεκριμενος ηχος. Στον Πειραια που τους ειδα με Slayer πονεσε το κεφαλι μου απο την φασαρια χωρις λογο, αρχη και τελος. (Μετα βεβαια πονουσε με το κοπανημα με Slayer…)

Με set list Pantera κτλ θα πηγαινα ανετα, αρκει να μην ειναι χαπακωμενος.

p.s. Άκυρο το σχόλιο, Αnselmo ειχα στο μυαλο μου… sorry…

1 Like

Ολο το κλου η τελευταια προσταση :stuck_out_tongue:

μήπως μπερδέψατε τους Phil ;; Ή έστω τους γιους ;;;

5 Likes

ααα δν ξερω,εγω στον λεγκολας απαντησα :stuck_out_tongue:
γραψτε λαθος !

1 Like

Είμαι μέσα ήδη παίδες. Ευχαριστώ

2 Likes

ωωωχ εχεις δίκιο φιλε μου, Phil Anselmo κατάλαβα, δεν ξέρω γιατι…Μy fault, sorry…

2 Likes

Amorphis/Soilwork…είμαι μέσα τώρα της πουτ@ν@ς γίνεται…ένας γαμωτουρκος μαυραγορίτης πούλαγε απέξω με 60€ το εισιτήριο αλλά το πήρα με 35€ όσο έκανε δηλαδή . Μπορεί να το πήρε και από αλλον με 20€ αλλά τελωσπαντων

Ταμειακι δεν ανοιξε; Ο Φιλ πως ηταν;

Sold out εδώ και ενάμιση μήνα. Ο Phil πολύ καλος έπαιξαν και 3-4 Motorhead με αποκορύφωση το Just Cos You Got The Power

Ε ανοιγουν ενιοτε τη μερα του λαιβ :yum:!

Όχι δεν ανοιξε ήμουν αρκετή ώρα πριν.

TΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑ

04.07. Roskilde - Roskilde Festival (DNK)
05.07. Kassel - Goldgrube (GER)
06.07. Leipzig- Conne Island (GER)
07.07. Warschau*- Pogłos (POL)
08.07. Prag - Modra Vopice (CZE)
09.07. Budapest - Dürer Kert (HUN)
10.07. München - Backstage (GER)
11.07. Paris - Le Gibus (FRA)
12.07. London - Dome/ Boston Music Room (GBR)
13.07. Dour - Dour Fest (BEL)
15.07. Nijmegen - Valkhof Festival (NLD)
16.07. Berlin - Zukunft am Ostkreuz (GER)
18.07. Helsinki* - Kuudes Linja (FIN)
19.07. Tampere* - Vastavirta-Klubi (FIN)
20.07. Lahti* - Torvi (FIN)

1 Like

4 Likes