Συναυλιες στο εξωτερικο

50€ το3ημερο με Judas & Running wild ??? Φοβερό deal…!

1 Like

https://www.paulmccartney.com/live

Άλλος για Sir Paul Ιταλία;

1 Like

Ορίστε κύριε λωρη, φέρε sir Paul για επετειακό rockwave. 2-3 μέρες πριν τη ναπολι βολεύει.

4 Likes

Όποιος ψήνεται για tenacious d έχει πολύ φθηνά αεροπορικά η Wizz από Αθήνα για Βιέννη(30ευρω όλα) γύρω απτή μέρα που παίζουν. Just saying.
Απλά έτυχε να τσεκάρω ταξίδι στο εξωτερικό και το είδα.

2 Likes

2ήμερο φεστιβαλάκι Βουλγαρία 10-11 Ιουλίου με Amorphis, Candlemass και Grave Digger μέχρι στιγμής 25 ευρώ και οι 2 μέρες μαζί

2 Likes

Αυτα ειναι … Πηγα περσι και ηταν φοβερες 4 μερες θα παω και φετος… Αν καποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα επειδη μενω εδω Τσεχια και μπορω να φιλοενησω τη προηγουμενη του φεστιβαλ …75 ευρω το 4ημερο εισητηριο κλασικα σουπερ τιμη οπως και περσι …Και αναμενονται και αλλα groups…

3 Likes

Εδώ πάλι είμαστε “μην γκρινιάζετε που θα έρθουν οι ντηπ περπλ με τους όπεθ”

1 Like

Ace frehley λεει, πωωωωωω… :star_struck:

3 Likes

Ειχα φαει στη μαπα τα Rockwave στην Ελλαδα και πηγαινωντας σε αυτο περσι επαθα ενα πατατρακ με το ποσο δουλεμα πεφτει απο την DIDI… Σκεψου οτι ολο ειναι και δωρεαν παργκινγ στο δασος που ειναι το φεστιβαλ και ειναι γεματο απο μαγαιζα δραστηριοτητες κλπ… Αξιζει καπιοιος να το δει καιγιατι μπορει να ερθει τσεχια απο Ελλαδα πηγαινε ελα με 50-60 ευρω με Rainar+75 ευρωεισητηριο και κανα 100 αρι ακομα φαι ποτο κλπ στις μερες του φεστιβαλ… Περσι ειμουν με σκηνη και δεν ειχα κανενα θεμα…

3 Likes

Εγω νομιζω εχω κλεισει ηδη για midalidare :joy::joy: και 60 να παει τουμπανο ειναι, αεροπορικα γυρω στα 100ε αλλα λεμε να παμε roadtrip

1 Like

Αυτο θα πει εμπρακτη αλληλεγγυη , μπραβο ρε φιλε !!!

1 Like

Idays Μιλάνο. 12/6 SOAD+Korn , 14/6 Foo. To 13 δεν το έχουν ανακοινώσει ακόμα.

Foo ανακοίνωσαν και Λισαβώνα (που εκεί δεν έχουν βγάλει άλλα ονόματα νομίζω αλλά είναι Rock in Rio, οπότε θα γίνει πανηγύρι) αλλά και Αυστρία (που είναι πάλι και οι SOAD)

Bruce βγάλε ημερομηνίες γιατί δεν νομίζω θα κρατηθώ πολύ ακόμα .:roll_eyes:

3 Likes

Σκεφτομουν το φεστιβαλ αυτο λογω SOAD (κατέληξα στο Βερολίνο για να αποφύγω τα φεστιβάλ), αλλά είχα δει Offspring και μου άρεσε η ιδέα. Μετά από τη δουλειά κάποιοι συνάδελφοι έκαναν κουβέντα για ταξίδι λόγω Social Distortion και SOAD (καθένας με τα γούστα του), αλλά προσπέρασα. Τώρα που βλέπω ΑΥΤΟ το line up, πρέπει να κάνω μία κουβέντα. Έτσι για το καλό…

4 Likes

Είμαστε πολύυυυ πίσω ακόμα

4 Likes

Ρε τους volbeat άνοδο στα build των μεγάλων φεστιβάλ

κυρίως ως προς το τι θάψιμο θα έτρωγε ένα τέτοιο φεστιβαλ στην Ελλάδα

2 Likes

Το περσινό sweden rock ήταν λίγο καλύτερο αλλά και αυτό είναι δυνατό.
Γενικά μου φαίνεται πιο κοντά στα δικά μου γούστα. Οι Σουηδοί είναι λάτρεις του μελωδικού ήχου και έχουν μαζί και αρκετά hard rock συγκροτήματα.

Από το πιο πάνω Αυστριακό φεστιβάλ ζήτημα είναι αν γνωρίζω10 από τις 100 μπάντες :roll_eyes::laughing:

2 Likes

λίγο καλύτερο ? αν δεν βάλει κανα σοβαρό headliner δεν λεεί τπτ. τα πιο χαμηλά, κάπως ενδιαφέρουν, αλλά και αυτά…

59 more bands tba. λογικά θα έχει και άλλα μεγάλα ονόματα.

1 Like