Κατοικιδια

Headshot, δώσε μου κι εμένα ένα… :cry:

Κοίτα επειδή υπάρχουν γατάκια που ψάχνουν σπίτι αν πραγματικά θες στείλε pm ή κάτι τέτοιο…

A, σας περισσεύουν; :stuck_out_tongue: Αλήθεια, πολύ θα το ήθελα, αλλά από προηγούμενες κατοικιδιο-εμπειρίες…δε μπορώ αυτή τη στιγμή να αναλάβω τέτοια ευθύνη. :frowning: Κι όμως είναι τόσο ωραία η παρεούλα τους!:-s

Μια κοπρογατα με ειχε γρατζουνισει μια φορα επειδη πηγα να την πεταξω σε μια πισινα… Γενικα ,απο μικρος τα ηθελε ο κωλος μου…:smiley: :smiley: 8)

Στην προκειμένη δεν νομίζω να έφταιγε η γάτα…Φαντάζεσαι να προσπαθούσε η γάτα να πετάξει εσένα μέσα? :lol:

Βασικα δεν θα την πεταγα στα αληθεια, να την τρομαξω ηθελα μονο… Εκεινη με το που βλεπει το νερο κατω απο τα ποδια της, πηδαει και μου σκαει μια γρατζουνια στο μαγουλο και μια στον ωμο…

Τελεια ειναι!:slight_smile: :oops: :bounce:

Εμεις στην γειτονια οταν ειμασταν μικρα παιρναμε τα γατακια και τα πεταγαμε με δυναμη μακρυα ή ψηλα στον αερα, αλλα ευτυχως δεν μας γρατζουνιζαν γιατι μας ηξεραν…:stuck_out_tongue:

Εγώ έπαιρνα ένα σκοινάκι (που λατρεύουν τα γατιά) και το κρατούσα σε ύψος ενός μέτρου και μπορούσε να πηδάει με τις ώρες για να το φτάσει! Μιλάμε για φοβερά άλματα! #-o Το είχε πιστέψει κανονικά το γατί! :lol:

Βαρβαροι αντιχριστοι σαταναδες.
Αισχος.

To κλασσικό είναι να παίζεις με το λέΐζερ και τα γατιά να κυνηγάνε το σημείο που σημαδεύεις…Δεν είναι βάρβαρο και έχει και γέλιο :wink:

καλα εισαι πολυ gay ρε… ειναι δυνατον???
(χεχεχεχεχεχε…)

Kαλά δεν λέω πόσο gay είσαι εσύ γιατί θα βγούμε off-topic…Έχε χάρη που γιορτάζεις σήμερα οπότε θα τα πούμε από κοντά όταν μας βγάλεις…Το 'πιασες :wink: …Γάτα είσαι ( on-topic ).

χαχαχα!!! δε κερναω gay ατομα, ειμαι ρατσιστης!!! χαχαχαχα!!!
γατα ειμαι (on topic)

αλιμιωτάκια μωρέ:wink:

Headshot ειναι γλύκα!!!

( Σόφι μου συναρμολογή8ηκε επιτέλους :stuck_out_tongue: )

ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΝΕΡΟ…:stuck_out_tongue:

:lol: :lol:

Η γυναικα που κραταει την γατα στη δευτερη εισαι εσυ? :roll:

Mε προλαβες. Σε μισω.:lol:

H γατα στη 2η φωτογραφια ειναι σαν ασχημο καρτουν.

Το καημένο… Εμένα όταν την κάναμε μπάνιο τη γάτα έπρεπε να είμαστε με πλήρη στολή για τις γρατζουνιές και με κλειστή την πόρτα μη φύγει από το μπάνιο… μετά έκανε ώρες να συνέλθει και κρυβόταν κάτω από έπιπλα! :lol:

χαχαχαχα:lol: