Περί υβριστικών ποστ και γραφικών ποσταδόρων

Φίλοι μου γεια σας,

είμαι ο ένας εκ των τριών φορουμόμπατσων. Η δουλειά μας είναι να δέρνουμε τα κακά παιδιά. Η αλήθεια είναι ότι είναι μια βρώμικη δουλειά, αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει.

Επειδή όπως θα έχετε ανακαλύψει όσοι μας διαβάζετε συχνά, οι γραφικοί ποσταδόροι είναι σαν τους μουσώνες, του τέστιν επανεμφανίζονται περιοδικά και τρώνε μπαν κ ισιώνουν και επειδή το φόρουμ έχει γιγαντωθεί τόσο που δεν προλαβαίνουμε όλα τα γραφικά ποστ εν τη γεννέση τους, θα θέλαμε την βοήθειά σας σε κάτι.

[FONT=“Arial Black”]Αν δείτε κάποιο ποστ το οποίο σας φαίνεται προσβλητικό ή και επικίνδυνο για την ευρρυθμία του φόρουμ καλό θα ήταν να πατήσετε το κουμπί με το θαυμαστικό που βρίσκεται κάτω από το άβαταρ εκείνου που το έχει κάνει, ώστε να μας ειδοποιήσετε και να επέμβουμε.[/FONT]

Έχω παρατηρήσει πως τείνετε να απαντάτε σοβαρά στους γραφικούς, αλλά το μόνο που καταφέρνετε έτσι είναι να τους ικανοποιείτε.

Βοηθήστε κ σώστε. Αυτά είχα να πω. Σας ευχαριστώ.

Φορουμόμπατσος ΑΑ

Μπήκα στον πειρασμό να πατήσω το θαυμαστικό κάτω από το δικό σου post αλλά δεν το έκανα!!! :lol3::lol3:

Η ανταπόκριση στο post του Λουκιανού ήταν και είναι μεγάλη και για αυτό σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τη βοήθεια!:rockon:

Ποιοι είναι οι ρουφιάνοι;;; :lol:

εγώ το έχω κάνει:D :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

me too!

κι εγω ακριβως το ιδιο ηθελα να κανω

Παιδια, δεν θα το πιστεψετε! Κι εγω ηθελα να το κανω…

Ψήνομαι… Κάτω η χούντα του Luke! :lol:

Θα σας κάνουμε ban όλους κ θα ησυχάσουμε. Παλιογραφικοί !:lol: :lol:

Εμπρός τώρα κάντε κανένα ριπόρτ

κύριε… κύριε…

θέλω να βρίσω!!! … μπορώ;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Όλοι σε αυτό το φόρουμ είστε $@^%&%&$&&% και @%^#$%^#$^ και σας %^$#% η $%#$%#$ του %^$^%$^. Επίσης %@^@ #$^%#$^ και $%#^$%&^!!!

on topic: Εκτός της αναφοράς πρέπει να ΑΓΝΟΟΎΜΕ και και αυτόν που βρίζει, διότι :
α) Η αντίδρασή μας είναι αυτό που θέλει
β) Κανείς μας δεν έχει την όρεξη να ενημερωθεί για ένα τόπικ και να τρώει την ώρα του διαβάζοντας αλληλομπινελίκια (δικιά μου λέξη…)
γ) Βοηθάμε τους καλούς μας μοδεράτορες…
δ) Μπράβο στους μοδεράτορες που κρατάνε το φόρουμ σε ένα επίπεδο… Ξέρετε σε πόσα φόρουμ μπαίνει ο κάθε #(%&%$# να διαφημίσει το τσοντοsite του ή ό,τι του κατέβει? Εύγε!

εγώ θέλω να βρίσω κι αυτός ο Κοντεχρίστος δε μ’ αφήνει!!! :lol: :lol: :lol:

Αγαπητοί χρήστες,

επειδή το φόρουμ έχει μεγαλώσει κ υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν προλαβαίνουμε, [SIZE=“4”]σας υπενθυμίζουμε να χρησιμοποιείτε το κουμπί με το θαυμαστικό για να μας ενημερώνετε για σπαμ, βρισίδια, λάθος τόπικ, γκρικλις, έλλειψη σπόιλερ και λοιπές γραφικότητες…[/SIZE]

το θέμα είναι σοβαρό κ βοηθάει την ευρρυθμία του φόρουμ. Ειδικά οι χρήστες με πολλά ποστ καλούνται να βοηθήσουν όσο μπορούν.

ευχαριστώ

H αλήθεια είναι ότι ποτέ εως τώρα δεν έχω χρησιμοποιήσει το “report post”… :-s

Δεν ξέρω, μου έφερνε λίγο σε “ρουφανιά” ή κάτι τέτοιο και δεν μου πήγαινε να το πατήσω… :?

Κακώς όμως το σκεφτόμουν έτσι, γιατί βλέπω ότι κάποιες φορές ξεφεύγουν τα πράγματα! :-k

Από εδώ και πέρα θα το κάνω, όποτε χρειάζεται! :yes:

Θα συμφωνησω με Μειντεν και Μοντε (ανατριχιλα :stuck_out_tongue: )
Χαιρομαι παντως που στο χτεσινο σκηνικο κανενας απο τους χρηστες δεν εχασε τον ελεγχο παρα τις σοβαρες προκλησεις που δεχτηκαμε.
Το μονο μας λαθος ηταν που σκισαμε το θρεντ των Evergrey αλλα οπως ειπε και ο Καρβου ε ηταν ο Whitecross δε γινοταν αλλιως :smiley:
Τιμη και δοξα λοιπον :stuck_out_tongue:

οι καλύτερες ατάκες ήταν δικές μου ε.
πείτε το:-s

Τι εχασα??? Τι εχασα ρε αλητες???:-s

Ξεκινοντας αυτο το ποστ θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη σε ολους τους χρηστες που ηταν ονλαιν και ειδαν το χτεσινο χαλι.Σαν “παλιος” χρηστης δεν θα επρεπε να παρασυρθω και να συνεχισω το ντελιριο του γραφικο χρηστη Ντεναντερ.Δεν εχω πραγματικα καμια δικαιολογια και θα προτεινα στους μοντς και τον κουρου ακομα και για μπαν μου για παραδειγματισμο!!

Παρατηροντας τα γραφομενα του φιλου μας χτες καταλαβα καποια πραγματα:

α)Το παλικαρι εχει παρα πολλα ψυχολογικα και τα βγαζει μεσα σε ροκ κοινωτητες πισω απο εναν υπολογιστη αφου αποτι ειδα ηταν μεχρι τις 6 το πρωι μεσα και ποσταρε.

β)Υπαρχουν ατομα μεσα απο το φορουμ μας τα οποια του “δινουν” πληροφοριες για αλλους χρηστες καθως ξερει πολλα για καποιους και βγαζει αλλους στην απεξω ονομαστικα :wink: (ξερετε εσεις ε)

Ο τυπακος λοιπον αν παρατηρησετε μετα το σημερινο μπαν που εφαγε ξαναμπηκε :wink:

Ειναι κριμα για το ροκινγκ,καθως ειναι απο τα πιο σοβαρα ροκ\μεταλ ηλεκτρονικα περιοδικα να χαλαει το ονομα του για τετοια ατομα.Καλο θα ειναι να προσπαθησουμε ολοι μας να τους κραταμε μακρυα με την αδιαφορια.Εγω ειμαι ο πρωτος που προσφερομαι να θυσιαστω για το καλο του περιοδικου καθως θεωρω τον εαυτο μου γραφικο ποσταδορο και ειρωνευομαι ατομα τετοιου στυλ.

ο θεος (ή οποιοσδηποτε βρισκεται εκει πανω) μαζι μας!

Εγω εχω να πω το εξης πανω σε αυτο.

Το rocking forum ειναι ενα πολυ ωραιο φορουμ, αλλα παραμενει ενα φορουμ, δηλαδη ενας χωρος που διαφοροι ποσταρουν τις αποψεις τους, κανουν χαβαλε κτλ. Αν μπαινουν γραφικοι γιουζερς και προκαλεσουν, εγω γουσταρω να τους ειρωνευτω για να περασω την ωρα μου. Οχι να βρισω, μονο να ειρωνευτω. Δεν νομιζω οτι χαλαει σε τιποτα την ευρυθμη λειτουργια του φορουμ, αφου απο τη στιγμη που καποιος ξεφυγει απο τα ορια του γραφικου και γινει προσβλητικος θα φαει το μπαν-ιο του και θα ησυχασει. Αν θελει να ξαναμπει προβλημα του. Νομιζω οτι οι περισσοτεροι ενεργοι χρηστες απο εδω περα ειμαστε λιγο πολυ γνωστοι, κανουμε τις συζητησεις και τον χαβαλε μας και γενικα δεν παιζει σοβαρο προβλημα λειτουργιας του φορουμ. Αρκει να μην παιρνουμε το φορουμ περισσοτερο σοβαρα απ’ οσο χρειαζεται και να μην εκνευριζομαστε με τους γραφικους.

Οποτε προσωπικα περιμενω νεα επιστροφη Lonesome για νεα χοντρα γελια…