Περί υβριστικών ποστ και γραφικών ποσταδόρων

πραγματικα ηταν λιγο γελοιο που πηρα εγω ποντο ενω τοσοι αλλοι δεν ειχαν φαει και δεν ειχατε κανει ουτε μια παρατηρηση γαα να ξερουμε και μεις τι θα γραψουμε…αφου δεν εφαγαν αυτοι γιατι εγω?σκεφτηκα και το γραψα…

εντιτ : τον κοζυ τον πειραξε τοσο πολυ που ουτε καν εκανε εντιτ η το σβησε ! φαντασου…

Δεν ξέρω τους λόγους που δε διεγράφη (μπορεί να γίνει και σύντομα), αλλά έλεος ρε rock. Έχεις φάει 4 πόντους, όλους γιατί έβρισες στα αθλητικά και σε όλους σου είπαμε οι mods λίγο πολύ τα ίδια πράγματα στο συνοδευτικό πμ. Δηλαδή τι άλλη προειδοποίηση ήθελες?

Αν κάποιος βρίζει μια στο τόσο κάνουμε τα στραβά μάτια. Εσύ είχες ήδη 3 πόντους για αυτό το πράγμα και δεν έβαζες μυαλό. Καλό θα ήταν να μην εξισώνεις τον εαυτό σου με τους άλλους χρήστες, που με την πρώτη παρατήρηση συμμορφώνονται με το πνεύμα του φόρουμ…

@ thats why

Έχουν υπάρξει και άλλοι χρήστες που έφαγαν μπαν για αθλητικά. Καθόλου κάπως δεν είναι. Και τα αθλητικά μέρος του φόρουμ είναι. Το ότι δεν είμαστε το ίδιο αυστηροί σε μερικούς κανόνες εκεί μέσα, δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι κανόνες δεν ισχύουν κανονικά…

να γινει παρατηρηση σε αυτους που γραψαν υβριστικα για να ξερουν και οι αλλοι τι θα γραψουν…εφοσον το τοπικ λεει συνθηματα και οι μισοι εχουν γραψει υβριστικα εγω δλδ γιατι να αντιμετωπιζομε διαφορετικα…αυτο δεν καταλαβα

α) το 80% των συνθημάτων που ποστάρατε έχουν γίνει πριν καν γράψουμε τους κανόνες του φόρουμ…

β) Μεγάλα παιδιά είστε, καταλαβαίνετε τι ισχύει και τι όχι. Δε σε τιμά αν μετά από τόσους πόντους ποινής, για το ίδιο ακριβώς θέμα, δεν κατάλαβες ότι δεν επιτρέπονται συνθήματα όπως αυτό που πόσταρες (και δεν αναφερόμαστε σε αυτό για τον Κόκκαλη…)

Πολυ βρισιδι πεφτει στα αθλητικα… τι φουστης λεει ο ενας, τι λακαμας λεει ο αλλος…:lol: :stuck_out_tongue: Ετσι ας κρατησουμε υψηλο επιπεδο.:lol: :bow: :dizzy:

όρχις.

λοιπον

αλλοι δεν κανετε report. εγω εκανα σημερα και μαλιστα 2 σε 5 λεπτα.
ενα για προσωπικη υβρη.

και αλλο σε moderator.και θα συνεχισω να κανω οταν βλεπω αυταρχικες πραξεις κλειδωματος τοπικ.

Το είδα το report σου για το moderating, συμφωνώ με monte. Αν θες γράψε τις απόψεις σου στο εκεί τόπικ :wink:

εμενα ο π λεντ ζεπελιν με ειπε βλακα

E κατανταει γραφικος!

Κάτι τέτοιο εννούσα κι εγώ στο θρεντ του Crabsody…

Καλα ε μιλαμε συννεφο παει το βρισιδι στο φορουμ…:lol: :-s :-k Στα 10 ποστ που θα διαβασεις τα 8 δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχουν βρισια…:stuck_out_tongue:

ναι πραγματικα πολυ βρισιδι. αφου να φανταστεις πρεπει να ειδα σε ενα ποστ καποιον να γραφει το μ***ι με ενα * !!! και καποιος αλλος πρεπει να γραψε τη λεξη που ξεκιναει απο γ… ενταξει ρε παιδια χαλαρωστε λιγο διαβαζουν και μικρα παιδια.

συμφωνώ. έκανα μια βόλτα κ μάζεψα κάποια. πέρα από τις συστάσεις για ευγένεια, θα παρακαλούσα κ εσένα Βαγγέλη (όπως κ τα άλλα παιδία) να κάνετε περισσότερα ριπορτ για να τα βλέπουμε όλα

Η σελιδα αυτη ξεκινησε απολαυστικα. Παρακαλω να συνεχισει ετσι.

Και στο θέμα θα γράφουμε “μπαμπά, μπαμπά, είπε τη λέξη που ξεκινάει από γ!!!” :stuck_out_tongue:

Το θεωρώ υπερβολικό αυτό με τις βρισιές, οκ να μη φεύγουμε από τον έλεγχο και να το ρίχνουμε στην ατέλειωτη χυδαιολογία, αλλά τώρα να κυνηγάτε τα “μ***ί” αν έχουν ένα αστέρι λιγότερο ή αν έχουν κανένα “ουν” αντί για αστεράκια, το βρίσκω αστείο. Προστατεύουμε τα ευαίσθητα ροζ αυτάκια μας που ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού δεν ακούν ύβρεις; :-s

Τεσπα, my two cents απλά :wink:

εγώ πάλι θεωρώ αστείους αυτούς που βρίζουν… απόψεις…

δεν προστατεύουμε τα “αυτάκια σας”. προστατεύουμε την αισθητική μας. κ εγώ συχνάζω στα λιμάνια κ τα καταγώγια, δεν φέρνω το λεξιλόγιο στο φόρουμ. εσύ μπορεί να είσαι υπεράνω, τα άλλα κορίτσα όχι (δεν έχετε κ χιούμορ, καταλαβαίνεις φαντάζομαι). ας μην παίζουμε με τις λέξεις… γιατί αν αρχίσουμε να βριζόμαστε με **, τα οποία εμείς ΔΕΝ θα κόβουμε, αυτό δεν θα είναι φόρουμ,θα είναι ο πόλεμος των άστρων

Η ερώτηση που έκανα στο προηγούμενο ποστ μου ήταν “δηλαδή δεν ακούμε πουθενά αλλού βρισιές;” και συμπληρώνω “που να χαλούν την αισθητική μας;”. ¶σε που λέω κιόλας “οκ, μη φεύγουμε από κάθε όριο”.

Ειλικρινά, δε χρειαζόταν η εξυπνακίστικη απάντηση, αλλά όπως έιπες “είμαι υπεράνω” :slight_smile:

η ερώτηση “δεν ακούμε πουθενά αλλού βρισιές?” περιμένεις να απαντηθεί κάπως διαφορετικά ? δλδ τι να πω? “όχι πουθενά δεν ακούμε”?

τέσπα είσαι υπεράνω κ αυτό είναι όμορφο. το όριο ας το βάζει ο καθένας σας όπου νομίζει, κ αν χρειαστεί επαναπροσδιορισμό, εδώ είμαστε…

απλά είναι κάπως κουραστικό να λέμε τα αυτονόητα, δεν νομίζεις?

edit : συμπληρώνω

το κακό με τις βρισιές στο φόρουμ είναι ότι ο γραπτός λόγος αφαιρεί το “χρώμα” που έχει ο προφορικός. “μαλάκα” θα πεις κ ένα φίλο σου που σε κέρδισε στο pro, “μαλάκα” κ τον τύπο που σε έκοψε με το αυτοκίνητο κ πιαστήκατε στα χέρια. η διαφορά είναι εμφανής κ προφανής. στο φόρουμ μπορείς εσύ να πεις μ&*!ι ένα άλλο χρήστη, αυτός να παρεξηγήσει το ύφος σου (καθώς αυτό δεν φαίνεται), να σου απαντήσει κάτι αντίστοιχο κ να γίνουμε σε χρόνο dt μια ωραία ατμόσφαιρα.

τώρα το κατά πόσο είναι αστείο το να βρίζεις στον γραπτό λόγο, δεν θα μιλήσω εγώ, αλλά ένας γνωστός κασετολάγνος, στο βίδεο που ακολουθεί

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=350173&postcount=59

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Σ’ αγαπω ρε!
Ευχομαι καποτε να δεις και συ ενα νταμπλ!