Φετινός Παναθηναϊκός

αυτοί…η εθνική ομάδα ήταν οι κότες και οι losers…κι ακόμα καμαρώνουν για την Ριζούπολη μερικοί

Ενώ η ομάδα που είναι τώρα είναι οι winners??? :lol3: :lol: Καιρό είχα να γελάσω τόσο!!!

Ειρωνικα το ειπε ρε το losers για εκεινη την ομαδα, μην βγαζετε αλλα νοηματα.

Ναι ρε! Δεν ειρωνεύτικα τον rudolf αλλά όλους αυτούς που είπαν losers εκείνη την ομάδα και συνεχίζουν να τους λένε έτσι… Αν κα τώρα μάλλον οι περισσότεροι έχουν καταλάβει το λάθος τους…

Τοτε εγω εβγαλα αλλο νοημα απο το ποστ και οχι εσυ.:lol:
Οσο για αυτους που τους λεγανε losers τοσα ηξεραν, τοσα ελεγαν και δεν εχουν αλλαξει αποψη σχετικα με αυτο και ας βλεπουν την τωρινη ομαδα.

ακόμα θυμάμαι τον Μπασινά να γονατίζει και να πανηγυρίζει στη σέντρα του γηπέδου στον Πύργο μετά τη λήξη του αγώνα και την κατάκτηση του πρωταθλήματος…
ο Μπασινάς πάντα άκουγε τα περισσότερα από τους οργανωμένους (βρε ταλέντα προπονητικά που πήγαν χαμένα σ’αυτή τη χώρα ε? ) κι αυτή η κούπα,έχοντας ως αντανάκλαση εκείνη τη στιγμή που γονάτιζε και ούρλιαζε σφίγγοντας τις γροθιές ήταν αυτό που άξιζε τουλάχιστον αυτός ο παίκτης.

οσο για τον μουνιοθ δεν ξερω…μια μαρεσει κ μια οχι…παντως ακουσα οτι ο μπαγεβιτς επεστρεψε στην ελλαδα κ μενει στο σπιτι του στον διονυσο.μπορει να περιμενει τηλ. απο τν τζιγγερ.

11 ψηφοι μεχρι στιγμης, ολες στη διοικηση!!!

Ε πρέπει να είσαι και λίγο άρρωστος για να ψηφίσεις κάτι άλλο…Μπαμ κάνει το γεγονός οτι όλα τα πρόσωπα αλλάζουν και μάλιστα με γρήγορους ρυθμούς εδώ και χρόνια εκτός απο την διοίκηση…:-s

Ο γκεκας που σκιζει στην μπουντεσλιγκα με 18 γκολ πρωτος σκορερ και μετακομιζει στη λεβερκουζεν
και ο επαλε που κι αυτος παει καλα οσο ηταν στον ΠΑΟ δεν βρισκανε δυχτια με τπτ, που να θυμηθω τωρα
ποσα αχαστα εχανε ο γκεκας επι ΠΑΟ και ολοι τον βριζανε.Μηπως τελικα αποδεικνυεται οτι ενας καλος παικτης για να αποδοσει αυτο που μπορει χρειαζεται και πολυ καλους συμπαικτες ,που ο γκεκας ποτε δεν ειχε(το ροστερ του ΠΑΟ τα τελευταια χρονια ειναι για κλαματα).#-o :-k :-s

Απο οτι καταλαβα εσυ ψηφισες τους παιχτες. Ποιος επιλεγειι τους παιχτες ???
Ο Λιβαθηνος, ο Βελιτς και κανας μανατζερ. Ποιος επιλεγει αυτους για σκαουτερς ??
Η διοικηση, αρα καταληγουμε οτι φταει παλι η διοικηση.
Να μπει η ψηφος στη διοικηση παρακαλω.

Ο Γκεκας γαμουσε και στον Παναθηναικο, απλα τωρα εχει βελτιωθει σχετικα. Ο Επαλε σερνοταβε στον Παναθηναικο δεν εκανε για αυτην την ομαδα.

Από το λίγο που έχω δει την Μπόχουμ, παίζει πολύ με αντεπιθέσεις και ίσως αυτό να τους βοήθησε να δείξουν τα καλά τους στοιχεία. Ο ΠΑΟ όμως δεν είχε την πολυτέλεια να παίζει έτσι. Ο Γκέκας πάντως και στον πρώτο γύρο έχανε τα άχαστα νομίζω. Κάπου είχα διαβάσει ότι οι Γερμανοί έλεγαν τότε ότι αν είχε καλό τελείωμα θα ήταν έτοιμος για μεγάλη ομάδα όπως η Μπάγερν Μονάχου.

Πάντως, το ότι 2 παίκτες που δεν έπιασαν στον ΠΑΟ, αποδείχθηκαν καλοί, μάλλον σωστή επιλογή παικτών δείχνει. Δεν αποκλείεται και οι υπόλοιποι που τρώνε το κράξιμο, έξω να έδειχναν άλλο πρόσωπο. Δεν πρέπει να είναι το υλικό το κυρίως πρόβλημα του ΠΑΟ νομίζω…

Ειναι και αυτο, δεν γινεται να παιζουν βασικοι οι :Μποβιο, Σεριτς, ο Μπαρμπα-Γκουμας και που και που ο Ρομερο.
Εμενα μου φαινεται οτι και οι παιχτες παιζουν φοβισμενοι λες και τους εχει πει η διοικηση οτι αν δεν κερδιδετε θας σας παρει ο Διαολος.

Ο Γκεκας εχει μονο αισθηση του γκολ και κουτουλια. Παιζει δηλαδη να ειναι ο χειροτερος παικτης που εβαλε γκολ στην Γερμανια. :stuck_out_tongue: Αλλα νταξ, ειναι τοσο αποτελεσματικος που δικαια πηγε Λεβερκουζεν. Αν και πιστευω οτι εκει θα χαθει, μακαρι να βγω λαθος.

είναι δυνατόν αν βγαίνει ο Γκέκας και να λέει ότι ο Παναθηναϊκός ήταν εμπόδιο στην εξέλιξή του???#-o #-o
έλεος ρε παιδιά…έλεος…

Αυτος ειναι ο φετινος παναθηναικος…8O

Ε καλά τα λέει…διώχνεις τον πρώτο σου σκόρερ και ας είναι άμπαλος?

Ο Σαλπιγγίδης πόσες ευκαιρίες έχασε πάλι σήμερα?Ή΄έστω πόσες φορές πρέπει να βγει τετ-α-τετ για να κάνει ένα goal?

Tη μαλακία αυτη την έκανε και ο Ολυμπιακός στο πρωτάθλημα 93-94 που έδιωξε Προτάσοφ στα μισα της περιόδου ενώ ήταν πρώτος σκόρερ και απότέλεσμα?3ος με 14 ισοπαλίες και 2 μόνο ήττες (λιγότερες από την Αεκ που βγήγκε πρώτη)!

Δεν πάω καλά σήμερα… έχω ξεχάσει όλα τα ονόματα. Έναν Πολωνό που είχαμε πρώτο σκόρερ και τον έδιωξε ο Διαμαντόπουλος (νομίζω) πώς τον έλεγαν?

Γιουσκόβιακ και τον έδιωξε ο έξυπνος ο Μπάγεβιτς για να φέρνει Βαρεσάνοβιτς.

Πριν έρθει ο Μπάγεβιτς είχε φύγει. Αποκλείεται να κάνω τόσο χοντρό λάθος…