Φετινός Παναθηναϊκός

Nαι με εισήγηση του Μπάγεβιτς όταν συμφώνησε τέλος Μαίου του 96 με τον Ολυμπιακό.

Ε, βαζελακια. Αν θελετε να δειτε προκοπη κοφτε αυτην την ασυλια που εχει ο Μουνιοθ. Ο ανθρωπος ειναι 6 μηνες στην ομαδα και ενα καλο παιχνιδι δεν εχετε κανει. Δεν μπορει να φταιει ΚΑΙ γι’αυτο ο Μπακε.

βαριέμαι να σκεφτώ τι φταίει κλπ κλπ…ας κάνουν ό,τι θέλουν:wink:

+1, για 2η σερι Κυριακη δεν ασχοληθηκα καθολου, και ειμαι καλα!!!

Ουτε κλεισμενος σε κλινικη να ημουνα!:lol:

Mέχρι πότε να μην ασχολούμαστε όμως?Θα το κάνεις 1,2,3 Στο τέλος θα το κόψουμε το σπόρ να ησυχάσουμε :frowning:

Μεχρι να καψουνε ΟΛΟΙ τοι γηπεδο μπας και κανει καμια σωστη κινηση ο Καβούριας.

Εντάξει κι αν καεί το γήπεδο θα δούμε αλλαγή?Δεν νομίζω…Το θέμα είναι οτι οι οργανωμένοι θα μπορούσαν αν ήταν τόσο δυνατοί και ενωμένοι όπως θα έπρεπε να πιέσουν ώστε να αλλάξουν κάποια θέματα νοοτροπίας και να μην επαναληφθούν κάποια γεγονότα που μόνο μιζέρια δείχνουν και έλλειψη οράματος και αγάπης για την ομάδα.

Το μπάσκετ πρέπει να είναι το φωτεινό παράδειγμα του Τζίγκερ σε σχέση με το ποιούς επιλέγει για συνεργάτες…Δεν γίνεται μια ομάδα (ακόμα κι αν λειτουργεί με όρους εμπορίου) να διοικείται σαν μαγαζί.
Αν μια επιχείρηση δεν με ικανοποιήσει θα αλλάξω και θα αγοράσω απο αλλού.Όμως ούτε θέλει κανείς,ούτε μπορεί να αλλάξει ομάδα…
Πφφφ…κάθε λίγο και λιγάκι τα ίδια…Α ρε αθάνατο 96! :-s

τι να κάνουν μωρέ οι οργανωμένοι?το μόνο που ξέρουν στα δύσκολα είναι να βρίζουν και να απειλούν…

Πάντως οι οργανωμένοι είναι η πλειοψηφία των 2000 - 4000 του μπάσκετ.Το ίδιο στο βόλλευ αλλά και στα ερασιτεχνικά αθλήματα…γυναικείο μπάσκετ/βόλλευ ακόμα και πόλο…

αυτά γίνονται μόνο στην Ελλάδα…να υποστηρίζουν δηλαδή τον ΠΑΟ στο βόλλευ,χωρίς να τους αρέσει το άθλημα κλπ…απλά επειδή είναι ΠΑΟ…δεν γίνονται αυτά ρε παιδιά στις πολιτισμένες χώρες…βόλλευ βλέπουν αυτοί που τους αρέσει κλπ κλπ

Ε τότε προφανώς δεν έχουμε πολιτισμό που ξέρει να εκτιμάει τα αθλήματα.Γιατί αν δεν ήταν και οι οργανωμένοι δεν θα πήγαιναν ούτε οι συγγενείς στους αγώνες βόλλευ και στα υπόλοιπα αθλήματα και είναι κρίμα

ναι,σε αυτό συμφωνώ:wink:
από πότε είχαμε αθλητική παιδεία και δεν το είχα καταλάβει?

Για την ακρίβεια εμείς τη διδάξαμε, άσχετα αν τώρα είμαστε για τα πανηγύρια…

ποιοι εμείς φίλε μου?εμείς είμαστε ΝΕΟέλληνες

akousa kati gia enan portogalo peseiro proponiti…kserete tpt gi auton h einai bake stulaki??

Προτείνω για το καλό όλων των τριφυλλοφόρων να κλειδωθεί αυτό το thread:p

Εγω θελω τον βατραχο, ταιριαζουν και τα χρωματα!

αν και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με τον Μπάγεβιτς,τώρα είμαι κατηγοριματικός ότι δεν πρέπει να έρθει.
έχει διχάσει τον κόσμο σε όλες τις ομάδες,κι από τη Σερβία έφυγε σαν κλέφτης.δεν λέω,μπορεί να τα καταφέρει,αλλά θα προτιμούσα οποιονδήποτε άλλο…όχι ότι θα γιουχάρω στο γήπεδο και λοιπές σαχλαμάρες αν έρθει.

Η διοίκηση είναι η πηγή όλων.Τέλος.Γι αυτό είμαστε τόσο γ.τ.π. (ειδικά φέτος)

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=50564

Ο Εμπεντε ξεσπασε και μιλησε ανοιχτα.