Συναντηση μπουγατσοφαγων!

o Therion σε συνδιασμω με τον led πεταξαν μια ιδεα για συναντηση το Σαββατο μετα τους Saxon.
Ψυνεστε Ψυνεστε? μια που οι συμφορουμιτες της Αθηνας συναντιουντε ας μας μαζευτουμε κ εμεις μια φορα!:drunk:
(αν ειμαστε πανω απο 5 θα κανουμε χιππικο ερωτα:lol: )

αντε πειτε!

Υ.Γ. Grabsody, Laski k startruck θα μεινετε απο απουσιες!:lol: :stuck_out_tongue:

Ζηλιάρηδες… :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Σε θεσσαλονικιώτικο θέμα απάντησε πρώτος ένας Αθηναίος (ή έστω ένας που μένει Αθήνα)!!! :lol:

αστα να πανε…:lol:

Κλείνω όπου να 'ναι 10 χρόνια στην Αθήνα, οπότε κατά κάποιο τρόπο είμαι και εγώ Αθηναίος… :wink: :lol: :lol:

αφού απαντάνε χαλλλλλαρά οι πάνω:lol: :lol:

Πιο πιθανο ειναι να ανεβουμε οι Αθηναιοι στην Θεσσαλονικη μονο για ενα καφε παρα να κανετε meeting !!
χαχαχαχαχα! :stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: :lol3:

Να φατε τη μπζωλη μας, εμεις το μητινγκ θα το κανουμε. Ειμεθα 3 κι αν ερθει κι ο αταλαντος ηθοποιος, 4. Ε, σιγα μη δεν ερθουν κι οι αλλοι.

Οχι, αν ερθουν κι αλλοι θα χαλασει το καρε.:stuck_out_tongue:

Παιδια το Σοφι-κ ζηλευει.

Εγω θα σας ξενερωσω.Μαλλον το Σαββατο μετα τη συναυλια δεν θα μπορω…
Παμε πριν τη συναυλια για καφε κ μετα για μπυρες στη Ναυαρινου??
(Φλωρε Λεντ θα ερθεις στους Saxon ε?)

Οχι και οχι στις δυο ερωτησεις σου.
Η συναντηση μετατιθεται την αλλη εβδομαδα, επειδη ετσι γουσταρω εγω, το 1/3 των μελων που θα παει.

Δε μπορείς να παίρνεις έτσι αποφάσεις! Πρέπει να είναι η πλειοψηφία! Οπότε, ούτε καν σε ραντεβού 2 ατόμων μπορείς να το κάνεις αυτό…οπότε μόνο όταν βγαίνεις μόνος σου που θα είσαι το 100%! :stuck_out_tongue: κρύο…:cold: delete!

Ολα αυτα σε μια δημοκρατια.

Σκατά στον Led Zeppelin!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κλειδωστε το.

+1 ! :thumbup:
:lol:

Yπαρχει κι αλλη λυση… να κατεβειτε Αθηνα εσεις οι Σαλονικοι να παμε ολοι μαζι για γκαιφε!:roll: :smiley:

(Μαλακια?:-s :stuck_out_tongue: )

Όχι δεν είναι μαλακία, το rockwave είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.