Στράτευση και στρατός

Εγώ γούσταρα άπειρα με το γιωτοπάπουτσο. :lol2:

Ο αδερφός μου είναι Αυλώνα διαβιβάσεις και την Παρασκευή τον στέλνουν στο 489 τδβ στη Βέροια. Γενικά είμαι πολύ καλός στο stalking αλλά για το συγκεκριμένο στρατόπεδο δεν μπόρεσα να βρω ούτε ένα πρόσφατο σχόλιο, ποστ σε φόρουμ ,οτιδήποτε.

Αν ξέρει κανείς ας πει, όχι ότι θα αλλάξει κάτι βέβαια, έτσι για τη φάση.

Τώρα που έχει πάει ο αδερφός σου φίλε τι έχει να πει για το 489;; Είναι και εγώ να πάω εκεί μετά το πάσχα και επίσης δεν έχω ιδέα τι παίζει…

ΟΙ ΚΑΨΙΜΙΤΖΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ
ΣΤΗΝ 124 ΠΒΕ ΠΩΣ ΓΛΥΤΩΣΑΝ ΕΝΑ ΘΕΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ

Έλα, εντάξει, μη συγχύζεσαι.

λήξις

Για ενα πραγμα μετανοιωσα στην ζωη μου, που πηγα φανταρος. Εχασα τοσους μηνες απο την ζωη μου κυριολεκτικα για το ΤΙΠΟΤΑ. Στερνη μου γνωση να σ’ειχα πρωτα…

Άντε, επιτέλους ρε Ζορζ, καλός πολίτης ρε!

Φρήκχουντ, τι εννοείς “στερνή μου γνώση”;
Έκανες “λάθος επιλογή” ξέρω γω; :razz:

Ακριβως.
Κοροιδευαν εναν τυπο που το επαιζε τρελος κι ετσι, και πηρε τρελοχαρτο. Για μενα ο καλυτερος ηταν. Μακαρι να ειχα νιονιο να το κανω κι εγω αλλα οταν εισαι 20 δεν εχεις την αναλογη πειρα για τετοιες ευελιξιες…

Χα, κάτι τέτοιο φανταζόμουν.
So much for όλα εκείνα τα “αγανακτισμένα” ποστ σου για την ελληνική λαμογιά :razz:

Κοιτα, το τρελοχαρτο δεν το θεωρω λαμογιά.
Ασε που αν το καλοσκεφτεις, γλυτωνει την υπηρεσια απο τοσα εξοδα.
Ενας φανταρος λιγοτερος, πολλα εξοδα λιγοτερα. Μονο λαμογιά δεν ειναι.

Εξαλλου οι μισοι (και βαλε) εβαζαν μεσο για μεταθεσεις. Αλλου ειναι οι λαμογιές οπως βλεπεις.

όταν ο ελληνας προσπαθεί να δικαιολογήσει κάτι, [I]ΓΑΜΑΕΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ!!![/I]

Μόνο που ο φρήκχουντ αυτή τη φορά έχει απόλυτο δίκιο.

άλλο είπα

Άντε ρε φλώροι! Χάρη στον Ε.Σ. γνωρίζεις μέρη της Ελλάδας, που διαφορετικά δεν θα επισκεπτόσουν ίσως και ποτέ (ή θα αγνοούσες την ύπαρξή τους).
Εντάξει, όταν ήταν 24 μήνες, την εποχή του Φρικχουντ, θα ήταν ζόρι, μετά με 12μήνο, ή τώρα με 9μηνο, παιδική κατασκήνωση…

Ενώ με το να παριστάνεις τον τρελό, δε χάνεις χρόνο από τη ζωή σου. Πιο χρονοβόρο είναι το να παραστήσεις τον τρελό και να απαλλαγείς, από το να πας. Εκεί ποντάρουν.

Εγω που θα παω τριμηνο και παλι δεν ψηνομαι να παω ?

Αυτό είναι δήλωση ή ερώτηση;

18 ηταν, και πιο πριν 21. Φανταζομαι πως πιο παλια θα ηταν πιο πολυ λογικα.

Ναι θυμάμαι το 18μηνο, νόμιζα ήσουν πιο παλιός με το 24μηνο :roll: