Στράτευση και στρατός

Re egw egrapsa kati se off topic.kai elege o gigatron kleiste th malakia kai koroideuan kati alloi,alla den me peirakse toso poly auto.tespa,ama vgei enas kai pei me prosevale to skata stous fasistes tote entaksei!

Άσε που θα μπορούσε να μπει και poll : Σκατά στους φασίστες Ναι ή Οχι :lol: :lol: :lol:

nazi punks fuck off!!!

[SIZE=“5”]ΝΑΙ!!![/SIZE]

ο Τζακ έβαλε λίγο βερμούτ στο ποτήρι του,βάδισε αργά μέσα στις βαριές και απαλές παντόφλες του και ξάπλωσε στο κρεβάτι του…

Ειναι τοσο σοβαρος οσο ειναι και το τοπικ.
Καθεστε και συζητατε γιατι κλειδωθηκε ενα τοπικ με τιτλο “Σκατα στους φασιστες!”:roll: #-o

Θες να μου πεις οτι δεν έχουμε συζητήσει και για λιγότερο σοβαρά ζητήματα? :stuck_out_tongue:

gia pes re rudolf ti enoeis akrivws?

σε ποιο σημείο?

και βεβαια!!! γιατι τι ειναι? κατι ασημαντο??
οι guns n roses ( ειμαι μεγαλος fan αλλα…) ειναι σημαντικοτεροι???
sorry κιολας…

Ολα τα θεματα στο forum μας ειναι πολυ σοβαρα και ειδικα τα Off Topic.
Δεν ειναι σοβαρο το “Πως τον εχετε ονομασει?”
Για πειτε μου…

Den mporw na katalavw giati tsantizeste toso poly orismenoi?ok den 8a ksanavrisw tous fasistes!!!opois exei thn muga…

μπαινεις στο κλιμα σιγα σιγα… καυστικος…

επεράσαμε όμορφα όμορφα όμορφα:tomato:

Kalytero den 8a htan apo to na krazate na mhn grafete kan se topic pou den goustarete?

όλα αυτά, ενώ μπορούσαμε να φτιάξουμε ένα thread: “ποια είναι η γνώμη σας για την ακροδεξιά”
όπου σίγουρα όλο και κάποιος θα έγραφε σκατά στους φασίστες:p

Σωστό κι αυτό…βγαίνουμε και off topic κάτι που είναι ενάντια ας πούμε στους κανονισμούς του forum :stuck_out_tongue:

λοιπον, on topic: οι φασιστες απλα δεν εχουν λογο υπαρξης… (φασιστικο ακουστηκε ε???)

Re furor eisai poly dhmokraths!Apla oi fasistes prepei na pe8anoun oloi vasanistika!

Kοίτα κι αυτό είναι ένα θέμα συζήτησης…Κάποιος λόγος ύπαρξης υπάρχει σίγουρα.Δεν είναι ένα φαινόμενο που έρχεται απο το πουθενά…απο κάπου ξεκινάει και κάπου καταλήγει.Για άλλους είναι ιδανικό για άλλους είναι απλά με μια λέξη σκατά.Όπως συμβαίνει με κάθε ιδεολογία