Ερώτηση!

α φασαρία δλδ. οχου (αυτή η λέξη που τονίζεται?)

αμάν ρε παναγιώτη, με τις απαντήσεις σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για ριξε μια ματια εδω, μπορει και να βοηθησει!!:slight_smile:

φχαριστώ! :smiley:

ερώτηση Νο 2: Γιατί βγαίνουν αυτές οι φρασούλες κάτω από το όνομα του κάθε γιούζερ? Πχ σε μένα γράφει τώρα learning the notes… :-k

Όταν θα φτάσεις τα 100 posts θα γράψει “Disturbing neighbourhood”, μετά τα 200 “Forming school band” κ.τ.λ. και γενικότερα όσο περισσότερα posts κάνεις, τόσο θα ανεβαίνεις βαθμίδες!

αααααα. :slight_smile:

Μας κουρασες Φενια…Ολο ερωτήσεις είσαι…:lol: :stuck_out_tongue:

:eek: :eek: :cry: :cry: :yesmaster:

είσαι οφφ τόπικ ε, εδώ κάνουμε ερωτήσεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

έλεος με το σπαμ παιδιά. αφήστε το τόπικ ήσυχο. και την ΑΕΚ ήσυχη

Aπο τη στιγμη που μια σειρα προβαλλεται απο ελευθερο καναλι (αμερικανικο) γιατι δε μπορουμε να ποσταρουμε ριπαρισμενα επισοδεια? (ή μηπως μπορουμε?)

Και τα τραγούδια παίζονται από ελεύθερους ραδιοφωνικούς σταθμούς, οπότε κάνε τη σύγκριση :wink: 8)

Σωστος.

re paidia tha ithela na me voithisete sto eksis .exo rotisei pantou kaneis omos den mporei na mu dwsei mia siguri kai ypeythinh apantisi.Rotao loipon ti paizei me to orio sta xronia foithshs pu exun thespisei . polloi mu lene oti isxuei to v +2 alloi mu lene oti tipota den exei allaksei akoma alloi oti su dinun ta diplasia xronia kai kati tetoia.tha to ektimusa idiaitera an kapoios mu apantuse me mia parapanw dosi sigurias .eimai kai ego foithths alla logw epagelmatikwn ypoxrewswen den mporw na parakoluthw .e kai lew mias kai katafera na mpw einai krima na me tzasun.prokatavolika eyxaristw

Μαλλον θα εχει ξαναερωτηθει αλλα βαριεμαι να ψαχνω: αν καποιος που εχει κανει εγγραφη ξεχασει τον κωδικο του γινεται να του τον στειλετε με καποιο τροπο στο email του ή να φτιαξει νεο κωδικο κρατωντας ομως το ιδιο username?:-s

Από την παρακάτω διεύθυνση δίνετε το e-mail με το οποίο κάνατε registration και σας στέλνονται οδηγίες :wink:

http://www.rocking.gr/modules/forum/login.php?do=lostpw

OK, thanks!:slight_smile: Bασικα για μια φιλη ρωταω, οποτε θα της στειλω το link και ελπιζω να τα καταφερει!

Μπορω να βαλω σαν αβαταρ τον φιλο του Κωστη?:-s :-s

όχι

το λένε όλοι

όχι


Δεν το βαρεθήκατε ρε παιδιά?

Τι λέτε για μια αλλαγή??:smiley: :smiley:

το έχω πει εγώ να βάλουμε το προσωπάκι μου