Ερώτηση!

Από το imageshack (όπως σου είπε η Σοφία) κάνεις cut το τελευταίο link (αυτό που λέει “Direct link to image”) και το κάνεις paste εκεί που σου είπα! :wink:

ευχαριστώ πολύ παιδιά :smiley:

Και εγώ έχω μία ερώτηση να κάνω.

Τα emoticons, κάθε φορά ανακατεύονται? Ακόμα δεν έχω καταφέρει να μάθω που βρίσκεται τι και σήμερα έτυχε να βάλω σε 2 διαφορετικά ποστ το : :bow2: και τη μία το βρήκα στην αριστερή στήλη και την άλλη στη δεξιά!!! Τώρα το βρήκα πάλι στην αριστερή…8O 8O

Ναι γίνεται αυτο και μου τη σπάει κι εμένα… :lightsabre:

Επίσης αυτά τα 2 :oops: :bow: πρέπει να βρίσκονται δίπλα ---->

Παραπονιάρηδες, το κάναμε κι αυτό. Τώρα δεν πιστεύω να πείτε ότι σας πειράζει και η σειρά που έχουν :stuck_out_tongue:

μισό να δω…

:respect: :respect: :bow:

Σε ευχαριστούμε πανμέγιστε kourou!!! Είθε οι ημίθεοι να έχουν την ευχή σου!!!

Α, όντως γινόταν αυτό! Έλεγα μήπως είχα χαζέψει εγώ! :lol:

¶σχετο: Αυτοί που μπένουν στο forum ως επισκέπτες, μπορούν να ψηφίσουν στις δημοσκοπήσεις που κάνουμε??:-k

Όχι, μόνο οι registered.

Ωραία τότε κάνω πρόταση να μπορούν όλοι! Πιστεύω θα είχε πολύ περισσότερο ενδιαφέρον:wink:

Έχω την εντύπωση πως θα γίνει μπάχαλο, μιας και όλοι όσοι δεν είναι γραμμένοι θεωρούνται “επισκέπτες”, δηλαδή μπορούν να ψηφίζουν πολλές φορές.
Η διαδικασία εγγραφής είναι απλούστατη πάντως, ούτε 3 λεπτά δεν παίρνει. Οι ενδιαφερόμενοι ας σπεύσουν 8)

Ναι αλλά το ίδιο ισχύει και για το κεντρικό poll του site:wink:

Δεν είναι το ίδιο, καταρχήν γιατί στο κεντρικό δε μπορεί κάποιος να ψηφίσει δύο φορές απανωτά. Δεύτερον, δε ζητείται εγγραφή για να έχει κάποιος πρόσβαση στο κεντρικό site. Τρίτον, τα polls του forum έχουν συνοδευτικό χαρακτήρα, τουτέστιν μία ψήφος χωρίς κάποια επεξήγηση για την επιλογή της δεν έχει λόγο ύπαρξης. Όποιος θέλει να ψηφίσει και να πει την άποψη του πάνω στο κάθε θέμα, ας κάνει εγγραφή.

Έστω… Εμένα πάντως θα μου άρεσε τα poll που φτιάχνω να είναι σαν το κεντρικό poll και να ψηφίζουν πολύ περισσότεροι… Μπορεί να είναι 3 λεπτά η εγγραφή, αλλά πολλοί δε θα το έκαναν… Απόδειξη ότι σχεδόν πάντα οι επισκέπτες στο forum είναι διπλάσιοι ή τριπλάσιοι από τα μέλη…

Ναι αλλά δεν είναι αυτό το νόημα των polls του forum.
Το forum είναι μια “κλειστή” κοινότητα όπου εκτός από επιλογές σε μια ψηφοφορία ακούγονται και απόψεις. Για συμμάζευμα αυτών των απόψεων έχουμε τα (συνοδευτικά) polls. 8)

Symfwnw se ayto pou les kourou.

Ψάχνω ψάχνω ένα thread να ρωτήσω κάτι… οι πρώτες σελίδες αυτού του εδώ δεν υπάρχουν…:lol: :lol: :lol:

Αλλά οκ μετά σοβαρεύει το πράγμα και νομίζω βρήκα μέρος για να κάνω την ερώτηση μου χωρίς φωτό με τον τυπά από τους 300!!

Δε ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας παιδιά άσχετη είναι η ερώτηση μου!
Έχουμε spam πόντους???
Είναι κάτι σαν τους πόντους στο δίπλωμα?

είναι κάτι σαν τους πόντους στο καλσόν…?:stuck_out_tongue: je sais… :cold:

Mα ας μου απαντήσει κάποιος και μένα…:frowning:

Οι πρώτες σελ’ιδες δεν υπάρχουν…
Ένα emoticon που βάραει το κεφάλι του στον τοίχο που υπήρχε παλία ήταν χρήσιμο.Παίζει να επιστρέψει;

πώς γίνεται να ποστάρω μία φωτό που έχω μεσα στον υπολογιστή μου?

πρέπει να την ανεβάσεις κάπου, αλλιώς δεν γίνεται.

πχ στο imageshack.

αμαν ρε φένια, με τις απορίες σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: