Στοιχημα

λεβερκουζεν-αταλαντα επαιξα για το σκ… μ’αρεσουν κ οι ασοι των αμπερντιν κ τορινο…

απο τους 3 που είναι ψηλά στην αγγλια, βάλτε και κανέναν να μην κερδίσει σήμερα…

Επαιξα και τα νεφρα μου στο διπλο της Ρεαλ μεσα στην Ατλετικο

Λιλ 2
Παρμα 2
Αστερας 1
ΠΑΟΚ 2

Ενταξει μας κανει πλακα η πουτανα η Ρεαλ

δυο σερι κουβαδες απο γερμανια… κ πανω που λεω να κοψω τη μπουντεσλιγκα βλεπω την αλλη αγωνιστικη 3 πολυ καλα ματσακια,γκλαντμπαχ,λεβερκουζεν,σαλκε…:wacko:

Μιλαν,Γανδη,Λα Κορουνια,Ατλετικο Μαδρ, Φιτεσε
ολα διπλα

Μετα απο καιρο φορτωσα τον ασσο της Ναπολι σημερα

Η κατηφορα δεν εχει τελειωμο… 5ος σερι κουβας , με λεβερκουζεν το σαββατο ( μακαρι να φαει 7-8 γκολ απτη μπαγερν) την ειχα μαζι με λιλ που κερδισε ανετα… γι αυτο το σκ εριξα δυαδα ρεν 1 (παιζει δυνατα κ ο τοιβονεν για anytime scorer) κ μιλαν 1… αντε να σηκωσω λιγο κεφαλι…

3-0,4-0 ακριβες σκορ τη Μαντεστερ αλλα θα μπορουσε ανετα να ειχε φαει ενα στο πρωτο ημιχρονο

ταμειο εχθες και με ενα ποσο απο τα κερδη για σημερα
Τοτεναμ 2
Γιουβεντους 2
Ναπολι 1

Μεγαλη πουστια φιλε machine head. Για την ισοφαριση της Μπεφικα λεω στο 95! Σε γαμησε κι εμενα, με γαμησε κι εμενα που το ειχα 2-3 γκολ (και ηταν 1-0 μεχρι το 80 περιπου). Το ειχα παιξει μαζι με Χ ημιχρονο Φιορεντινα και 2 Σεβιλλη (ειναι 0-1 στο ημιχρονο)!

καλα παει η τετραδα που εριξα χτες με στουτγαρδη, ναντ, τοτεναμ, ατλετικο… τα δυο τελευταια ειναι κ το καλο δελτιο μου για σκ…

Ασσο ρεαλ για σημερα μαγκες μου

ο οπαπ δεν προλαβε να βγαλει το νεο κουπονι κ εριξε ηδη τις αποδοσεις πλατανια κ βεροιας…:lol: επισης αυτα τα δυο ματς ειναι σε τριαδες, βαλανε κ αλλα δυο σε τριαδες για ξεκαρφωμα… γινονται τα ιδια με χτες… στη stoiximan πλεον βρισκονται σε εξευτελιστικες αποδοσεις ενω στη βετ365 δεν εχουν ανοιξει καν τα ελληνικα…

καημενε απολλωνα σε φαγαν τα κυκλωματα!!!


μου ανοιξε χθες

Ωραιος ρε μαγκα!!!

ωραιος ο κεννυ!!!

επιτελους εσπασε η γκινια την κυριακη που επιασα δυαδα κ τετραδα!!!
θα παω για τα λιγα μεσοβδομαδα, εριξα δυαδα ρεαλ-ιντερ κ τετραδα ρεαλ-ιντερ-λεβερκουζεν-γκροιτερ(περασε το απογευμα)…

Εγω φορτωσα Σιτι σημερα και ηδη προηγειται απο το 2 λεπτο 0-1 με Τζεκο

Γεια χαρά παίδες,
Σχετικά καινούργιο blog με προγνωστικά στοιχήματος.Μέχρι στιγμής είναι έγκυρο και τα πάνε καλά τα παιδιά.Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά.

http://frogbet.blogspot.gr/