Στοιχημα

Εγω φορτωσα Σιτι και Παρι ξεχωριστα

ken μαλλον θα σ’ακολουθησω με σιτυ γιατι τωρα ειδα οτι η βετ365 δινει το κλασικο μπονους των μεγαλων αγωνων… και σιτυ οβερ 1,5 για το λαιβ… :wink:

Ωραιος ο dr love!!!

Λοιπόν έχω 2 μεξικάνικα άσους στο [B]1.66[/B]
[B]Τιχουάνα[/B], βρώμικη ομάδα, χρειάζεται βαθμούς, δεν αστειεύεται εντός, θα πάρει και τα σφυριγματάκια της. Έπεσε από 1.80+ λόγω πιέσεων. (22/2)
[B]Τίγκρες[/B], είναι τελευταία στο πρωτάθλημα κατά τύχη και κατά λάθος προγραμματισμού, έπαιζε στα πρώτα ματς χωρίς στράικερ γιατί δεν είχε!!
Στο προηγούμενο ματς αν κατάλαβα καλά μπήκε και ξεκίνησε δουλειά ο τύπος. Έχει από τα καλύτερα ρόστερ.
Επίσης παίζει και με τη χειρότερη ομάδα του πρωταθλήματος, την Βέρακρουζ.
Και αυτό έπεσε από 1.70 που ήταν χτες, και προχτές ήταν 1.80 (23/2)
edit:
Σημειώστε και ένα φιλικό με πιθανό στήσιμο για σήμερα:
Νταουγκάβα Ρίγα(Rigas) - Κάλιου(Kalju)
γελάει η πλάση, παίζουν μια Λετονική με μιά Εσθονική. Η βαλτική είναι πολύ βρώμικη.
Στο 1.57 το over 2.5, ωστόσο πρέπει να δούμε τις πιέσεις πρώτα. Μέσω betfair μπορεί κάποιος να δει πόσα λεφτά παίχτηκαν σε κάθε αγορά, αλλά νομίζω σε εμάς δεν είναι διαθέσιμο το site.
Αν δείτε π.χ 500 ευρώ στα σημεία 1Χ2 και 10.000+ στο over, παίξτε σπίτια, αμάξια, τα πάντα. Και ρίξτε και ένα ψιλό και στο Over 3.5.
Μόνο χτες, ξετρύπωσαν κάτι παιδιά 2 τέτοιες περιπτώσεις παρακολουθώντας τζίρους. Χάμαρμπι εναντίον μιας Αρμένικης 4-4, με 2 πέναλτι η Αρμένικη(που ήταν αουτσάιντερ) και ένα γκολ-οφσάιντ που ο επόπτης σήκωσε σημαιάκι αλλά ο διαιτητής το άφησε.
Και το άλλο ήταν της Γκέφλε με μια ακόμα, 1-2 ήρθε και τα 2 στην Κύπρο παίχτηκαν, δεν ξέρω αν και το σημερινό παίζεται εκεί.

Το “στημένο” over του φιλικού ήδη έπεσε 3 ώρες μετά στο 1.36 από 1.57 με τις υπόλοιπες αγορές να μένουν ανέγγιχτες.
Χμμ…
Όσοι θέλετε χτυπήστε ένα O3.5 στο live που θα ανοίξει σε μια ώρα, γιατί δεν σας βλέπω να θέλετε να ρισκάρετε στο 1.36 που θα χρειαστεί πολλά φράγκα.

Μαλακα σοβαρα μιλας τωρα? Μιλας για αποδοσεις του 1,50 ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΤΣ?
Και στημενο να ναι, και να μην κατεβει να παιξει καν η μια ομαδα, και να παιζουν παιδακια του δημοτικου με την Γ Λυκειου, πλακα κανεις τωρα?

ρε μαλάκα δεν ξέρω καν ποιοι παίζουν. Μην είναι στημένο λέω.
Χτες είχε 500 ευρώ στο 1Χ2 το ματς της Χάμαρμπι με την Αρμένικη.
Και 140.000 ευρώ στο Ο2.5. 4-4 με 2 πέναλτυ και γκολ οφσαιντ καταφανέστατο.
Και μόλις ζήτησα από έναν να μου δώσει μια εικόνα, ΟΚ δεν είναι στημένο μάλλον. 1.2 χιλιάρικα όλα στο Ο2.5 αλλά είναι πολύ λίγα.

5 η αρσεναλ στην στμαν,θα τιμησω

Και εγω τιμησα Αρσεναλ σε τετοια αποδοση και ας το χασω

Μετα το χτεσινο κουβα απο την κεμπριτζ κ τη σιτυ λεω να περιμενω το σκ για σοβαρο στοιχημα… το μονο που θα παιξω ειναι ενα fun bet αρσεναλ οβερ1,5 κ μιλαν οβερ 1,5 σε δυαδα

Για αυριο εριξα τριαδα τσελσι, γκλαντμπαχ, μαρσειγ

τετραδα
Κλαμπ Μπριζ,Μιλαν,Τοτεναμ ,Κοπενχαγη

Στα μεξικάνικα που είχα δώσει, δυστυχώς τον ήπιαμε με την Τιχουάνα, πέρασε μόνο η Τίγκρες.
1/2 λοιπόν

το σουκου μου την εκανε η γκλαντμπαχ που κερδιζε 2-0 στο ημιχρονο, ισοφαριστηκε στο 82 κ μου χαλασε την τριαδα ενω τα αλλα δυο (τσελσι,μαρσειγ) περασαν με γκολ στο τελος…

για σημερα επαιξα γιουναιτεντ (στο 2,25 το παιζεις παρ’ολα τα χαλια της φετος) μαζι με τον ασο της βασιλειας μεθαυριο… καλοι μου φαινονται και οι ασοι των στιβενειτζ,σκανθορπ,
εριξα και ενα φαν μπετ και τα 4 με χαντικαπ (-1), αποδοση 180… :stuck_out_tongue:

Μαντσεστερ γιουν 2 μονο

και σε αλλο δελτιο με
Κεμπριτζ 2
Ρεξαμ Χ2

Φορτωσα τρελα Γιουναιτεντ σημερα

ωραίος.
Για τον moyes πόσες φορές θα το πούμε φέτος;

Ασε δεν το περιμενα με τιποτα λεω ο μονος στοχος που τους εχει μεινει ειναι το τσου λου του πουστη θα κερδισουν αλλα αυτο το πραγμα που βλεπουμε ουτε ομαδα ερασιτεχνικου δεν ειναι

Τους γαμας ή δεν τους γαμας;! Επρεπε να μπουν 2 γκολ στις καθυστερησεις, ετσι;
Ηταν το αποκορυφωμα του Φεβρουαριου, που γενικα με εχει παει γαμιωντας!:frowning:

Οχι ρε φιλε κριμα να το χανεις με τετοιο τροπο