Στοιχημα

στοουκ κ μονακο κ ας μην παιξει ο φαλκαο, στο 2,55 τη μονακο δεν τη βρισκεις καθε μερα

ραπιντ βιεννης κ ρεν εχουν τυχη

Zυριχη και Σπορτιγκ Λισαβ.

Ηθελα να παιξω την Τουλουζ και ο μαλακας δεν προλαβα.Τσαμπα λεφτα εχασα

διπλα ζενίτ+σέλτικ 5 απόδοση;

σε ποια εταιρια?

παλιορουφιανα φεγενοορντ να σαπισεις στην κολαση

ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, 2 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ

Δε το πιστευω οτι αυτοι οι ανθρωποι πληρωνονται για να παιζουν ποδοσφαιρο. απλα ψαξτε highlights, δεν ειμαι τρελος.

BET365
η δυάδα έπιανε 5, την έχασα φυσικά με την ανάπηρη τη σέλτικ.

καλά άμα έβλεπες ΠΑΟΚ χτες τα ίδια θα λεγες.

εγώ πάντως έβγαλα χτες 10 απόδοση 4άδα παρολί, αλλά κλασικά κερδίζω μόνο όταν παίζω ψιλά γαμώ.
Έλφσμποργκ-0.25(ισοπαλία lose half bet)
Ελσίνκι 1Χ
ΠΑΟ 1
Αστέρας 1DNB

Ισοφαρισε η Σαντερλαντ και φορτωσα το διπλο της Γιουναιτεντ μολις τωρα!!!

χειροτερα απο περσι φαινεται παει η Γιουναιτεντ
στα δευτερολεπτα δεν προλαβα να την πονταρω και επαιξα την Μπριζ που χάνει κι αυτη

περασε με τα χιλια ζορια η μονακο (χαμενο πεναλτυ στο 0-0 κ δοκαρι στο φιναλε η ναντ) κ περιμενω τον ασο της σιτυ για καλο ταμειο, μιας κ δινει κ μπονους για το συγκεκριμενο ματς η βετ365

Δεν γαμιεσαι μωρη πουτανα Γιουναιτεντ

…αυτό δεν κάνει μέχρι στιγμής:p :slight_smile: :!:

καλο το ταμειο χτες αλλα θα μπορουσε να ηταν κ καλυτερο αμα δεν ειχε γαμηθει η χερτα το σαββατο κ ειχε περασει κ η τετραδα μου… 2-0 στο 47 κ στο διλεπτο 51-53 ειχε γινει 2-2 κ εληξε ετσι…

παμε για τα ευρωπαικα τωρα… με μια πρωτη ματια η προκριση της ναπολι κ ο ασος της τβεντε φαινονται καλες επιλογες

Μάλμε +1(no bet σε ήττα με ένα γκολ) @2.05
Λεβερκούζεν -1,25(lose half bet σε νίκη με ένα γκολ) @1.57
σε δυάδα 3.2 περίπου

ανετο γκολ-γκολ και over στο Μπιλμπαο- Ναπολι
μικρο ταμειο αλλα ειναι ταμειο

yolo
μεγάλη μάλμε
παρέα με ένα πολύ ψιλό στην Λέιτον από περιέργεια που ήρθε στο 88

εγω 4αδα με ασσο Μπιλμπαο και no goal Μαλμε-Αρσεναλ-Λεβερκουζεν.

ντάξει κακό bet το no goal της Μάλμε. Ούτε στο 2.70 δεν θα το παιζα.
περίμενες clean sheet της Σάλτσμπουργκ;

πέρασα και Ρίβερ+Οβερ 2.5 στο 2.60 τώρα το βράδυ, όλα κομπλέ, για αύριο έχει μπόλικο Europa με τα κέρδη

ναι ρε προφανως, η μαλμε οσο ειχα δει απο σουηδικο και ευρωπαικα ματς ηταν να την κλαινε οι ρεγγες. εντελως τυχαια νικη αυτο το ματς, το παραδεχομαι. απ την αλλη ειχα πιασει και το under με την Καραμπαγκ στην Αυστρια οποτε μαλλον με πανε τα τρελα πονταρισματα στη Σαλτσμπουργκ.

Για το ουεφα αυριο τι βλεπεις? Το 2.65 στο διπλο της Σοσιεδαδ μονο εμενα μου φαινεται υπερβολικο? λεω να το κολλησω μαζι με under παοκ, ιιιισως διπλο της αφηνιασμενης γιουνγκ μποις και καμια αλλη αλχημεια

Metalist ίσως(καλό και το under, αφού έληξε 0-0 το πρώτο);
Rapid Vienna άσος η πρόκριση(δίνει παραπάνω) πιστεύω είναι καλό.
Από την άλλη έχουμε και έναν ΠΑΟ χωρίς Μπέργκ και Τριανταφυλλόπουλο.
Οι Δανοί αν και ξυλοκόποι δεν θα το βάλουν κάτω και θα ανοιχτούν, ο ΠΑΟ παίζει με Καρέλη επίθεση, οπότε στις αντεπιθέσεις θα προσπαθήσει να χτυπήσει.
Γκολ-Γκολ ή Over το ματσάκι αυτό, θα αποφασίσω μετά

Τώρα για ΠΑΟΚ, πιστεύω θα κρατήσει το 0 σήμερα.