Στοιχημα

να ξέρω να μην παίξω γιούνγκ μπόις στο λάιβ να κερδίσει

ναι ρε τελικα δεν επαιξα τιποτα απο ολα αυτα :lol: . πρωτον δεν ειχα καταλαβει ποσο υπερβολικα χωριο ειναι η ζιμπρου, δευτερον τη σοσιεδαδ την πονταρα no goal γιατι διαβασα οτι κατεβαινε χωρις επιθετικους, κολλησα και αλλα 2 no goal απο διπλα και πληρωθηκα κατι ψιλα γιατι δεν πονταρω και πολλα. γιουνγκ μποις 11 ατομα μεσα στο τερμα, παλι καλα που δεν το ριξα.

τωρα ξαναδιαβαζω και τις προτασεις σου. ξεκωλιαστηκες.

δεν το λες ότι ξεκωλώθηκα, βέβαια δεν έπαιξα μέταλιστ, από τις 7 επιλογές μου ήρθαν οι 4, οπότε δεν πήρα φράγκο και φυσικά, ΟΛΕΣ γαμήθηκαν στα τελευταία λεπτά… Αυτή η Ραπίντ η πουτάνα, 10 φορές την μίσησα παραπάνω.
Είχα παίξει ΠΑΟΚ με όβερ, όβερ ΠΑΟ, [COLOR="#FF0000"]γκολ-γκολ Τραμπζονσπορ/COLOR, Σπάρτα Πράγας με Οβερ, Ζάγκρεμπ άσο, [COLOR="#FF0000"]Ραπίντ με Όβερ(3-3…)[/COLOR], [COLOR="#FF0000"]γκολ-γκολ Γκλάντμπαχ[/COLOR](7-0 και η Σαράγεβο όντως είχε πολύ καλές φάσεις #-o )

εντωμεταξυ δε ξερω αν παρατηρησες τα νευρα για την φεγενοορντ πιο πισω, εχει δωσει αλλους 2 επισημους αγωνες, με Ουτρεχτη και ο επαναληπτικος με τη Ζορια, εντος εδρας και τα 2. Και στις 2 περιπτωσεις ημουν ακομα εκνευρισμενος απο το ποσο ΗΛΙΘΙΟΥΣ παιχτες εχει αυτη η ομαδα και ηθελα να γραψω ολοι κοντραρετε αυτη την ομαδα για το θεο, αλλα λεω ας μη στειλω κανενα που διαβαζει το θρεντ κουβα επειδη ειχα νευρακια. Ουτρεχτη 1-2 με ανατροπη, Ζορια Λουανσκ 3-3 και νομιζω και στις 2 περιπτωσεις τα Χ2 εδιναν κατι 2μισαρια. πραγματικα απαραδεκτη ομαδα, οπου την πετυχω ξανα εκτος εδρας την ξεσκισα, δε πα να παιζει και με τον Αιολικο. για σημερα λεω να απεχω, εκτος αν παιξω κλασικους ολλανδικους ασσους με καμια ντορτμουντ στηριγμα.

α επισης καλοβλεπω no goal βαλενθια μαλαγα, η μαλαγα ειναι πιο αντιποδοσφαιρικη και απο την κερκυρα.

χαλαρα σημερα σε πονταρισμα
Μαρσειγ ,Ντορτμουντ , Ντανταλκ και Χ το Σαντα Κρουζ-Ατλ.Γκοιανιενσε

4-3 κέρδισε ρε με γκολ στην τελευταία φάση την Ζόρια.
Σήμερα έπαιξα εγώ όμως ολλανδικούς άσους και πήγα ένα σχετικό ταμείο, με 10 ευρώ πήρα 23
Έρεμπρο over
Χελσινγκμποργκ G/G
Den Bosch 1
Go Ahead Eagles 1(ίδρωσα)
4άδα αυτά και την κάθε χώρα μόνη της δηλαδή σε 2 2άδες.
Επίσης πήγα κουβά και γιατί έμπλεξα με Ρωσία, δηλαδή:
Τέρεκ over
Erebro over
Dortmund 2(@1.72)
Aalen 1DNB
Academica 1(1-1 είναι τώρα στο 60’ αλλά νομίζω θα το πάρει το ματς)
απόδοση κάπου 35, με το DNB της Άαλεν θα πήγαινε στο 16, ε τέλοσπαντων, πάλι έφτασα σχετικά κοντά

Ωχ θα ιδρώσεις τώρα που έχουν έρθει τα 3 και περιμένεις μια ισοπαλία

σιγα μην περιμενα,επεσα για υπνο
αλλα το εχασα

2o ακυρωμενο γκολ για την γραναδα. οκ.

Edit ΤΩΡΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ, ΜΕΤΡΑΕΙ?
edit, τι μιλαω, αφου το ξερω οτι ειμαι ο μαστερ του Χ στο 90’. γυρω στο 5λεπτο που ταξιδευε η μπαλα επρεπε να σας κοψει να μαρκαρετε καναν αντιπαλο αλλα οχι, θα τη διωξει ο θεος.

η Ρεαλ με τσακισε εχθες [-X

Αυτό το Σ/Κ ήταν Βατερλό, πόνταρα κάπου 23 και πήρα πίσω μόνο 8 με τρεις άσους: Ουάσινγκτον, Σπορτ ρέσιφε, Ουντινέζε 5.75 η 3άδα στον ΟΠΑΠ.

μαλλον πρεπει να το παρω αποφαση και να το γυρισω σε τριαδες, γιατι ένα 90% των δελτιων μου καταληγει 3 στα 4 :stuck_out_tongue: οκ, θα πληρωνει λιγοτερο γιατι πονταρω και ψιλα αλλα γουοτεβερε, δεν τα ειχα και χθες. σημερα αποχη μαλλον.

Αυτο που λες το ειχα σκεφτει κι εγω, αλλα τοτε επιανα 2 στα 3! Δεν υπαρχει ελπιδα! Χαχα!

Σημερα μονο αποδεκτο Γκροιτερ-Σαν Παουλι οβερ!

Χθες σχεδόν βγήκε η τριάδα. Λίγο το χάντικαπ μας τα χάλασε αλλά και πάλι μικρό κέρδος υπήρξε.

Σημερινό trixie με αρκετό ρίσκο:
Κρου - Ροτσντειλ 2
Γουιμπλεντον - Σαουθεντ 2
Σκανθορπ - Τσεστερφιλντ 2

2 ημιχρονο 2 τελικο Ατλετικο για σημερα

συμφωνω με KEN. με τρωει απο την προηγουμενη βδομαδα, αλλα ξερεις πως ειναι οταν παιζεις εναντιον στην ομαδα σου.

βρισκει κανενας αλλος το 3μιση της αρσεναλ απεναντι στην κουτσουρεμενη ντορτμουντ υπερβολικο? ελεγα να το ριξω μαζι με διπλο λεβερκουζεν, 2/2 παρι απο τα αυριανα. ισως και κανενα no goal λιβερπουλ αν ψηθω για 4αδα. Βρισκω λιγο υποπτο και το 3.60 στο διπλο της δαιμονσιμενης ζενιτ απεναντι στη μπενφικα που στο ντερμπι με σπορτινγκ δε μας τα πε και πολυ καλα

Λεβερκουζεν 2
Ατλετικο Μαδρ. 2
Μπενφικα- Ζενιτ goal/goal

Μαλλον μας κανει πλακα ο θεος.Δεν εξηγειτε αλλιως

ευτυχως χτες δεν επαιξα γιατι θα επεφτα πανω στη γαλατα… την απεφυγα κ στο λαιβ γιατι ειδα βασει στατιστικων οτι δεν επαιζε καλα, επαιξα στο ημιχρονο γιουβεντους κ λιβερπουλ οβερ 1,5 στο 1,83 κ τα δυο κ κατι ψιλα βγηκαν

σημερα παω με μπιλμπαο, θεωρω δυσκολο να ξαναφυγει η σαχταρ απ’τους βασκους οπως περσι, περσι φανηκε η απειρια της σοσιεδαδ, η μπιλμπαο θα μπει περισσοτερο υποψιασμενη…
λογικα το δευτερο θα ειναι το διπλο της παρι αλλα με προβληματιζει οτι δεν εχει κερδισει ακομα εκτος εδρας στο γαλλικο πρωταθλημα.

καλο φαινεται κ το διπλο της ντιναμο στη λεωφορο αλλα θα περιμενω να δω εντεκαδες μηπως αφησει κανεναν παιχταρα εκτος, στο 2,70 αξιζει το ρισκο

Με την Μπιλμπάο θα πάω και γω σήμερα, αλλά δεν έχω δει κάποιον που να μη την έχει ποντάρει! Μακάρι να βγει. Μαζί με 2-3 γκολ Ρόμα και Γ/Γ το Μπάγερν - Σίτι.