Στοιχημα

Και εγω Μπιλμπαο για σημερα.Dr Love δεν παιζει ο Βαλμπουενα αυριο απο την Ντιναμο.Εγω για χηναρι το βλεπω το παιχνιδακι

ολοι Μπιλμπαο παιξαμε σημερα?
το χω συνδυασει με Παρι και Μπαγερν

Μας εφαγε η μπιλμπαο σημερα… αυριο θα περιμενω στο λαιβ ντιναμο κ ναπολι κ αν αξιζει θα ριξω τπτ ψιλα

Αρσεναλ κ πAnthrax για δυαδα κ μαζι με αστερα κ μονακο για τετραδα

Μας τα εδωσε η Μαρσειγ και μας τα πηρε η Ντορτμουντ. Σιχτιρ!

Ασσο Σιτι και διπλο Παναθηναικο για σημερα

μας εφαγε η Ιντερ και η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ εχθες.
σημερα τιποτα

Καιρο ειχα να πιασω δυαδα κ τετραδα το ιδιο σκ, ο μεγαλος ιγκορ με το ευστοχο πεναλτυ με πληρωσε… απο τωρα μου χει γυαλισει το 1,80 της λατσιο με την ουντινεζε την πεμπτη… ειχα τσεκαρει κ εσπανιολ αλλα στο 1,66 δεν το ακουμπαω, εξαλλου ειναι κ τελευταια στη βαθμολογια… στο 2,00 το συζηταγα … στα υποψιν κ ο ασος της μπαστια στο 2,20 αλλα η ναντ φετος δεν τρωει ευκολα γκολ κ παρολο που εχει παραδοσιακα δυνατη εδρα φετος εχουμε δει απο “καστρα” να περνανε ομαδουλες για πλακα σε ολα τα μεγαλα πρωταθληματα…

Μας γαμησε η Σιτι και μου εσπασε την δυαδουλα η πορνη

Γιατί ρε Σάλκε μου έσπασες την εξάδα :frowning:

Πιάνω 4-6 γκολ Μπάγερν, όβερ Μίλαν και χάνω την Άρσεναλ που την είχα 4-6 γκολ και ήταν 1-2 από ημίχρονο. [-X

αναμεσα σε ρεν κ μπαστια ευτυχως επελεξα τη δευτερη για δυαδα με τη λατσιο γιατι η ρεν εφαγε 3 στην εδρα της απ’την τουλουζ… αιντε να δουμε τι θα γινει αυριο…
3,60 ο πανθραξ με μια αεκ που εχει παιξει ενα επισημο ματς? σε καποιο συστημα θα μπει… :wink:

διπλο σαουθαμπτον
ασσος σουονσι
και αναμεσα σε ασσο βερντερ-διπλο στοουκ, διαλεξα το πρωτο. ας ειναι καλα το συστημα που θα τσιμπησουμε κατι.

για σημερα
Γιαννενα 1
Βαλενθια 2-3 goal

τριαδα μαν.σιτυ-ρεαλ-ναπολι… κοντα στο 5 η αποδοση…

Εγω δυαδουλα Ρεαλ και Ολυμπιακο επαιξα σημερα

Κυριακατικο…
Σασσουολο-Ναπολι 2
Γιουνκ Μποιζ-Ζυριχη 1
Γκρονιγκεν-Βιλεμ Ημ.1
Παναθηναικος-Νικη Βολου 2-3 γκολ
Αουγκσμπουργκ-Χερτα Χ

Καιρο να πιασουμε 5αδα. Αντε να δουμε.

κι εγω Ολυμπιακο επαιξα και εχασε!!!
ειχε καλα σημεια εχθες για ταμειο αλλα…

Δεν πειραζει αφου εχασε χαλαλι ο κουβας

Εριξα μπιλμπαο παλι… πιστευω θα κανουν νεο ξεκινημα απο σημερα οι βασκοι